Статті

Сьогодні, 27 квітня, 00:10
  • АПК, сільське господарство

Саджанці ожини — мінімум догляду, максимум врожаю!

Здорові та екологічно чисті саджанці ожини — запорука успіху та великого врожаю цієї смачної, лікувальної ягоди. Вирощувати цю рослину зовсім не важко, лише потрібно знати кілька важливих секретів. Про те, у кого їх варто купувати, де і коли садити та як за ними доглядати, читайте далі...

25 вересня 2013 в 11:30

Саджанці малини: секрети, які повинен знати кожен садівник-початківець

Майбутній урожай багато в чому залежить від якості посадкового матеріалу. Тому купуючи саджанці малини для свого саду, ви повинні вміти їх вибирати. Як правильно зробити вибір, не викинути гроші на вітер та не потрапити до рук недобросовісних продавців, читайте далі…

24 вересня 2013 в 10:30

Ягоди малини Зева: натурально, вигідно і надзвичайно смачно!

Малина... Для українців це більше ніж просто ягода. Смак малини — це не лише асоціація з літом і сонцем, це народні ліки при простуді, ароматний чай взимку і корисне варення. Якщо ви вирішили купити ягоди малини оптом для подальшої переробки, до вибору сорту треба підійти дуже відповідально. На що звертати увагу в першу чергу - читайте у нашій статті.

28 серпня 2013 в 16:10

Кращі премікси для свиней - для здоров'я тварин і збільшення прибутку

Премікс - що це таке і з чим його їдять Про те, для чого потрібні преімікси, знають практично всі. Вони збагачують харчування тварин усіма потрібними вітамінами і мікроелементами. Премікси представляють собою суміш біолог…

28 серпня 2013 в 10:00

Ексклюзивні ветеринарні препарати, які не мають аналогів на ринку

Для підтримання здоров'я домашнім тваринам необходні правильний догляд і повноцінне харчування. Але найчастіше порушення умов утримання (вогкість, протяги), незбалансоване годування призводять до виникнення різних хвороб…

28 серпня 2013 в 09:28

Саджанці малини Зева: швейцарська якість для українського споживача

Вам потрібно купити оптом саджанці малини? Ви хочете не просто отримати хороший врожай, але й відмінний смак ягід і дбаєте про натуральність вирощеної продукції? І звісно, для кожного господаря важливо мати рентабельне господарство і економічну вигоду від вирощення ягід. Про те, як досягти всього цього - читайте далі.

27 серпня 2013 в 15:01

Овочева сітка. Пакувальна тара без недоліків

Починається сезон збору врожаю. І в такому випадку необхідна овочева сітка. Цій упаковці надають перевагу всі фермери і реалізатори. У чому її плюси, читайте у статті.

15 серпня 2013 в 11:18

Якщо вже купувати яблука оптом, то тільки з «райським смаком»!

Не секрет, що попит на яблука завжди був високим. І малеча, і дорослі дуже полюбляють смакувати ці фрукти. Може саме тому багато вітчизняних підприємців пов'язують свою діяльність з торгівлею яблук. І саме для них ми маємо хорошу пропозицію - купити яблука оптом, що точно сподобаються покупцям! Адже смак у них не простий, а ніби з райського саду!

09 серпня 2013 в 12:24

Обладнання для сортування яєць від Sime-Tek - вибір сучасних і дбайливих господарів!

Ручне сортування яєць - тепер навіть не вчорашній, а вже позавчорашній день. У Європі птахівничих підприємств, які не автоматизували даний процес, майже не залишилося. Сучасне обладнання для сортування яєць коштує, звичайно, недешево, але воно з лишком окупається за 3-4 роки.

06 серпня 2013 в 08:23

Обираємо розсаду полуниці. Кращі сорти для отримання високого врожаю

Дуже важлива інформація для всіх тих, хто займається або хоче зайнятися вирощуванням полуниці і отримати хороший врожай.

05 серпня 2013 в 10:26

 
 
Показати ще