Тепер не потрібно їхати в Туреччину чи Індію щоб випробувати всі принади традиційної східної бані, адже побудувати її можна і в Україні. Швидко, якісно, недорого, а головне - за султанськими традиціями!

На сьогоднішній день компанія Веллнесс-Буд займається професійним будівництвом хамамів, аналогічних до традиційних східних бань. І навіть є можливість здійснити будівництво турецької лазні за особистими побажаннями та внести в неї нотки українського колориту. Ну куди ж без нього!

Selam хамам! Знайомимось особисто!

Хамам або турецька баня - це цілий напрямок східної культури. Відпочинок в такій бані є справжнім ритуалом краси та здоров'я, а також джерелом насолоди. Адже спа-процедури в кращих східних традиціях впливають не тільки на тіло, але і на душу, ефективно позбавляючи від негативних думок та емоцій. Тут і наодинці добре, і в дружній компанії за чашкою трав’яного чаю.

Класичний хамам складається з трьох приміщень. Перше - «джамекян» - служить роздягальнею. Тут, за правилами сходу, людина залишає все повсякденне - одяг, взуття, речі.

Наступне приміщення називається «пестемаль». У ньому відбувається обмивання. У хамамі дана процедура проводиться за допомогою мідної чаші, з якої поливають воду та змащують тіло оливковим милом. Це робиться для того, щоб змити зі шкіри весь пил та бруд.

Третє приміщення турецької лазні називається «харарет» - власне кажучи, це і є сама баня, яка дуже відрізняється від звичної слов'янської. У такій лазні підлога та лежаки виконані з мармуру і нагріваються до 40-60°C. На мармуровому лежаку досить комфортно знаходитися довгий час. На ньому ж проводяться процедури пілінгу, пінних і масляних масажів.

Тепла пара турецької сауни чудово знімає втому та напругу в м'язах, нормалізує дихальну систему, а в поєднанні з приємними процедурами очищає шкіру, робить її надзвичайно гладкою, пружною і підтягнутою.

Компанія Веллнесс-Буд пропонує будівництво хамама в Київській області за прийнятними цінами. Замовити будівництво можуть спа-салони, салони краси, оздоровчі заклади, лікарні санаторії та інші приватні особи. Будівництво хамама можливе як за проектами підприємства, так і за власними уявленнями замовників.

Все неможливе стає можливим, коли за діло беруться досвідчені спеціалісти компанії Веллнесс-Буд! Відкривайте нові грані задоволення, відпочинку та здоров’я!