Вода, яка має властивості розчинника, може здійснювати негативний вплив на багато об'єктів. Особливо це стосується будматеріалів, які мають високу пористість. Наприклад, цегла, цемент, вапняк добре вбирають воду, і це не найкращим чином позначається на стані будівельної конструкції. Захистити будівлі від згубного впливу вологи допомагає гідроізоляція підлоги, яка створює своєрідний бар'єр для води.

Якісна гідроізоляція підлоги багато в чому визначає можливість її тривалої експлуатації. Вона являє собою цілий комплекс заходів, які забезпечують захист покриття від небажаного впливу води або іншої рідини.

А чи можна обійтися без гідроізоляції?

Звичайно, можна. Якщо ви хочете збільшити ваші витрати на ремонт споруд у кілька разів. Матеріали з пористою структурою з часом стають менш міцними, в них з'являються тріщини. Якщо гідроізоляція підлоги відсутня, конструкція будівлі починає руйнуватися. Крім того ви отримаєте такі бонуси, як грибок і цвіль. До речі, уявіть, що станеться з продуктами харчування або товарами, що перебувають в таких приміщеннях. У хорошому стані їх навряд чи вдасться зберегти. У разі, якщо підлога дерев'яна, то він просто згниє. Ви готові до такого? Якщо так, тоді звичайно не витрачайте на гідроізоляцію. Якщо ж ні... читайте далі.

Тільки сучасні рішення!

Найсучасніші рішення для гідроізоляції підлоги пропонує компанія "Оліс-Груп". Наші фахівці здійснюють комплекс заходів, призваних попередити передчасне руйнування будівель. У роботі ми використовуємо якісні матеріали та інноваційні технології. Вибір матеріалу залежить від таких факторів, як тип будівель, товщина бетону, величина підпору води, площа і якість підлог, наявність підвалів, ступінь впливу води на підлогу. Враховуються й інші фактори. Гідроізоляційні покриття, які ми використовуємо, служать дуже довго.

Дуже важливо провести гідроізоляцію правильно. Від цього буде залежати подальша експлуатація приміщення. Ми можемо гарантувати професіоналізм і відповідальність під час проведення всіх робіт. Співробітників компанії "Оліс-Груп" відрізняє технологічна грамотність і великий досвід у даній сфері.

Що стосується цін, не будемо стверджувати, що у нас вони найнижчі. Адже в роботі ми використовуємо дорогі якісні матеріали. Але, як мовиться, скупий платить більше. А наші клієнти не такі багаті, щоб дозволити собі купувати дешеві матеріали.

Звертайтесь, і ми гарантуємо виконання договірних зобов'язань і високу старанність компанії на всіх етапах реалізації проекту.