Власне житло, яким би маленьким воно не було,

дає людині величезну свободу.
(Сілован Рамішвілі)

 

Є бажання побудувати будинок? Звести власну оселю за індивідуальним проектом, складеним виключно за вашими особливими запитами?

 

Якщо так, то важливо, щоб усі ваші геніальні плани, втілені в реальність, були виконані професійно, з урахуванням усіх сучасних технологій, щоб стати не просто житлом, а справжньою фортецею - будинком вашої мрії.

 

Але почнемо спочатку. Що робить людина, яка бажає побудувати будинок за індивідуальним проектом? Перше, куди вона звертається, - це, безсумнівно, «вічні порадники», а саме друзі, журнали, інтернет. Чи правильно це? Можливо. Але лише в тому випадку, якщо ви не боїтеся «нарватися» на недобросовісні фірми, відповідно - втратити або в грошах, або в якості, або в тому і іншому. Дуже сумніваюся, що подібні перспективи влаштують хоч кого-небудь.

 

У такому випадку, єдине місце, куди варто звернутися при бажанні побудувати індивідуальне житло, - це солідні, довірені і відкриті компанії, які спеціалізуються на проектуванні та будівництві різноманітних будівель.

 

На їхньому боці: досвід, професіоналізм, величезна кількість практики, постійна присутність на ринку, знання всіх тонкощів і нових віянь індивідуального будівництва.

 

Будинок «під ключ»

Відмінний варіант, коли обрана вами компанія бере на себе зобов'язання будівництва будинку «під ключ». Тобто, надає повний пакет послуг - від складання (звичайно, з Вами) проекту будівлі, отримання всієї дозвільної та технічної документації, аж до здачі об'єкта в експлуатацію.

 

Крім того, подібні компанії завжди в курсі всіляких ноу-хау, нових технологій і вигідніших матеріалів, що дає їм можливість запропонувати клієнтові вибір.

 

Потрібно відзначити, що вартість такого житла дещо вища від вартості менш насичених пакетів послуг. Але в першу чергу задумайтеся, за що ви платите? Ціна того - комфорт і, головне, спокій.

 

Нехай справою займаються професіонали!

 

Індивідуальний проект приватного житлового будинку

На практиці все починається з планування, ознайомлення конструктора і дизайнера з ділянкою, на якій незабаром «виросте» чудовий будинок.

 

Коробка, зовнішні характеристики, внутрішній інтер'єр, ландшафтний дизайн, огляд, зонування ділянки - враховуються, узгоджуються і розробляються всі можливі чинники.

 

Комп'ютерна візуалізація індивідуального проекту
Як у результаті буде виглядати ваш будинок, можна побачити вже на етапі проектування, за допомогою комп'ютерної візуалізації. Ще на початковій стадії будівництва - розробці проектів - можна переконатися в правильності підбору кольорової гами, розміщення світла, меблів, розміщенні будинку на території ділянки і взагалі зрозуміти, чи відповідає проект очікуванням.

 

Індивідуальний проект передбачає не тільки проектування будинку. Більш того, проект будинку передбачає не просто проектування самого будинку, але і проектування прилеглої території:
- Саду;
- Ландшафту;
- Зон для відпочинку;
- Тераси.

 

Проект ексклюзивного будинку, який створений для певної сім'ї, враховує всі особливості членів цієї сім'ї, їхні звички, потреби і спосіб життя. У такому будинку все продумано до дрібниць, що так важливо для комфорту і зручності життя.


Особливості індивідуального проектування будинків

Як правило, індивідуальний проект виконується з прив'язкою до конкретної ділянки землі. Планування такого будинку залежить від розміру ділянки та наявності будинків поблизу. Архітектура фасадів будинку може бути практично будь-якою і залежить насамперед від стильових уподобань замовника, застосовуваних будівельних матеріалів та творчих здібностей архітектора.

 

Індивідуальний проект передбачає проведення проектних робіт за технічним завданням, з прив'язкою до конкретної ділянки, геологічними і кліматичними умовами. Індивідуальний проект виконується з дотриманням естетичних та практичних побажань замовника, і, природно, з урахуванням усіх будівельних норм.

 

***********

На завершення вступного матеріалу про індивідуальне будівництво хочеться підвести до наступного: цінуйте якість, прагніть кращого і нехай ваш будинок насправді стане цінною інвестицією в ваше майбутнє!