Статті

Сьогодні, 25 червня, 04:54
  • АПК, сільське господарство

Чотири найефективніші способи вирощування крупноплідної малини - вам який?

Посадивши на ділянці саджанці дерев або кущі малини, садівники-любителі ретельно доглядають за рослинами, чекаючи, коли ж вони почнуть плодоносити. Витрачаючи багато зусиль на турботу про своїх вихованців кожен садівник очікує, що у відповідь вони віддячать йому рясним урожаєм і плодами високої якості - великими , смачними. Кому не хочеться зібрати урожай солодких ягід крупноплідної малини у себе на ділянці?

30 вересня 2011 в 15:32

Технічні тканини Sefar: якість як основа і принцип

Компанія «Ремікс» пропонує українському споживачеві фільтрувальні тканини і матеріали всесвітньовідомого швейцарського виробника - SEFAR AG.

03 червня 2011 в 16:56

Лізинг сільськогосподарської техніки: інтерес зростає

Лізинг для сільського господарства України має стати ефективним інвестиційним механізмом оновлення основних засобів. На сьогодні приблизно 20% лізингових компаній надають у лізинг сільськогосподарську техніку. Компанія "Агрорезерв Україна" - провідний оператор, який спеціалізується на поставках сільгосп- та спецтехніки.

11 квітня 2011 в 11:11

Добрива - ваші надійні помічники у боротьбі за врожай

З приходом весни у любителів дач та городів починається гаряча пора - обробка ґрунту, посадка, прополка, підбір добрив і багато інших зобов'язань по сільському господарству. З чого ж варто розпочати сільськогосподарський сезон?

18 березня 2011 в 09:52

Крапельне зрошення - найбільш економічна система поливу для зон з обмеженими водними ресурсами

Використання системи крапельного зрошення в сільському господарстві відомо давно. В Україні крапельне зрошення почали використовувати більше 20 років тому. У південних і східних областях України, де води не вистачає і вона постійно дорожчає, без зрошення виростити врожай дуже складно. Вода стала занадто дорогим ресурсом.

20 січня 2011 в 10:30

Про профілактику та обробку копит в Україні та за кордоном

Тваринники багатьох країнах світу в даний час при виборі молочних корів велику увагу приділяють не тільки продуктивним якостям, а й міцності конституції кінцівок. Не випадково в багатьох країнах світу такі показники, як кут копита, висота п'ятки, постановка задніх ніг (вид збоку) є основними при оцінці кінцівок тварини і включені в селекційні індекси.

07 грудня 2010 в 12:00

Зерносховища з активною вентиляцією

Компанія "Сокіл" виробляє на власних потужностях зерносховища з активною вентиляцією. Зерносховища випускаються згідно ТУ У29.3-30991072-002 і призначені для довгострокового безпечного зберігання всіх типів зернових, олійних…

16 липня 2010 в 12:00

Норії від виробника. Купуйте найкраще!

Компанія "Сокіл" виробляє на власних потужностях норії. Норії виготовляються згідно ТУ У 13571939.003-2001Норії стрічкові зернові одинарні з відцентровим розвантаженням ковшів призначені для вертикального переміщення зерна…

16 липня 2010 в 12:00

Вимірювання вологості зерна

Під поняттям «вологість» розуміють виражене у відсотках відношення маси води до маси матеріалу. Абсолютною вологістю називається відношення маси вологи, що знаходиться в даному обсязі матеріалу, до його абсолютно сухої маси.

18 травня 2009 в 12:00

 
 
Показати ще