Неймовірно: винахід, якому ось уже 200 років, сьогодні називають транспортом майбутнього. Він благополучно пережив технологічний бум, що не канув в лету з появою автомобіля, а, навпаки, з року в рік удосконалюється і користується зростаючою популярністю.

Отже, чому потрібно купити електровелосипед?

Можна посперечатися, адже автомобіль розвиває куди більшу швидкість. Однак, велосипедистам не доводиться простоювати годинами в заторах, їм не потрібно витрачати час, зупиняючись на світлофорах і пішохідних переходах, вони завжди можуть легко скорегувати маршрут і знайти об'їзні шляхи.

А яку насолоду Ви отримуєте від поїздки! Враження, як від їзди на звичайному велосипеді, а сили зекономлені: електромотор допомагає Вам долати підйоми, дозволяє проїхати за один раз до 50 кілометрів навіть новачкові. На електровелосипеді Ви можете їхати відразу, не витрачаючи час на прогрів. Немає гарчання мотора і запаху вихлопних газів. Електровелосипед - це просто приємне тренування з дозованим навантаженням - за Вашим бажанням.

Якщо купити електровелосипед в компанії "Гарантія", у вас не буде проблем з обслуговуванням завдяки простоті конструкції електровелосипеду і сервісу магазину. Фактично Вам потрібно лише включати електровелосипед в розетку для підзарядки.

Якщо Ви захопитеся і все-таки розрядите акумулятор, зможете спокійно доїхати додому, покручуючи педалі. Фактично, електровелосипед володіє всіма достоїнствами бензинових братів, маючи свої переваги - простоту і дешевизну обслуговування, безшумність і екологічну чистоту.

Чи варта шкурка вичинки?

Порахуйте заради інтересу, скільки грошей за один календарний місяць ви витрачаєте на бензин. Згадайте, скільки пального з'їдає ваш автомобіль, поки ви стоїте в черговому нескінченному затору? А потім помножте ці витрати на дванадцять місяців, і подумайте, чи варто витрачати за рік такі суми на бензин або краще витратити їх на щось більш корисне й варте. Використовуючи електровелосипед, ви зменшите свої витрати в 20, а то і в 30 разів!

Яку відстань ви зможете проїхати на електровелосипеді?

Дальність пробігу електровелосипеда становить від 30 до 100 км. Це залежить від багатьох факторів: ландшафту, температури повітря, швидкості електровелосипеда та ін. Як бачите, зарядки акумулятора цілком достатньо для заміських прогулянок на велосипеді, поїздок в магазин або на роботу. Електровелосипед може розвивати швидкість від 25 км/год до 55 км/год.

Цілком імовірно, що вже в недалекому майбутньому в світлі екологічних проблем, виснаження паливних ресурсів і зростаючої чисельності населення планети саме велосипеди і електровелосипеди стануть основним засобом пересування для більшості.

Так навіщо ж чекати? Адже почати змінювати світ можна вже зараз, якщо купити електровелосипед в компанії Гарантія. Все, що вам потрібно - це зателефонувати за тел +38 (096) 748-46-44.