Статті

Сьогодні, 20 травня, 13:27
  • АПК, сільське господарство

Більше половини аграріїв всього світу вже оцінили переваги використання кокосових субстратів. А ви?

Його називають еліксиром врожайності більше 50% агропромислових господарств Польщі, Голландії, Бельгії, Чехії та інших країн віддають перевагу саме йому! Доведено, що він є ефективним методом підвищення врожайності. Це кокосовий субстрат. Про нього і поговоримо сьогодні.

16 травня 2013 в 13:23

Поросята ландрас: найпоширеніша порода у Європі або де знайти надійного селекціонера?

Якщо вам потрібно купити поросята ландрас, ви звернулися за правильною адресою! Компанія Агропрайм Холдинг допоможе вам у даному питанні. Підприємство реалізує свиней за доступними цінами. Деталі дізнавайтеся зі статті.

15 травня 2013 в 15:55

Органічне добриво «БіоЛайф»: на 50% вища урожайність або що потрібно знати аграріям!

Досі не знаєте, як покращити структуру грунту, підвищити урожайність? Не можете вирішити, які добрива використовувати? Тоді ця стаття саме для вас. Ви маєте це знати!

22 квітня 2013 в 11:46

Рятуємо майбутній врожай! Вітчизняні фермери обирають органічні добрива, а ви?

Фермери, дачники, власники сільських підприємств — усіх їх об'єднує низка наболілих питань: "Як підвищити урожайність? Чим підживити грунт? Що допоможе підвищити імунітет рослин до захворювань? Що ефективніше: мінеральне чи органічне добриво?" Якщо вас також цікавлять відповіді на ці питання, тоді дочитайте цю статтю до кінця.

22 квітня 2013 в 10:11

Доїльні установки. Дбайливе доїння вашого стада

На сьогоднішній день є багато різного устаткування для сільського господарства, яке призначене для того, щоб полегшити працю ваших працівників. Прикладом такого обладнання є доїльні установки. Детальніше про них читайте у статті.

05 квітня 2013 в 15:20

Поїлки для корів. Основні види і особливості

Якщо ви тримаєте ферму з коровами, то ви як ніхто інший знаєте всю важливість поїння та годівлі корів. І щоб корова давала максимальну кількість молока, то необхідно приділяти велику увагу її напуванню і вибрати якісну поїлку. Як зробити правильний вибір поїлки, читайте далі у статті.

05 квітня 2013 в 10:53

І ніжний суничний аромат нехай наповнить кожен дім і кожен сад!

Розсада суниці - один з найбільш затребуваних видів продукції в розплідниках рослин будь-яких країн. У засніженій Ісландії, де не набереться і 30 сонячних днів у році, суниця росте, гріючись гарячими термальними джерелами…

01 квітня 2013 в 16:17

Щоб соняшник був справжнім «Золотим Руном»!

Як і в давні часи, так і сьогодні народними героями стають не відразу. Важкі випробування подолав Ясон в пошуках «Золотого Руна». Висміяний царями та недругами, він таки дійшов до своєї мети та отримав народне визнання. Не менш складні труднощі довелось подолати гібриду соняшника Ясон. Про врожайність цього гібриду та найважливіші речі, які потрібно знати фермерам, читайте далі.

19 березня 2013 в 10:26

Гібриди соняшника Дарій та Ясон Харківської селекції: вдала композиція – добрий врожай!

Без сумніву гібриди соняшника Дарій та Ясон Харківської селекції є чи не найпопулярнішими сортами у економних фермерів.

19 березня 2013 в 10:08

Вишуканість у простоті. Саджаємо плакучу вербу

Немає жодної людини, яка б не чула вислову "плакуча верба", хоча при такій "сумній" назві дане деревце зовсім не виглядає похмурим. Навпаки, плакуча верба несе в собі спокій. Видів цієї рослини дуже багато, серед них можна зустріти як дерева, так і чагарники. Хочете більше дізнатися про це декоративне дерево? Читайте далі.

26 лютого 2013 в 15:57

 
 
Показати ще