Касові апарати на АЗС

Власники бензинових заправок вже давно знайомі з такою технікою, як реєстратори розрахункових операцій або, як їх ще називають, касові апарати. Це торгове обладнання дає можливість спростити роботу працівників АЗС. Воно є досить простим та зручним у використанні.

На ринку України пропозиція касових апаратів досить широка та різноманітна. Одним з кращих постачальників даного обладнання на території нашої держави є АСЗ-Сервіс. Підприємство працює у даній сфері вже тривалий час й зарекомендувало себе як надійний постачальник та партнер.

Серед торгового обладнання одним з кращих є касовий апарат Калина. Підприємство пропонує такі реєстри розрахункових операцій, як Калина МА-11.01 та Калина МА-01.01.

Калина МА-11.01

Даний вид касового апарату наділений вищим стандартом системних РРО на ринку. Його використовують для роботи на середніх та великих автозаправних комплексах.

Реєстратор наділений високою функціональністю та ергономічністю, а також має привабливий сучасний дизайн.

В даній моделі вперше використано великий рідкокристалічний графічний дисплей оператора розміром 240мм * 128мм. На індикаторі одночасно може відображатися інформація про стан 6-ти або 12-ти ТРК, а також допоміжна, службова та довідкова інформація.

Касовий апарат Калина МА-11.01 має ряд переваг, а саме:

- дуже висока функціональність;
- надійність;
- спеціалізована клавіатура, яка має клавіши швидкого продажу;
- можливість підключатися до 9 терміналів карт, терміналів відображення, систем моніторигу резервуарів та зовнішнього керування;
- програмовані функціональні клавіши;
- розширена візуалізація та інше.

Калина МА-01.01

Калина МА-01.01 — це моноблочний багатофункціональний електронний контрольно-касовий апарат. Він виготовлений з використанням сучасних технологій в галузі мікропроцесорної техніки. Реєстратор повністю відповідає підвищеним поставленим вимогам щодо надійності при експлуатації на АЗС.

Торгове обладнання виготовлене зі спеціальних сплавів, що робить його дуже надійним. Ресурс термоголовки - 100 км стрічки, що в 2-3 рази перевищує аналогічний показник інших принтерів.

Апарат досить зручний у роботі, він наділений спеціалізованою 52-клавішною клавіатурою. Завдяки даному обладнанню ви забезпечите управління 12-ма електронними ТРК. Також маєте можливість друкувати чеки та звітні документи.

Тому, якщо ви бажаєте полегшити роботу своїм працівників та вдосконалити обслуговування на АЗС, звертайтеся до АЗС-Сервіс! Підприємство пропонує кращі касові апарати Калина, які давно завоювали прихильність на території України.