У сучасному суспільстві промостоли стали невід'ємним атрибутом місць, які відвідує величезна кількість людей. Вони дозволяють не тільки забезпечити зручним робочим місцем промоутерів, але і ненав'язливо нагадати про існування компанії і її продукції.

Основним призначенням промостолів є проведення виставок, промо акцій, презентацій нового товару, вручення призів та інших заходів. Їх можна використовувати для продажу квитків, підключень послуг інтернету, в якості ресепшн-стійки в торгових, спортивних центрах, салонах краси і т.д. Вони користуються попитом серед операторів мобільного зв'язку, банків, страхових та туристичних компаній.

Промостоли повинні відповідати цілому ряду вимог. Насамперед, вони мають бути яскравими, кольоровими та мати оригінальний дизайн. Саме ці ньюанси на підсвідомому рівні покупця закріплюють інформацію про компанію-виробника та його товар.

Також це рекламне обладнання повинне бути зручним у використанні, міцним та компактним. На ці параметри слід звернути особливу увагу, адже Ви ніколи не знаєте, де і за яких умов проходитиме акція. Крім того продукція при транспортуванні повинна легко поміщатися в авто.

Завдяки промостолам реклама товару стає більш наочною і доступною. Адже покупці можуть не тільки розглянути рекламовану продукцію, а й помацати, а іноді і спробувати на смак. Саме це може принести хороший результат у підвищенні продажів. Звичайно ж, безкоштовна дегустація приваблює натовпи покупців і фіксує позитивний образ бренду. І у всьому цьому важливим є те, де буде розкладений рекламований продукт.

Переваги промостолів від компанії “Спорт Альянс Холдинг”

Промостоли нашого виробництва — надійні, легкі, стійкі та дуже зручні в експлуатації. Вони швидко і легко встановлюються у будь-якому місці, де проводяться промо-акції.

При досить великих розмірах наш промостіл збирається за лічені хвилини, з мінімальною кількістю деталей і без застосування будь-яких інструментів. Він має невелику вагу і компактно складається у спеціальну сумку. Це дозволяє промоутерам перевозити його в будь-якому громадському транспорті, а фірмі - економити на складських витратах.

Ми творчо підходимо до кожного замовлення і тому наше обладнання завжди дає хороший ефект при проведенні різних рекламних акцій. Наші фахівці здатні створити для Вас такі промостоли, які привертатимуть увагу кожної людини, навіть не зацікавленої у Вашій продукції.

Ми виготовляємо промостоли різних розмірів і конфігурацій. За вашим бажанням стіл може бути оформлений методом повноколірного друку або аплікації.

Компанія “Спорт Альянс Холдинг” допоможе Вам вирішити проблеми в оформленні виставки. Наші креативні дизайнери розроблять для вас оригінальний дизайн, а наші майстри професійно втілять його.

Чекаємо на Ваше замовлення!