Інтернет окупував усі можливі сфери — бізнес не виняток. Що стосується соціальних мереж, то вони стрімко завойовують світову аудиторію. Інструменти, що раніше планувалися як засоби комунікації, сьогодні стали повноцінними рекламними інструментами. І це абсолютно логічно, адже мільйони відвідувачів соціальних мереж — це мільйони потенційних клієнтів.

Поступово соціальні мережі зі статусу "нових" рекламних площ переросли у статус "пріоритетних". Не дивно, адже аудиторія, яка спілкується з їх допомогою, цікава рекламодавцеві. Сьогодні соціальна мережа — це швидше за все бізнес з серйозним обігом, який обчислюється десятками мільйонів доларів.

Але бути просто майданчиком для спілкування мільйонів людей — мало. Соціальна мережа повинна впливати на розвиток бізнесу, просувати товари і створювати позитивний імідж серйозних компаній. Функціональність — головна перевага.

На сьогоднішній день важко знайти організацію, яка не була б залежна від програмного забезпечення. Воно повинно бути надійним, якісним і в той же час доступним. На жаль, функціонал популярних соціальних мереж далекий від цих вимог, їх програмне забезпечення не спрямоване на вирішення кола завдань, властивих представникам бізнес-спільноти України. І це зрозуміло, адже спочатку вони були створені для приємного проведення часу в колі друзів і для нових знайомств.

Восьмирічний досвід всеукраїнського порталу ділової еліти УкрБізнес у сфері розробки програмного забезпечення дозволяє рекомендувати новий продукт компанії — УкрБізнес 3.0 — надійний бізнес-портал з безліччю рекламних
майданчиків, інформаційних сервісів та інших можливостей для представників українського бізнесу. Це інструмент, який створено спеціально для задоволення потреб сучасного бізнесу.

Сьогодні УкрБізнес — це, в першу чергу, інструмент для підвищення ефективності бізнесу, зручної інтернет-торгівлі, а також цікавого і вигідного проведення часу в мережі. Нові можливості дозволяють максимально сфокусуватися на представниках бізнес-середовища. Надійний майданчик для спілкування та співпраці — соціальна мережа "Мій УкрБізнес " — не поступається жодній з популярних соціальних мереж, але надає інструменти формування та організації ефективного спілкування, торгівлі, заробітку в партнерських програмах.

Тут на особливу увагу заслуговують інструменти формування і організації взаємовигідного спілкування, активної торгівлі онлайн і кар'єрного зростання. Через те, що мережу створено спеціально для бізнесу, інструменти працюють  на те, щоб у максимально вигідному світлі представити ту чи іншу компанію, товар чи послугу. У системі зібрано можливості формувати бізнес-коло зі своїх друзів і ділових партнерів, спілкуватися з ними, створювати конференції між співробітниками компанії. Але головне — це надійність програмного забезпечення, яке розроблялося протягом двох років кращими фахівцями у сфері IT.

Інноваційний інструмент для спілкування в мережі — Ubizz — доступний для використання з будь-якої точки світу, де є інтернет, і не вимагає жодних додаткових встановлень на комп'ютер, дає можливість спілкуватися, створювати конференції, чати  й це сприяє ще більш ефективній комунікації.

Відомо, що на сьогоднішній день більше половини користувачів інтернету щодня заходять в соціальні мережі, а понад 50% нових користувачів приходять в інтернет, дізнаючись спочатку, що таке соціальна мережа, а вже після цього, що таке www і e-mail. Для того, щоб інтернет став вашим другом, партнером і вигідним проведенням часу, робіть вибір у бік якісного спілкування за допомогою УкрБізнес 3.0.