Без касового апарату не обходиться практично жодна компанія, діяльність якої пов’язана з торгівлею. Саме це обладнання є перевіреним видом контролю та нагляду за обігом готівкових грошових коштів на будь-якому підприємстві — чи це торгівля в магазині або вуличному кіоску, банківські або поштові послуги, кур'єрська доставка, АЗС й тому подібне.

Не всі продавці можуть похвалитися ідеальним робочим місцем та комфортними умовами праці. Так само, як і не скрізь можуть бути встановлені касові апарати, а якщо і є, то досить часто це вже пережиток минулого — досить громіздкі та малофункціональні. Проте сучасний ринок давно перейшов цю межу! На території України досить багато підприємств, які пропонують касові апарати, але ж який з них кращий? З цим питанням допоможе розібратися компанія АЗС-Сервіс.

Підприємство вже багато років на ринку касових апаратів, за період роботи фірма завоювала прихильність багатьох підприємств нашої держави за якісне та надійне торгове обладнання. Одним із кращих та найбільш затребуваних є касовий апарат Міні 500.

Дане обладнання виділяється своєю функціональністю, а саме апарат Міні 500 забезпечує одночасне керування 8 роздатковими кранами ТРК по імпульсному інтерфейсу. Іншими словами - дає можливість керувати 8 сторонами багатопродуктних ТРК й роздавальних колонок зрідженого газу (ГРК ) за протоколом обміну з автоматичною печаткою чека.

Касовий апарат Міні 500 має своє переваги, а саме:
- легкість у завантаженні паперу;
- можливість оподаткування одночасно за двома ставками;
- встановлена літій-полімерна акумуляторна батарея;
- встановлена функція комплексного продажу (можливість продавати декілька товарів як один комплект);
- можливість підключення грошового ящика;
- розширена номенклатура підключення вагів;
- якісний та надійний механізм термодруку та інші.

Касові апарати Міні 500, що пропонує купити АЗС-Сервіс, досить широко використовуються у роздрібній та виїзній торгівлі, торгових кіосках, магазинах, аптеках, АЗС та у сферах послуг — кафе, сезонних й пересувних точках швидкого харчування.

Компанія АЗС-Сервіс застосовує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Для постійних клієнтів пропонує знижки при купівлі продукції — 5%.

Також, що не менш важливо, надається гарантія на всі касові апарати на 12 місяців. Для підприємств, що знаходяться на обслуговуванні — ремонт торгового обладнання безкоштовний.

Тому, якщо ви маєте бізнес, який пов’язаний із вищеперерахованими сферами діяльності, звертайтеся просто зараз до компанії АЗС-Сервіс! Підприємство пропонує лише якісні касові апарати Міні 500, які задовольнять вас своєю функціональністю.

Ми завжди раді вам допомогти!