Статті

Сьогодні, 20 вересня, 19:36
  • АПК, сільське господарство

Особливості національного розведення страусів!

Розведення страусів - не тільки прибутковий бізнес, це дуже захоплююче і пізнавальне заняття. Багато досвідчених фермерів, які чимало років займалися розведенням гусей, індиків, курей і перепелів, познайомившись з новими мешканцями птахоферми - страусами, стали щирими їх прихильниками.

03 липня 2012 в 09:46

Виробництво комбікорму в світлі нових технологій

Виробництво комбікорму для тварин і птиці - це відповідальна ділянка аграрного сектора економіки, так як від якості корму, його поживності, збалансованості та ефективності, залежить якість і кількість продукції тваринництва і птахівництва нашої країни.

03 липня 2012 в 09:11

Мінеральні добрива: стисло про головне

Мінеральні добрива, такі як амофос, карбамід, аміачна селітра, нітроамофоска та інші, використовують для поповнення запасу необхідних рослинам поживних елементів у грунті, таких як азот (N), фосфор (P), калій (К). Для отримання максимальної врожайності необхідно знати види добрив, правила змішування, норми та терміни внесення, вплив на окремі культури.

23 квітня 2012 в 10:19

Добрива внесіть скоріше, щоб врожаї Ваші були вищі!

Мінеральні добрива з'явилися і використовуються для підвищення врожайності сільськогосподарських культур близько ста років. Мінеральні добрива останнього покоління зробили прорив у збільшенні врожайності рослин. Висока врожайність і висока якість споживчої продукції, ось результат своєчасного внесення мінеральних добрив!

16 березня 2012 в 12:26

ПП «Агрохім» - надійний щит, не проповзе на поле паразит!

Академік сільськогосподарської академії, фермер і дачник, всі знайомі з проблемою збереження врожаю. Засоби захисту рослин - обов'язкова складова високих урожаїв і успішного агробізнесу.

16 березня 2012 в 11:18

Як садити і вирощувати фундук - корисні поради

Серед горіхоплідних рослин, що їх вирощує людина для харчування, фундук займає одне із найбільш поважних місць. Це обумовлено його невибагливістю до умов вирощування, високою споживчою цінністю, хорошою врожайністю та іншими корисними якостями.

13 березня 2012 в 08:28

Саджанці смородини - вітамінна радість для вашого саду

Смородина - традиційна ягода для українських земель. Ще з часів Київської Русі вона займала почесне місце в монастирських і приватних садах. Смородина й досі радує нас своїм смаком та ароматом, лікує багатим комплексом вітамінів, виводить радіонукліди і токсини.

07 березня 2012 в 12:29

Безколючкова ожина - красуня з лагідним характером

Ожина відноситься до сімейства розоцвітих, роду малини, підроду ожини. В природі існує багато дикорослих видів і форм ожини, які створюють густі непрохідні зарослі на вирубках лісів, в ярах та біля рік. При слові "ожина" вам на думку спадає щось дуже колюче? А дарма. Уже давно виведені чудові сорти безколючкової садової ожини.

07 березня 2012 в 12:16

Що важливо знати про польові катки

Катки польові, що виготовляються ДП "Ливарний завод" - грунтообробна техніка, призначена для вирівнювання та ущільнення поверхневого шару грунту, дроблення і руйнування грунтових глиб, грудок і кірки.

28 лютого 2012 в 11:47

Технологія вирощування гливи

Як і в кожній справі, у вирощуванні гливи є свої тонкощі. І навіть деякі складнощі. Глива не так примхлива, як печериці, і може рости де завгодно і на чому завгодно. Але все ж краще забезпечити оптимальні умови, щоб отримати більший вихід грибів - і прибуток.

21 лютого 2012 в 12:05

 
 
Показати ще