Ковані вироби... У багатьох людей, в перший раз почувши дані слова, створюється відчуття, що далі мова піде про загадкові середньовічні замки, про сміливі лицарські турніри, обладунки, мечі та ножі доблесних воїнів, а також ковальські горни. Але, як показує практика, вироби з художньої ковки непідвладні часу і моді. Вони завжди були і завжди будуть популярні.

Хороший і досвідчений майстер зможе зробити з металу приголомшливі і неповторні шедеври. Ковані камінні решітки, ковані стільці та столи, ковані декоративні елементи та інші вироби з кування - це універсальні меблі, які можна використовувати як на вулиці, так і всередині приміщення. Особливу привабливість додадуть дані меблі залам ресторанів і кафе.

І якщо ви плануєте відкрити симпатичний ресторан або затишне кафе, то сміливо звертайтеся до професіоналів. Адже декоративні елементи інтер'єру і ковані меблі точно створять у вашому закладі неповторну атмосферу, додадуть залу оригінальності і затишку, і будуть залучати з кожним днем все більше відвідувачів. А в студії художнього кування «Коваль» ви зможете знайти підходящі ескізи готових меблів або ж розробити з фахівцями індивідуальний проект.

Стилістика кованих виробів може бути самою різною - від класичної і стриманої до злегка агресивної готики, від милої простоти до вишуканої романтичності з великою кількістю витіюватих елементів.
 
Дизайнери студії «Коваль» зможуть створити чудовий інтер'єр кафе і врахують будь-які дрібниці від підсвічників і ніжок столів до освітлювальних приладів і сходових огорож. Ковані вироби можуть бути пофарбовані в будь-який колір як повністю, так і частково. На сьогоднішній день великою популярністю користуються предмети, пофарбовані у кольори металів: срібла, міді, платини, золота.

Для виробів, які будуть використовуватися на відритих майданчиках, наші співробітники використовують спеціальне покриття, що захищає від корозії. Кафе та ресторанам з оформленням під старовину зможемо зробити ковані вироби з штучним старінням. Такі меблі будуть дуже гармонійно і стильно виглядати у вашому закладі.

Будь-яка людина, пов'язана з ресторанним бізнесом, розуміє, що навіть просте і недороге кафе - це не банальний заклад громадського харчування. Ресторан - це те місце, де значення має не тільки майстерність вашого кухаря і представлена кухня, а й інтер'єр та атмосфера. Красиві ковані вироби, затишні меблі, стильні і накрохмалені скатертини, потріскування дров у каміні з кованими гратами - в такий ресторан приходитимуть постійно відвідувачі, зачаровані обстановкою кафе. Вам не буде потрібна реклама - люди приходитимуть за порадами своїх друзів і знайомих.

Звертайтеся в студію «Коваль» і замовляйте ковані вироби!