Що краще купити: електроскутер або моторолер? Якщо порівняти між собою скутер на бензиновому двигуні і електроскутер, можна помітити кілька переваг останнього.

По-перше, електричний скутер не видає гучного звуку, позбавить вас від вихлопних газів і не робить різкого ривку на початку руху, чого не скажеш про моторолер.

По-друге, електричний засіб більш зручний в управлінні. Моделі з бензиновим двигуном після включення запалення потрібно завести електростартером або ногою. А після набору оборотів ручкою газу потрібно їхати, тримаючи ці оберти. У той час, як на електроскутері після включення запалення і натиснення педалі газу їзда триває накатом.

По-третє, електроскутери екологічні, безшумні і, що важливо, економічні. Їх експлуатація обходиться істотно дешевше бензинового скутера. Експлуатуючи бензиновий скутер, ми платимо не тільки за бензин, який щодня дорожчає, а й за масло, свічки, фільтри, за роботу по їх заміні. Заряджаючи електроскутер, ми платимо тільки за електроенергію, для регулярної зарядки батарей вашого електричного транспортного засобу вам потрібна тільки електрична розетка. І все! Повна зарядка батареї здійснюється протягом 8 годин. Таким чином, вам буде зручно заряджати акумулятори вночі. А вранці ваш електроскутер вже може їздити.

По-четверте, середня швидкість звичайного скутера становить 40-50 км/год. А при великих оборотах на бензиновому агрегаті їздити небезпечно, так як двигун йде в рознос. Швидкість електроскутера становить 50 км/год при потужності двигуна 800 Ватт, а більш потужні моделі можуть розганятися до 80 км/год, причому без ризику для техніки і водія. А на моделі з двигуном в 1500 Ватт Ви без проблем можете подолати крутий підйом навіть з пасажиром.

Що ж до вартості електричних скутерів, то ціна вища, але вона швидко окупиться, адже Ви не будете купувати бензин. У середньому дальність пробігу електроскутеров - 40 км, сьогодні у продажу з'явилися моделі, здатні проїжджати на одному заряді акумуляторів до 70 км.

Переваги електроскутерів незаперечні, однак, приймати рішення вам, нашим дорогим покупцям. А ми сподіваємося, що ця стаття допоможе вам зробити правильний вибір.

А якщо наші аргументи вас переконали, і ви вирішили купити електроскутер, то запрошуємо вас ознайомитися з доступними моделями, які пропонує компанія "Гарантія".