На сьогоднішній день відкриття торгової точки або магазину з косметикою і парфумерією є дуже прибутковою справою. Це легко можна пояснити. Адже кожна представниця слабкої статі хоче завжди виглядати привабливо, і в цьому їй може допомогти хороша косметика і парфумерія. А наша компанія розповість вам про основні види парфумерії оптом і їх особливості в даній статті.

Весь асортимент парфумерії можна розділити на одеколони, парфуми та інші парфумерні набори. Але крім того, ароматну продукцію розрізняють за безліччю чинників: за концентрацією ароматичних речовин, характером запаху, змістом і призначенням композиції, стійкістю запаху, місцем виготовлення.

За консистенцією парфумерію можна розділити на три типи:

- тверді парфуми -  маса, яка містить парфумерну композицію. Виробляються у вигляді олівця;
- рідкі парфуми - спиртові або водяно-спиртові розчини, що мають фантазійний або квітковий запах. Застосовуються для ароматизації;
- порошкоподібні парфуми - порошок, який містить парфумерну композицію. Виготовляється з висушених квітів і рослин. Використовують такі парфуми для додання запаху білизні та одягу.

Також є відмінності ароматичної продукції за концентрацією ароматичних речовин. Наприклад, менш концентрованим товаром парфумерної продукції є бальзам, який використовують після гоління After shave balm. Концентрація пахучих компонентів у бальзамі складає всього 2-4%, а решта складу - це пом'якшувальні і зволожуючі шкіру речовини. Далі можна виділити дезодоранти. Такі засоби гігієни в даний час дуже популярні і мають велике значення. Крім того, дезодоранти мають потрійну дію: вони є засобом гігієни, освіжають і ароматизують.

Найпростіший вид парфумерних виробів - це туалетна вода. Вона містить до 10% ароматичних речовин, розчинених у спирті. Найстійкіший і найбільш концентрований виріб - парфуми. Вони являють собою суміш різних ефірних масел, які об'єднуються в загальну ароматичну композицію. Парфуми є найдорожчим видом парфумерної продукції, так як до складу входить велика кількість натуральних квіткових екстрактів.

А знайти хороший вибір від найвідоміших брендів ви зможете в нашій компанії. Замовляйте у нас будь-який вид парфумерії оптом. З нами ви точно можете бути впевнені в оригінальності та якості продукції.

 Замовляйте продукцію за телефонами +38 (050) 586-02-86.