Погодьтеся, пожовкла трава та пониклі квіти біля дому не особливо вражають, а ще й до того руйнують загальну естетичну картину всього подвір’я. Але щоб газончик був зелений, а Ви хотіли завжди сидіти на ньому, варто його рясно поливати. Тут і головна проблема! Як? Коли Ви більшість часу заклопотані іншими щоденними справами, а ввечері хочете просто відпочити сидячи на природі.

Увага, на сьогоднішній день вершина технічних досягнень в догляді за газоном - автоматична система поливу! Це просто мрія ледачого або зайнятого господаря, а також сувора необхідність для власника красивої ландшафтної ділянки. Автоматичний полив, порівняно з ручним поливом, значно економить воду, час та здійснює відмінну якість поливу.

Купуємо системи автоматичного поливу у нас! Несемо відповідальність за якість!

Наша компанія "ЛДМ Груп” пропонує системи автоматичного поливу фірми Hunter. Дана система призначена для забезпечення максимальної ефективності поливу території. Крім того, ми виконуємо весь комплекс проектно-кошторисних робіт по розділах систем автоматичного поливу. Складання пакету проектної документації від стадії технічних рішень до робочого проекту. Кожна система автоматичного поливу проектується і встановлюється індивідуально відповідно до особливостей Вашого місцевого ландшафту, наявними джерелами води (дебіт, тиск, ступінь забрудненості механічними та хімічними домішками) та побажаннями замовника.

Детальніше про систему автоматичного поливу Hunter

Система автоматичного поливу Hunter встановлена в кожному куточку земної кулі: перед Білим домом у Вашингтоні, на Червоній площі в Москві, "Little League" в парку Індіани, в громадських парках Європи, на футбольних стадіонах в Австралії, на полях для гольфу в Південній Африці, в торгівельних центрах в Саудівській Аравії та в інших відомих місцях світу. І таку систему тепер можна встановити на своєму подвір’ї, не такому визначному, але такому улюбленому серцю.

Автоматичний полив Hunter зможе постійно забезпечувати Ваші рослини оптимальною кількістю вологи. Крапельне зрошення легко автоматизується, тому рослини отримують воду та поживні речовини за встановленим графіком. Також така система поливу незамінна для приватних територій великої протяжності, особливо якщо власники мало бувають вдома, при цьому не маючи можливості самостійно здійснювати полив газону. Автоматичний полив Hunter візьме на себе всю турботу про газон, своєчасно та збалансовано виконає полив Ваших рослин. На полив не потрібно витрачати ні часу, ні сил: система сама включиться, поллє в потрібному обсязі рослини і відключиться.

Нехай рослини на Вашій присадибній ділянці завжди милують око Вам та всім стороннім очам! Не баріться з купівлею автоматичної системи поливу, адже літо далі буде ще спекотнішим!