Статті

Сьогодні, 21 січня, 18:19
  • АПК, сільське господарство

Екологічно чисте м'ясо преміум-класу - що це? Продаж баранини в Україні - для вас!

Сьогодні провідне місце на м'ясному ринку України починає займати продаж баранини. Чим приваблює це м'ясо покупців?

27 грудня 2012 в 08:28

Розведення і продаж овець і баранів - чи вигідно це?

Розведення і продаж овець і баранів - чудовий приклад того, як можна заробити хороші гроші в агропромисловій галузі. Вівчарство може бути виходом для сільської молоді, так як «стати на ноги» в місті не дуже легко.

25 грудня 2012 в 17:17

Саме час подбати про майбутній урожай: купуємо насіння овочів оптом

Щороку городники стикаються з проблемою: як вибрати насіння овочів так, щоб отримати хороший врожай. Адже, як свідчить крилата і всім відома фраза, «що посієш - те й пожнеш». А досвідчені городники починають заготівлю насіння овочів ще взимку.

13 грудня 2012 в 10:03

Найчарівніша і найпримхливіша квітка в саду - троянда. Вибираємо саджанці троянд

У якому б саду не цвіла троянда, вона незмінно приковує погляд. Повз витончені і яскраві квіти просто неможливо пройти, не затамувавши подих. Але саджанці троянд досить примхливі і вимагають уважності ще на етапі покупки.

12 грудня 2012 в 15:35

Створюйте собі «пряний» настрій цілий рік

Хотілося б вам радувати своїх рідних і знайомих свіжою зеленню та прянощами круглий рік? Так це ж цілком реально! Де купити насіння прянощів та зелені, які прянощі і зелень можна виростити у себе вдома - про це й поговоримо...

06 грудня 2012 в 19:40

Подумайте про урожай - підійдіть до вибору насіння овочів скрупульозно

Внаслідок того, що існує безліч різних компаній, які пропонують насіння, вибір є нелегким. Ця стаття вкаже вам правильний напрямок.

06 грудня 2012 в 19:06

Електропастух: сучасному пасовищу - сучасні технології

Пасовищне утримання худоби вимагає великих витрат праці, до того ж, території пасовищ обмежені. Вирішити проблему допомагає електронний пристрій, який в побуті називають електропастух. Якщо ви бажаєте купити дану продукцію, то вам потрібно звернутися до компанії Бентлі Україна!

20 листопада 2012 в 10:16

Головне про саджанці ялівцю або як вибрати ялівець для вашого саду

Хотілося би вам втілити свою мрію про красивий затишний куточок для відпочинку і єднання з природою, очистити повітря на вашій ділянці? Або ж у вас настирливі сусіди і ви хочете побудувати живу огорожу? Ідеальним варіантом для цього є ялівець. Де в Україні купити ялівець, які сорти найкраще підійдуть для декорування ландшафту - про це поговоримо далі...

15 листопада 2012 в 09:06

Багатофункціональний культиватор КРН-5,6 вітчизняного виробництва

Ґрунтообробної техніки на ринку України є досить великий вибір. Важливим етапом є підбір правильного обладнання, яке буде відповідати вашому посіву, ґрунту та технологіям. Щоб уникнути невиправданої втрати вологи, палива та робочого часу ми допоможемо вибрати найкращу ґрунтообробну техніку.

05 листопада 2012 в 18:37

Експерти рекомендують 10 найбільш оптимальних декоративних чагарників для українського клімату

Часом ми не знаємо назви тих або інших декоративних чагарників, але це не заважає нам дивуватися їх розкоші і мальовничості. Цікаво, яким видам віддають перевагу ландшафтні дизайнери, будівельні компанії, флористичні магазини та садові центри?

29 жовтня 2012 в 17:03

 
 
Показати ще