Статті

Сьогодні, 27 квітня, 00:09
  • АПК, сільське господарство

Виробництво пакетів для насіння. Де купити прибутковий «одяг» для вашої продукції

Важливість правильної упаковки у продаж продукції важко переоцінити. Не є винятком і насіння, якого на ринку і навалом. Тому ваше завдання - вигідно виділити ваш товар серед інших. Як це зробити - читайте далі.

03 грудня 2013 в 09:51

Поговоримо про фільтри для рослинної олії

Що вам відомо про фільтри для рослинної олії? Знаєте, яку функцію вони виконують, з якими речовинами борються? А принцип їх дії вам знайомий? Може, ви знаєте, де вигідно можна купити якісне обладнання цього спектру? Ні? Тоді ми з радістю вам допоможемо. Розповімо все, що знаємо самі, щоб ви могли використовувати інформацію на свою користь. Читайте далі.

27 листопада 2013 в 09:24

Диво-лікар – королева Ехінацея

05 листопада 2013 в 17:10

Головне про станок для обробки копит КРС або Чому нові копита не купиш?

Здорове поголів'я худоби - це ключ до усіх замків успішної фермерської діяльності. А регулярна обробка копит ВРХ - це запорука того ж здоров'я. Про головне, що мають знати фермери та власники сільськогосподарських підприємств, читайте далі...

15 жовтня 2013 в 14:57

Малина Фенікс - на заздрість конкурентам або 5 головних переваг на користь сорту!

Вибрати морозостійкий сорт малини - питання № 1 для усіх аграріїв та садівників. Читайте далі про один із сортів малини, якому не тільки не страшні морози, але і різноманітні хвороби.

11 жовтня 2013 в 14:00

Садоводи усієї України, єднайтеся... і купуйте саджанці малини Феномен!

Неважливо, займаєтесь ви вирощуванням малини на професійному рівні чи ви просто аматор у цій справі. Маєте багаторічний досвід чи тільки робите перші кроки на ниві садовода... Ви маєте обов'язково знати правду про один із найпопулярніших сортів малини — Феномен. Ми вам в цьому спробуємо допомогти.

10 жовтня 2013 в 12:01

Саджанці малини Полка — могутнє військо як для саду, так і для великого господарства!

Займаєтесь вирощуванням малини? Маєте власне господарство чи є початківцем-любителем у цій справі? Тоді ви обов'язково маєте знати усе про один із найпопулярніших сортів малини. Читайте далі...

10 жовтня 2013 в 11:00

Гроші, не пахнуть! Але мають смак… малини! Або як я бізнес будував!

Гроші можна "виростити" і в землі, якщо знайти вигідну і прибуткову справу. Вирощування малини - прекрасний приклад такої діяльності. Про підводні камені, які можуть чекати на аграріїв та садівників-любителів, а також про те, де купити саджанці малини оптом в Україні читайте далі.

10 жовтня 2013 в 10:00

Обгороджуємо ділянку туями, або Живопліт - прекрасна альтернатива бетонній огорожі

Вам, напевно, знайома тенденція останніх років - встановлювати навколо будинків та присадибних ділянок височенні паркани з бетону, цегли та металопрофілю. Кожен господар хоче таким чином окреслити власну територію, відокремитися від інших, зробити свій двір інтимною частиною сімейного побуту. Але є спосіб досягти цієї мети іншими засобами, наприклад, за допомогою колоноподібної туї. Так, так, не дивуйтеся, за допомогою декоративного деревця. Як? Читайте далі.

05 жовтня 2013 в 12:33

В Україні виготовляють європейське насіння, яке коштує вдвічі дешевше?!

Вітчизняні аграрії мають вибір — купувати європейське насіння відомих закордонних брендів або замовляти продукцію аналогічної якості від українського виробника... І що головне, платити вдвічі менше! А що обираєте ви?!

01 жовтня 2013 в 11:16

Насіння соняшника Жалон — український успіх з французьким акцентом!

Гроші ростуть на землі! Так без перебільшень скажуть фермери, які знають секрети великих показників врожайності. Знає про це і компанія Агроспецпроект, яка пропонує гібриди насіння соняшника та інших культур в Україні. Тож як виростити «гроші» в землі, читайте далі.

01 жовтня 2013 в 09:15

 
 
Показати ще