На погоду садівники сподівалися в усі часи, але якщо раніше вони цілком і повністю залежали від примх небес, то зараз регулярний полив можуть забезпечити сучасні технології. Як показує практика, посухи для нашого клімату не рідкість, а практично всім рослинам потрібен регулярний полив. Для цього використовують спеціальні системи автоматичного поливу. Харків - місто, в якому ви перебуваєте? Тоді вважайте, що ви вже забезпечили себе цим чудовим обладнанням. Все, що вам потрібно - звернутися в компанію Withtain! Але про все по порядку.

Адже після облаштування саду починається ще більш відповідальний період - догляд за зеленими насадженнями. І сподіватися на стабільну погоду в такій відповідальній справі не варто. Як показує практика, посухи для нашого клімату не рідкість, а практично всім рослинам потрібен регулярний полив.

Правильно спроектована система автоматичного поливу - ефективний спосіб виростити на дачі квітучий сад, зелений газон і урожайний город, витративши мінімальні зусилля на догляд.

Автоматичний полив являє собою автоматизовану систему, основне завдання якої поливати газон, квіти, сад, город та інші рослини в зазначені часові інтервали і з необхідною кількістю води. Він складається з системи комунікацій, набору труб, розпилювачів, роторів, електромагнітних клапанів і інших деталей. Система оснащена дистанційним пультом управління - контролером, за допомогою якого можна програмувати час поливу і кількість розтрат води.

Переваги системи автоматичного поливу. Чому варто її використовувати?

Економія часу. Вам не потрібно поливати сад вручну. Все за вас зробить запрограмована програма. У разі якщо полив здійснює садівник - додаткова економія грошей на оплату садівнику за роботи з поливу рослин і саду.

Не вимагає вашої присутності. Система включає датчики самостійно, а спеціальні датчики дощу просигналізують про необхідну паузу в поливі.

Всі труби, комунікації і форсунки монтуються під землю. Тому обладнання не заважає догляду за рослинами, стрижці газону

Можливість швидко і без зайвих проблем змінювати налаштування поливу залежно від погоди, сезону, кількості вологи, яка потрібна грунту. Норми поливу, які при бажанні можна налаштувати на певні групи рослин, квітів, а також при поливі газонної трави. Створення системи автоматичного поливу дозволяє все це врахувати і правильно налаштувати.

Тривалість служби системи автополиву - від 5 до 10 років залежно від конкретних деталей та умов використання.

Замовляйте системи автоматичного поливу в Харкові у нас! Ми не лише реалізуємо подібні системи, але здійснюємо повний монтаж на ділянці замовника, а також її наладку і докладний інструктаж щодо експлуатації. Телефонуйте і замовляйте.