Об’ємні літери - один з найбільш універсальних видів зовнішньої реклами в Україні. Виготовлятися об’ємні літери можуть на основі будь-якої рекламної конструкції як додатковий елемент. Об’ємні літери можуть нести основну інформаційну нагрузку, а також бути окремою рекламною конструкцією, починаючи від просто напису на фасаді чи склі, закінчуючи великою наддаховою установкою будь-яких розмірів завдяки великому вибору матеріалів для реклами та будівництва.

Об’ємні літери, які використовуються як фасадна вивіска чи рекламне оголошення, вже давно стали та признаними серед рекламодавців.
Нескладність у виготовленні об’ємних літер, відносно невисока порівняно з іншими видами зовнішньої реклами вартість об’ємних літер, а також можливість використання в комбінаціях з іншими рекламними засобами – все це робить об’ємні літери найбільш популярним інструментом реклами на сучасному ринку.

Найбільш поширений варіант такої реклами – використання об’ємних літер з внутрішньою неоновою чи  світлодіодною підсвіткою для позначення назви компанії або магазину. Однак, в залежності від конкретних побажань замовника, об’ємні літери можна використовувати для створення візуальних привабливих рекламних образів магазину, готелю, торгової точки, бізнес-центра.

Спеціалісти компанії «Дизайн-Центр» можуть використати при розробці дизайну та виготовленні об’ємних світлових літер фірмовий шрифт та кольори емблеми Вашої компанії, що дозволить індивідуалізувати стиль рекламної вивіски. Крім того, ми створюємо комбіновані об’єкти, наприклад, об’ємні літери в поєднанні з постером чи лайтбоксом, а також з використанням світлових спец ефектів.

Найбільш дієвим та бездоганним з точки зору маркетингу ходом є створення з декількох об’ємних літер абревіатури або логотипу Вашої компанії – такий метод позитивно складеться на впізнаваності бренда.

Наші контакти:

"Дизайн-центр", ТзОВ
м. Луцьк, вул. Кривий Вал, 34/306
тел.: (0332) 28 28 48
050 2891490

м. Житомир, пл. Польова, 10
тел.: (0412) 55-28-24
050 3782521

e-mail:design@itt.net.ua