Ще з десяток років тому ніхто не міг припустити, що продаж смаженого насіння соняшника може бути настільки прибутковим. Але сьогодні варто визнати, що цей бізнес швидко і активно розвивається.

Майже всі представники даного сегмента ринку говорять про високу окупність бізнесу. Ринок збуту ще не надто переповнений, а значить підприємець-початківець не зіткнеться з різким натиском конкуренції.

Вимоги до смаженого насіння

Втім, якщо ви всерйоз вирішили зайнятися продажем смаженого насіння, вам потрібно буде вирішити низку важливих питань, таких як складські приміщення, персонал і, звичайно ж, постачальники насіння соняшника.

З першими двома особливих проблем виникнути не повинно. Складське приміщення для зберігання насіння соняшника мало чим відрізняється від таких приміщень для інших галузей харчової промисловості. Основні вимоги: відповідність будівельним і санітарним нормам, дотримання заходів техніки безпеки. До специфічних вимог можна віднести жорсткий контроль щодо появи гризунів і контроль за рівнем вологості в приміщенні.

До персоналу підприємства теж жорстких вимог немає. У цьому питанні ви можете покладатися суто на свою інтуїцію. Зупинимося більш детально на останньому компоненті - пошуку постачальників насіння соняшника. Адже саме від якості продукції залежатиме успіх вашого бізнесу.

Якого виробника смаженого насіння обрати?

Портал Укрбізнес рекомендує вам компанію Калібр - це один з кращих виробників насіння в Україні. У числі його постійних клієнтів такі гучні бренди, як «Лакомка», «Від зайчика», «Великокаліберні». І це не дивно, адже компанія не ганяється за вигодою і пропонує смажене насіння соняшника за помірними цінами. Працюючи з Калібр, ви будете мати від 25 до 40 відсотків чистого прибутку. А широкий асортимент залишить задоволеним навіть найвимогливішого споживача.

Процес виробництва смаженого насіння від Калібр здійснюється на сучасному обладнанні з участю досвідчених працівників. А спеціальна технологія обжарювання дозволяє максимально зберегти смак насіння. Власна виробнича база дозволяє підприємству забезпечити безперебійну поставку продукції належної якості в будь-який період, незважаючи на сезонний фактор і стан ринку.

Але головне навіть не це. Компанія Калібр надає своїм замовникам ряд послуг, про які ви не почуєте ні від кого іншого. Фірма Калібр здійснює рекламну підтримку насіння соняшника та акції як для споживачів насіння соняшника, так і для дистриб'юторів і супервайзерів. Мало того, компанія Калібр готова фінансово підтримати будь-які акції, які допоможуть просунути продукцію компанії на ринку.

Оскільки останнім часом популярним стало фасоване смажене насіння, підприємство Калібр надає послугу з розфасовки насіння соняшника під логотипом замовника.

Телефонуйте, і ви ніколи не пошкодуєте про зроблений вибір. Компанія Калібр чекає вас!