Компанія «ДанКо Декор» пропонує послуги з такого актуального напрямку, як декорування посуду. Декорований посуд займає гідне місце не тільки в сегменті HoReCa та POSM, але й далеко за його межами, наприклад у сувенірному, подарунковому та торгово-роздрібному бізнесі.

Наша компанія пропонує декорування скляних чашок, чарок, келихів, склянок і попільничок. Відділ дизайну готовий розробити для Вас дизайн будь-якої складності: від корпоративного - з елементами символіки фірми, до популярних зображень для продажу Вашим покупцям.

Скляна чашка цікава не тільки тим, що на ній гарно виглядають зображення, вона ще й відмінно передає колір напою міцного чаю або кави з молоком. Також варто відзначити привабливість декорованих чашок з точки зору реалізації різноманітних рекламних ідей.

Декорування посуду здійснюється методом шовкотрафаретного друку, одержане зображення виходить яскравим і має високустійкість до хімічного, механічного та температурного впливу, що істотно відрізняє його від нанесення деколі. При цьому декорування виробів відрізняється не тільки довговічністю, але і дає приємні тактильні відчуття.

Фарби, які  ми застосовуємо, мають гігієнічні сертифікати України. Ми можемо виконати декорування Вашого скляного посуду або підібрати для Вас виріб за каталогами склозаводів. Завдяки багаторічному досвіду і високотехнологічному обладнанню декоровані вироби нашої компанії не поступаються в якості і красі виробам провідних європейських і світових виробників.