Статті

Сьогодні, 20 листопада, 23:07
  • АПК, сільське господарство

В списку фаворитів - саджанці малини Полка. Сорт, який хочеться вирощувати!

Якщо Ви колекціонер кращих сортів саджанців малини, тоді пропонуємо Вам купити малину сорту Полка! Цій плодовій культурі за п’ятибальною системою можна поставити 5+ балів! Сорт уже давно займає перші місця в списку фаворитів в Україні та й у всьому світі. Особливі переваги - відмінний смак, красиві грона ягід та досить простий догляд.

19 вересня 2013 в 15:24

«Щоб життя малиною здавалось...» або Вирощуємо саджанці малини Полана!

Малина Полана - це улюблений сорт багатьох. А це й не дивно! Полюбляють її за невибагливість у догляді, високу врожайність та відмінну якість ягід. Якщо Ви бажаєте купити цю чудо-ягідку, тоді читайте далі, де найкраще замовити саджанці малини оптом в Україні!

19 вересня 2013 в 11:20

Ексклюзивні ветеринарні препарати, які не мають аналогів на ринку

Для підтримання здоров'я домашнім тваринам необходні правильний догляд і повноцінне харчування. Але найчастіше порушення умов утримання (вогкість, протяги), незбалансоване годування призводять до виникнення різних хвороб…

28 серпня 2013 в 09:28

Саджанці малини Зева: швейцарська якість для українського споживача

Вам потрібно купити оптом саджанці малини? Ви хочете не просто отримати хороший врожай, але й відмінний смак ягід і дбаєте про натуральність вирощеної продукції? І звісно, для кожного господаря важливо мати рентабельне господарство і економічну вигоду від вирощення ягід. Про те, як досягти всього цього - читайте далі.

27 серпня 2013 в 15:01

Овочева сітка. Пакувальна тара без недоліків

Починається сезон збору врожаю. І в такому випадку необхідна овочева сітка. Цій упаковці надають перевагу всі фермери і реалізатори. У чому її плюси, читайте у статті.

15 серпня 2013 в 11:18

Якщо вже купувати яблука оптом, то тільки з «райським смаком»!

Не секрет, що попит на яблука завжди був високим. І малеча, і дорослі дуже полюбляють смакувати ці фрукти. Може саме тому багато вітчизняних підприємців пов'язують свою діяльність з торгівлею яблук. І саме для них ми маємо хорошу пропозицію - купити яблука оптом, що точно сподобаються покупцям! Адже смак у них не простий, а ніби з райського саду!

09 серпня 2013 в 12:24

Обладнання для сортування яєць від Sime-Tek - вибір сучасних і дбайливих господарів!

Ручне сортування яєць - тепер навіть не вчорашній, а вже позавчорашній день. У Європі птахівничих підприємств, які не автоматизували даний процес, майже не залишилося. Сучасне обладнання для сортування яєць коштує, звичайно, недешево, але воно з лишком окупається за 3-4 роки.

06 серпня 2013 в 08:23

Обираємо розсаду полуниці. Кращі сорти для отримання високого врожаю

Дуже важлива інформація для всіх тих, хто займається або хоче зайнятися вирощуванням полуниці і отримати хороший врожай.

05 серпня 2013 в 10:26

Жатка для збирання соняшника вітчизняного виробництва - найкращі досягнення в одній машині

Як правильно купити жатку? Будь-який фермер чи сільгоспвиробник мріє збирати урожай без втрат. Особливо гостро це бажання постає в процесі збирання соняшника. Адже урожай має ряд певних особливостей. Соняшник - це той продукт…

31 липня 2013 в 14:17

Саджанці ожини Лохтей: чисте задоволення і ніяких колючок

В останні десятиліття інтерес до вирощування ожини зростає. Все більше садівників звертають свою увагу на соковиту і корисну ягоду, продаж якої приносить куди більший дохід, ніж наприклад малини або полуниці.

29 червня 2013 в 18:34

 
 
Показати ще