Статті

Сьогодні, 20 листопада, 23:12
  • АПК, сільське господарство

Головне про саджанці ялівцю або як вибрати ялівець для вашого саду

Хотілося би вам втілити свою мрію про красивий затишний куточок для відпочинку і єднання з природою, очистити повітря на вашій ділянці? Або ж у вас настирливі сусіди і ви хочете побудувати живу огорожу? Ідеальним варіантом для цього є ялівець. Де в Україні купити ялівець, які сорти найкраще підійдуть для декорування ландшафту - про це поговоримо далі...

15 листопада 2012 в 09:06

Багатофункціональний культиватор КРН-5,6 вітчизняного виробництва

Ґрунтообробної техніки на ринку України є досить великий вибір. Важливим етапом є підбір правильного обладнання, яке буде відповідати вашому посіву, ґрунту та технологіям. Щоб уникнути невиправданої втрати вологи, палива та робочого часу ми допоможемо вибрати найкращу ґрунтообробну техніку.

05 листопада 2012 в 18:37

Декоративні рослини вашого саду: «так» - красі, «ні» - шкідникам

Кожен власник приватного будинку чимало часу витрачає на озеленення ділянки і хоче, щоб сад радував і приносив користь протягом багатьох років. Для цього потрібно вчасно і правильно за ним доглядати. Процес догляду за декоративними рослинами не такий складний, як може здатися на перший погляд.

03 жовтня 2012 в 17:02

Рекордні врожаї озимої пшениці. Як посієш, так і заробиш!

В Україні можливі зміни в структурі посівних площ, однак озима пшениця все ж залишиться для виробника країни пріоритетною. При цьому відомо, що в Мінагрополітики були підраховані збитки сільгосподарських виробників через брак урожаю пшениці, через погану обробку землі та неякісний посівковий матеріал.

27 вересня 2012 в 12:50

Що посієш, те пожнеш. Як збільшити прибуток від соняшника, не розширяючи посівну територію

Соняшник – надзвичайно рентабельна сільськогосподарська культура. Україна посідає друге місце в світі серед країн-виробників цього продукту. На теренах нашої держави знаходиться 19% світових площ, відведених під вирощування соняшника.

25 вересня 2012 в 12:17

Якісний гібрид насіння соняшника - запорука високого врожаю

Соняшник – дуже популярна сільськогосподарська культура, що активно використовується у багатьох сферах людського життя: у медицині, харчуванні, тваринництві, промисловості та декоративно-прикладному мистецтві. На сьогодні соняшник в Україні застосовується в основному як олійна культура. Наша держава посідає друге місце в світі за кількістю вирощеного насіння соняшника.

24 вересня 2012 в 14:02

Які саджанці троянд знадобляться Вам для створення королівського саду

Королівський сад з троянд, посаджений у вашому саду, викликає особливий настрій. Троянди зачаровують і створюють ні з чим не порівнянне естетичне задоволення. Той шарм, те захоплення, яке викликають посаджені саджанці троянди, надовго залишається з нами.

24 вересня 2012 в 10:53

Здорові та міцні саджанці плодових дерев - запорука гарного врожаю фруктів і ягід!

Якщо ви хочете придбати якісні саджанці плодових дерев, звертайтеся до продавців, які мають досвід роботи з плодовими культурами та постійні джерела поставок. Досвідчені садівники віддають перевагу розплідникам, які мають відповідні сертифікати. Одна з таких фірм - розплідник СФГ «Таїр», який радує своїх замовників широким асортиментом саджанців.

24 вересня 2012 в 09:12

Створити власний полуничний рай Вам допоможуть сортові саджанці полуниці!

Ви давно мрієте вирощувати велику та смачну полуницю та шукаєте сортові саджанці полуниці? У такому випадку, ласкаво просимо в полуничний куточок, який розмістився на сонячних полях селища Веселе Херсонської області! Зелен…

12 вересня 2012 в 11:09

Саджанці малини: поради щодо вибору та посадки "солодкої красуні"

Саджанці малини слід купувати в спеціальних господарствах, аби придбати чистосортний, здоровий, високоякісний посадковий матеріал. Одним з таких розплідників в Україні є особисте підсобне господарство Анастюк.

11 вересня 2012 в 19:28

 
 
Показати ще