Влаштування промислових підлог - процес відповідальний. Адже саме на підлогу припадають великі навантаження - на ній відбувається установка різного устаткування і запуск виробництва. Безумовно, такі вимоги, як відсутність тріщин і дефектів пред'являються до будь-якої підлоги. Але до промислового ці вимоги особливо жорсткі. Ось чому влаштування промислових підлог повинні здійснювати виключно професіонали своєї справи. Тут все однозначно - безвідповідально поставитеся до вибору фахівців і будете надалі довго шкодувати.

Однією з провідних компаній у сфері влаштування промислових підлог і покрівель у наш час є підприємство "Оліс-Груп". Співробітників нашої фірми відрізняє високий професіоналізм і технологічна грамотність. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що всі послуги будуть надані на найвищому рівні.

Технологія влаштування бетонної підлоги прораховується ще на початку будівництва. Проводяться спеціальні дослідження (несуча здатність основи, грунтові води та інше), на підставі яких створюється проект. При цьому враховуються такі чинники, як основа, на якій буде влаштована підлога, очікувані експлуатаційні навантаження, технологічність, а також безліч інших факторів.

Фахівці компанії "Оліс-Груп" пропонують комплексне рішення по пристрою промислової підлоги. Такий підхід передбачає:

- професійну оцінку стану основи;

- кваліфікований підбір оптимальних технологій і матеріалів для влаштування підлоги (залежить від уподобань замовника, виробничих особливостей і фінансових можливостей);

- попередню підготовку основи;

- комплектацію об'єкта необхідними матеріалами;

- чітку організацію виробничого процесу влаштування підлоги;

- супровід покриття в процесі експлуатації.

Компанія "Оліс-Груп" професійно реалізує ваш проект, вибравши вид покриття і необхідні матеріали для його пристрою. Ми маємо великий досвід у здійсненні таких робіт. Маємо у своєму розпорядженні найсучасніше обладнання для влаштування промислових підлог (Hilti, Allen, Oskar, Kаrcher, Kuskvarna, Bosch та ін.). Використовуємо найефективніші технології укладання підлогових систем.

Звертайтеся до нас вже зараз, наші фахівці приїдуть до вас на об'єкт для його огляду і консультації з влаштування промислових підлог.

Гарантуємо виконання договірних зобов'язань і високу старанність на всіх етапах влаштування підлог для вашого підприємства!