З кожним роком все більше українців хочуть бачити у себе за вікном красивий і доглянутий сад. Якщо вас цікавить проектування та оформлення вашої садової ділянки, і місто вашого проживання - Харків, то вам просто необідно звернутися до фахівців компанії Withrain. Ми здійснюємо ландшафтний дизайн у Харкові та інших містах.

Ландшафтний дизайн - це не просто висаджені дерева і доглянуті галявини. Це цілий комплекс заходів з планування та облаштування ділянки, які створюють цілісну і гармонійну картинку.

Саме про основні елементи ландшафтного дизайну ми і поговоримо сьогодні.

Почнемо з малих архітектурних форм. Сюди відносять: перголи, альтанки, садові скульптури. Основне їх завдання - доповнювати та організовувати простір саду. Також з їх допомогою на галявину можна привнести нотки затишку. 

Наступним пунктом є озеленення ділянки. Сюди відносять конкретний набір рослин - дерев, чагарників, квітів, трав, які будуть розташовані у вашому саду. Вид рослин залежить від кліматичної зони, загального стилю дизайну і, звичайно ж, ваших клієнтів. Рослини можуть бути вільно зростаючими і контейнерними. До цього пункту також слід віднести системи автоматичного поливу, оскільки від їх правильної установки буде залежати догляд і процвітання ділянки.

З функцією поливу, а також суто естетичного оформлення ділянки пов'язано і створення штучних водойм. Вони можуть бути як функціональними (плавальний басейн, резервуар для поливу городу, колодязь), так і декоративними (декоративні ставки, струмки, фонтани, водоспади).

Система освітлення ділянки здатна виконувати не лише свою пряму функцію - захисну в темний час доби, але і бути чудовим доповненням до загальної картини ландшафтного дизайну. Грамотно освітлена ділянка виглядає ввечері неймовірно красиво. Також за допомогою правильно розставлених ліхтарів можна вдало розмістити акценти, приховавши невдачі і підкресливши переваги дизайну. Освітлювати рекомендується вхід, доріжки, квітники, скульптуру і фонтани, дерева, кущі.

Красиво оформлені доріжки завжди були одним з центральних елементів дизайну ландшафту. Вони можуть бути виготовлені практично з будь-яких матеріалів: пісок, щебінь мармур, тротуарна плитка і так далі. Вибір матеріалу повинен також гармонійно поєднуватися зі стилем інших елементів дизайну та надвірних будівель.

Як бачите, ландшафтний дизайн - це безліч на перший погляд розрізнених елементів. І часом вміння правильно поєднати їх - це ціле мистецтво. Ось чому озеленення ділянки варто довіряти професіоналам.

Компанія Withrain пропонує здійснює ландшафтний дизайн у Харкові та пропонує такі послуги: розробка проекту майбутнього ландшафту, установка систем автоматичного поливу, крапельного поливу, облаштування дренажної системи, укладання готового рулонного газону, посів газону, посадка декоративних, плодових дерев і чагарників, створення малих архітектурних форм: альтанки, огорожі, підпірні стінки, лавки, консультації, догляд за садом.

Приходьте до нас і ви будете у захваті від райського куточка, який ми створимо на вашій ділянці!