“Алта-ПР” - постачальник гофрованих труб із нержавіючої сталі

Досить важко переоцінити значимість надійного та довговічного матеріалу, тим більше тоді, як він є частиною систем опалення та водопостачання. На ринку України  стала доступна така продукція, як гофрована труба з нержавіючої сталі. Практично всі знають про неперевершені властивості нержавіючого матеріалу, який досить поширений у виробництві, побуті та будівництві.

Сьогодні є досить велика кількість підприємств, які пропонують гофровані труби з нержавійки, проте чи всі вони реалізують дійсно якісну продукцію. Винятком у даній ситуації виступає компанія “Алта-ПР”. Підприємство є офіційним представником на заході України ексклюзивного дистриб'ютора київської компанії “Адексім-Трейд”, що пропонує продукцію з заводу Південної Кореї.

Компанія працює вже не перший рік на території нашої держави. За цей період велика кількість постійних клієнтів переконалася у надзвичайній якості продукції, яку пропонує “Алта-ПР”.

Виробництво гофрованих труб

Підприємство реалізує труби, для виготовлення яких використовується сталь високої якості -  AISI 304. Вміст хрому у даній продукції складає 18%, а нікелю - 8%, низький вміст вуглецю гарантує стійкість до корозії й максимально забезпечує довговічність при експлуатації.

Вся продукція має сертифікати якості, а також наділена гарантією, яка надається не менше ніж на 30 років.

Переваги гофрованої труби з нержавіючої сталі

- Термін експлуатації не менше 30 років;
- не “боїться” перепадів температур;
- пластична та жорстка до внутрішніх та зовнішніх механічних впливів;
- не потребує постійного очищення у водопровідній чи опалювальній системах;
- легка у монтажі кутових трубопроводів — легко гнеться;
- довговічність та надійність у трубопроводі, що не потребує обслуговування під час експлуатації та багато інших.

Скористатися перевагами гофрованих труб з нержавіючої сталі ви можете просто зараз, звернувшись за телефонами, які вказані у контактній інформації.

Доставка та оплата

Компанія “Алта-ПР” працює по всій території Західної України: Ковель, Луцьк, Львів, Ужгород, Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Кам'янець-Подільський, Чернівці, Червоноград, Володимир-Волинський та інших містах.

Підприємство пропонує тільки вигідні умови оплати та доставки. Клієнт сам обирає найбільш зручний для нього спосіб, щоб розрахуватися за продукцію та транспорт, яким транспортуються гофровані труби з нержавіючої сталі.

Звертайтеся! Завжди раді вам допомогти!