Стійки для поліграфії – просте та доступне рішення розміщення короткої інформації. Вони дають можливість клієнтам більш детально ознайомитися з асортиментом продукції та отримати відомості про те, що саме відрізняє Ваш продукт від Ваших конкурентів.

Такі конструкції можна зустріти практично всюди: в торгових центрах, в банках, в аптеках, в супермакетах. І це не дивно. Адже у них маса своїх плюсів. Одним з них є те, що людина бере листівку тільки у тому випадку, якщо вона її зацікавить. А от коли їх роздають промоутери, то більшість буклетів відразу ж опиняються в найближчих смітниках.

Також їхніми перевагами є те, що вони недорогі, місткі та займають зовсім небагато місця. Поставив у куточку біля входу - і готово! Що ще може бути краще? Виявляється, може. Навіть таку елементарну річ, як стійка для друкованої продукції, можна покращувати до безкінечності. І вся справа в дрібницях. Дизайн, правильне місце розташування та правильний вибір виробника – ось що важливо!

Де краще розмістити стійки для поліграфії?

Звичайно, найкраще місце для розповсюдження рекламної продукції – багатолюдне. Не важливо, на вулиці воно чи у приміщенні, головне, щоб стійка була помітною. Однак вона не повинна заважати проходу і пересуванню споживачів по приміщенню.

Для стійки підійде будь-яке місце, де людина не має чим зайнятись і хоче хоч чимось себе відволікти. З цікавості вона візьме подивитися вашу листівку і, якщо вона їй сподобається, забере її з собою. Тому варто розміщувати їх у холах, зонах входу та виходу, місцях відпочинку і очікування.

Який дизайн варто розробити?

Для того, щоб стійки для поліграфії стали повноцінною частиною інтер'єру приміщення і не загубилися в ньому, потрібно добре попрацювати над їх дизайном. Це має бути щось оригінальне, щось незвичне та ефектне. Те, що обов’язково приверне увагу клієнтів. Те, що допоможе Вам виділятися серед конкурентів. І тут вже відкритий простір для Вашої фантазії. Наприклад, стійка може бути пофарбована в корпоративний колір і оформлена у фірмовому стилі компанії.

У кого їх вигідно купити?

У компанії «Спорт Альянс Холдинг». Ми виготовляємо будь-які види стійок для поліграфії, які вигідно представлять ваші прайси, каталоги, листівки на виставці, презентації чи офісі.

Наші конструкції відрізняються зручністю, простотою використання, а також функціональністю і привабливим зовнішнім виглядом. Вони стануть повноцінною частиною Вашого інтер’єру.

Фахівці нашої компанії з легкістю дадуть відповідь на всі Ваші питання і допоможуть підібрати найоптимальніший для Вас варіант рекламної стійки. Оригінальні ідеї та творчий підхід Вас приємно здивують.

Деякі продавці сумніваються щодо покупки даного виду обладнання. І даремно! Ви швидко помітите, що покупці будуть обов'язково затримуватися біля Вашої стійки для поліграфії і вибирати щось для себе. Це відмінне капіталовкладення, яке повною мірою виправдає всі витрати, понесені з їх виготовленням. Не сумнівайтеся!