Статті

Сьогодні, 23 жовтня, 18:22
  • АПК, сільське господарство

«Родзинка» ландшафтного дизайну - плакуча черешня

Різноманіття листяних і хвойних декоративних рослин дозволяє створити на присадибній ділянці унікальну композицію з чагарників і дерев на будь-який смак. Але якщо ви дійсно хочете внести родзинку в свій сад або галявину перед будинком - посадіть плакучу черешню.

25 лютого 2013 в 15:55

Турецьке насіння соняшника - вирощене під жарким небом та виготовлене з королівським смаком!

Смаження насіння - це справжнє мистецтво! А справжнім мистецтвом володіють фахівці підприємства Масаєв А.В., що реалізує турецьке насіння соняшника ТМ «SULTAN». Відмінна якість, смак, запах та колір — головні "козирі" насіння!

15 лютого 2013 в 16:22

Збираємо чорницю у власному саді! СонцеСад допоможе у вирощуванні саджанців цієї диво-ягоди

Чорниця - не тільки красива та смачна ягода, але й корисна для життєдіяльності всього організму. Що робити, коли ви живете не на окраїні лісу, але вам так хочеться посмакувати свіжозірваними ягодами чорниці? Єдиний вихід — посадити чорницю біля вашого будинку або ж дачі. Так, на сьогоднішній день — це можливо!

31 січня 2013 в 11:07

Поради спеціаліста. Вибір та посадка саджанців плодових дерев

Ви садолюб? Потребуєте навичок посадки саджанців плодових дерев? Ми допоможемо вирішити дане питання! В даній статті ви знайдете відповіді на всі запитання, які вас цікавлять!

31 січня 2013 в 10:46

Ви знаєте, який догляд потрібний черешні?

Опис донецьких і виділених в колекціях сортів кісточкових і коротко - агротехніка Л.І. Тараненко. Черешня.

31 січня 2013 в 09:47

Морозник — рослина, що віддає перевагу зимі та морозу!

Перші квіти завжди найкрасивіші та найбільш довгоочікувані. Це відноситься, зокрема, до морозника. У теплих регіонах України він пробивається з-під землі в розпал зими та кокетливо прикрашає землю своїми ніжними квітами. Він захоплює погляд приголомшливим різноманіттям забарвлення квітів - від легких білих, кремових, жовто-лимонних, рожевих до насичених, наприклад, кольору бургундського вина.

30 січня 2013 в 11:10

Маленькі хитрощі фермерської справи або як правильно вибирати зерносушарки

Впровадження нових методів сушіння зерна і різних олійних культур, придбання невеликих зерносушарок з високою ефективністю і швидкістю сушіння, простотою будови і високою якістю роботи - стало актуальним завданням орендарів, фермерів і постачальників і виробників сільськогосподарської техніки в Україні.

23 січня 2013 в 09:24

Забезпечте збереження свого врожаю за допомогою надійного зерносховища

Будувати власні зерносховища для господарств останнім часом вигідніше, ніж платити за оренду елеватора. Незважаючи на те, що власне зерносховище - задоволення досить дороге, його будівництво дуже швидко себе окупає. Адже ваші зернові запаси завжди під рукою, не кажучи вже про істотну економію на оренді відповідного приміщення та супутніх процедурах обробки зерна, які теж коштують чималих грошей.

22 січня 2013 в 13:07

Найкраща зелень оптом з Ізраїлю як невід'ємний інгредієнт у кухнях всього світу!

Ви власник ресторану чи готелю? Ви шукаєте надійного постачальника таких необхідних на кухні інгредієнтів, як зелень? Тоді ви звернулися за правильною адресою! Детальнішу інформацію дізнавайтеся у статті!

22 січня 2013 в 10:52

Збір урожаю - тепер це легко і просто із зернозбиральними комбайнами CLAAS

На сьогоднішній день безліч вітчизняних і зарубіжних виробників представляють на ринку сільгосптехніки величезну кількість модифікацій і моделей зернозбиральних комбайнів. Але як серед такого різноманіття моделей вибрати…

17 січня 2013 в 14:47

 
 
Показати ще