Статті

Сьогодні, 21 січня, 02:35
  • АПК, сільське господарство

Як вдало продати зерно? Відповідь тут - зерносховище, якому немає рівних!

До чого прагне зернове господарство? Що за питання! Звичайно продати все зерно за найвигіднішою ціною! Але щоб ціна була високою, має бути і якість такою ж. Тому тут ніяк не обійтись без зерносховища, яке зберігає зерно протягом всього міжсезоння.

27 травня 2013 в 10:18

Найновіший пробовідбірник зерна HERON-3000 - легкий та достовірний спосіб відбору проб зерна

Якщо Ви зупинили свій вибір на пробовідбірнику зерна моделі HERON-3000, тоді будьте впевнені, що Ви отримаєте достовірні та точні проби зернових культур. Де купити даний пристрій? Читайте далі.

22 травня 2013 в 15:26

Більше половини аграріїв всього світу вже оцінили переваги використання кокосових субстратів. А ви?

Його називають еліксиром врожайності більше 50% агропромислових господарств Польщі, Голландії, Бельгії, Чехії та інших країн віддають перевагу саме йому! Доведено, що він є ефективним методом підвищення врожайності. Це кокосовий субстрат. Про нього і поговоримо сьогодні.

16 травня 2013 в 13:23

Поросята ландрас: найпоширеніша порода у Європі або де знайти надійного селекціонера?

Якщо вам потрібно купити поросята ландрас, ви звернулися за правильною адресою! Компанія Агропрайм Холдинг допоможе вам у даному питанні. Підприємство реалізує свиней за доступними цінами. Деталі дізнавайтеся зі статті.

15 травня 2013 в 15:55

Зелені огорожі, бордюри та химерні фігури — самшит або буксус вічнозелений!

Самшит або буксус вічнозелений є найдавнішою декоративною рослиною. Вирощування його і нині користується великою популярністю в багатьох країнах світу, а також і в нашій рідній Україні. Цінують рослину за густе, вічнозелене листя та стійкість до стрижки. Адже саме з цих кущів можна створювати як різноманітні декоративні фігури, так і чіткі геометричні форми.

25 квітня 2013 в 12:15

Горіховий сад: як посадити вигідний бізнес

Ви мрієте про красивий горіховий сад? Ми допоможемо Вам втілити мрії в реальність! Створюючи свій горіховий сад разом з нами, Ви не лише перетворите його у квітуче місце, яке викликає захоплення і тішить погляд, але й принесе Вам чималий прибуток.

24 квітня 2013 в 10:19

Щеплені саджанці волоського горіха: як відрізнити від підробок

Проблема неякісних та підроблених саджанців волоського горіха постала в Україні гостро. Тому в цій статті спробуємо з'ясувати, як відрізнити щеплені саджанці волоського горіха від підроблених.

24 квітня 2013 в 08:18

Зерносушарки від виробника або як підготуватися до жнив?

Про виробника!Літо вже не за горами, а тому про збирання урожаю потрібно задуматися вже сьогодні. Адже, як каже народне прислів'я, "Готуй сани влітку, а воза взимку", тому хороший господар вже розпочинає підготовку до жниварного…

23 квітня 2013 в 10:31

Органічне добриво «БіоЛайф»: на 50% вища урожайність або що потрібно знати аграріям!

Досі не знаєте, як покращити структуру грунту, підвищити урожайність? Не можете вирішити, які добрива використовувати? Тоді ця стаття саме для вас. Ви маєте це знати!

22 квітня 2013 в 11:46

Рятуємо майбутній врожай! Вітчизняні фермери обирають органічні добрива, а ви?

Фермери, дачники, власники сільських підприємств — усіх їх об'єднує низка наболілих питань: "Як підвищити урожайність? Чим підживити грунт? Що допоможе підвищити імунітет рослин до захворювань? Що ефективніше: мінеральне чи органічне добриво?" Якщо вас також цікавлять відповіді на ці питання, тоді дочитайте цю статтю до кінця.

22 квітня 2013 в 10:11

 
 
Показати ще