Шукаєте харчове обладнання для вашого закладу? Тоді приділіть особливу увагу такій техніці, як промислові м'ясорубки. Правильно підібрана м'ясорубка стане хорошим помічником кухаря на кухні при приготуванні безлічі м'ясних, рибних страв і навіть випічки.

Що являє собою промислова м'ясорубка?

Промислова м'ясорубка - це не зовсім той пристрій, на якому в дитинстві мама готувала фарш для котлет. Сучасні м'ясорубки, які використовують у промислових масштабах, дуже потужні. Адже вони покликані впоратися з переробкою величезної кількості м'яса за день. Виготовляється таке обладнання в різних варіантах: підлогові, настільні. Вибір залежить від ваших уподобань і розміру приміщення кухні. Нові моделі даного обладнання мають безліч насадок, тому можуть використовуватися не тільки для переробки м'яса, але і нарізки овочів і навіть приготування соку.

Де купити промислову м'ясорубку?

Вибір промислових м'ясорубок в наш час дуже широкий. Але все ж підібрати хороше якісне обладнання не так просто. Ви безперечно виграєте, звернувшись в компанію "РІТ". Ми пропонуємо широкий спектр даного обладнання від найкращих українських та білоруських виробників. Всі моделі виготовлені з високоміцної нержавіючої сталі. Це гарантія тривалого використання. Будь-який з варіантів цієї чудової техніки полегшить процес приготування фаршу, м'ясних, рибних та інших страв.

Зупинимося на деяких моделях промислових м'ясорубок.

М'ясорубка електрична МІМ-300

Ця м'ясорубка призначена для подрібнення риби і м'яса на фарш, а також повторного подрібнення котлетної маси і набивання ковбас на підприємствах громадського харчування. Виготовлена повністю з якісної нержавіючої сталі. Продуктивність - 300 кг/год, а при повторному подрібненні - 100 кг/год. У комплект м'ясорубки входять ніж двосторонній, ніж підрізний, штовхач, насадка для набивання ковбас, дві решітки з різним діаметром і певною кількістю отворів.

М'ясорубка МІМ-300М

М'ясорубка білоруського виробництва являє собою більш модернізований варіант м'ясорубки МІМ-300. Вона виготовлена з урахуванням усіх сучасних вимог до обладнання даного типу. Має чудовий дизайн і відмінні технічні характеристики. На м'ясорубці МІМ-300М встановлена передова система ножів UNGER S-5: 3 решітки, 2 ножі. Завдяки трифазному вентильованого двигуну можлива тривала безперервна робота.

М'ясорубка електрична МІМ-600

Дуже потужна промислова м'ясорубка продуктивністю 600 кг/год використовується для подрібнення риби і м'яса на фарш, повторного подрібнення котлетної маси і набивання ковбас. Виготовлене обладнання з нержавіючої сталі. У комплект входять ніж двосторонній, ніж підрізний, штовхач, насадка для набивання ковбас, дві решітки.

Ознайомитися з іншими моделями цього обладнання, а також довідатися про ціни на промислові м'ясорубки ви можете в нашому каталозі. Гарантуємо швидку доставку, надаємо допомогу з вибору найбільш відповідного варіанту продукції.