Статті

Сьогодні, 21 січня, 02:36
  • АПК, сільське господарство

Доїльні установки. Дбайливе доїння вашого стада

На сьогоднішній день є багато різного устаткування для сільського господарства, яке призначене для того, щоб полегшити працю ваших працівників. Прикладом такого обладнання є доїльні установки. Детальніше про них читайте у статті.

05 квітня 2013 в 15:20

Поїлки для корів. Основні види і особливості

Якщо ви тримаєте ферму з коровами, то ви як ніхто інший знаєте всю важливість поїння та годівлі корів. І щоб корова давала максимальну кількість молока, то необхідно приділяти велику увагу її напуванню і вибрати якісну поїлку. Як зробити правильний вибір поїлки, читайте далі у статті.

05 квітня 2013 в 10:53

Найкраща підготовка та добування рослинної олії: маслопрес та жаровня від виробника ТАН

Підготовка та добування рослинного масла — це процеси, які під силу тільки професійній техніці для обробки олій. Завод ТАН пропонує ринку України обладнання, яке на відмінно впорається із цими завданнями — жаровню та маслопрес!

26 лютого 2013 в 10:21

Фільтри для рослинної олії від компанії ТАН: робимо ставку на якісне обладнання та отримуємо олію вищого гатунку!

Сьогодні немає підстав, аби попит на соняшникову олію змінився, адже це продукт першої необхідності у кожному домі. Тому виробництво масла викликає чималий інтерес у підприємств. Будь-яку олію отримують або пресуванням, або екстракцією, і те й інше вимагає додаткової фільтрації. Де купити фільтри для рослинної олії, які б максимально очищали Ваш кінцевий продукт? Читайте далі.

26 лютого 2013 в 09:24

Ще кілька слів про те, чому варто купити модрину

Для ландшафтного дизайну давно не в новинку використовувати не тільки садові рослини, але і великі дерева та чагарники. Вони створюють основу для майбутньої задумки дизайнера. Ідеальним варіантом для ландшафтного дизайну будь-якої складності стане модрина звичайна, європейська (Larix europaea).

25 лютого 2013 в 16:16

«Родзинка» ландшафтного дизайну - плакуча черешня

Різноманіття листяних і хвойних декоративних рослин дозволяє створити на присадибній ділянці унікальну композицію з чагарників і дерев на будь-який смак. Але якщо ви дійсно хочете внести родзинку в свій сад або галявину перед будинком - посадіть плакучу черешню.

25 лютого 2013 в 15:55

Турецьке насіння соняшника - вирощене під жарким небом та виготовлене з королівським смаком!

Смаження насіння - це справжнє мистецтво! А справжнім мистецтвом володіють фахівці підприємства Масаєв А.В., що реалізує турецьке насіння соняшника ТМ «SULTAN». Відмінна якість, смак, запах та колір — головні "козирі" насіння!

15 лютого 2013 в 16:22

Вітамінний рай від Голд Сад - продаж яблук оптом, що подобаються Вам!

Соковиті, сонцем налиті, ні з чим не зрівнянні та по-справжньому літні — це наші улюблені яблука. Їх без перебільшення можна назвати найпопулярнішим фруктом, адже яблука їдять сирими, сушеними, моченими, печеними. А скільки корисних і смачних продуктів з них роблять — соки, компоти, джеми, повидло, пироги, всього не перерахуєш. Тому попит на яблука оптом був завжди великий, як в Україні, так і в усьому світі.

13 лютого 2013 в 09:49

Катки польові: універсальне ґрунтообробне обладнання

Для вирівнювання поверхні грунту після обробки, руйнування грудок та надання землі однорідної структури використовується окремий клас сільськогосподарських інструментів - катки польові.

07 лютого 2013 в 16:21

Високопродуктивні сорти м’яти різного напрямку використання

Одним з головних завдань, що стоять перед ефіроолійною галуззю України, є розширення виробництва м’ятної ефірної олії для задоволення потреб вітчизняної фармацевтичної, парфумерно-косметичної та харчової промисловості. Вирішення цього питання можливе за рахунок впровадження у виробництво сортів із стабільно високою продуктивністю, стійкістю до несприятливих чинників навколишнього середовища, придатних для вирощування в багаторічній культурі.

06 лютого 2013 в 16:03

 
 
Показати ще