Статті

Сьогодні, 21 січня, 18:16
  • АПК, сільське господарство

Дизельні мотоблоки. На що звернути увагу, здійснюючи покупку

У нашій аграрно розвиненій країні дизельні блоки користуються дуже великою популярністю. Саме тому ринок дещо перенасичений різними брендами. І якщо ви стикаєтеся з купівлею даного виду техніки вперше, то вам буде досить важко зорієнтуватися і зробити правильний вибір. Ми постараємося допомогти вам у цій нелегкій справі.

23 жовтня 2012 в 18:06

Не життя, а малина! Саджанці найбільш високоврожайних сортів малини для вашого успіху

Які сорти малини вибрати, щоб отримати найбагатший урожай? Пропонуємо вашій увазі два унікальні високоврожайних сорти ремонтантної малини, саджанці яких вирощує особисте підсобне господарство Анастюк.

16 жовтня 2012 в 15:22

Якісний гібрид насіння соняшника - запорука високого врожаю

Соняшник – дуже популярна сільськогосподарська культура, що активно використовується у багатьох сферах людського життя: у медицині, харчуванні, тваринництві, промисловості та декоративно-прикладному мистецтві. На сьогодні соняшник в Україні застосовується в основному як олійна культура. Наша держава посідає друге місце в світі за кількістю вирощеного насіння соняшника.

24 вересня 2012 в 14:02

Які саджанці троянд знадобляться Вам для створення королівського саду

Королівський сад з троянд, посаджений у вашому саду, викликає особливий настрій. Троянди зачаровують і створюють ні з чим не порівнянне естетичне задоволення. Той шарм, те захоплення, яке викликають посаджені саджанці троянди, надовго залишається з нами.

24 вересня 2012 в 10:53

Здорові та міцні саджанці плодових дерев - запорука гарного врожаю фруктів і ягід!

Якщо ви хочете придбати якісні саджанці плодових дерев, звертайтеся до продавців, які мають досвід роботи з плодовими культурами та постійні джерела поставок. Досвідчені садівники віддають перевагу розплідникам, які мають відповідні сертифікати. Одна з таких фірм - розплідник СФГ «Таїр», який радує своїх замовників широким асортиментом саджанців.

24 вересня 2012 в 09:12

Створити власний полуничний рай Вам допоможуть сортові саджанці полуниці!

Ви давно мрієте вирощувати велику та смачну полуницю та шукаєте сортові саджанці полуниці? У такому випадку, ласкаво просимо в полуничний куточок, який розмістився на сонячних полях селища Веселе Херсонської області! Зелен…

12 вересня 2012 в 11:09

Саджанці малини: поради щодо вибору та посадки "солодкої красуні"

Саджанці малини слід купувати в спеціальних господарствах, аби придбати чистосортний, здоровий, високоякісний посадковий матеріал. Одним з таких розплідників в Україні є особисте підсобне господарство Анастюк.

11 вересня 2012 в 19:28

Наливні, рум'яні, молодильні - це все про них...

Яблуні можна зустріти практично в будь-якому кліматичному поясі. У вигляді сланких кущиків вони вирощуються суворими садівниками приполярних областей і радують їх своїми плодами завбільшки з середню сливу. Субтропічна і…

21 серпня 2012 в 09:32

Як вибрати садовий інструмент, яким хочеться працювати?

З приходом весни люди, які мають дачу, присадибну ділянку або приватний будинок з садом або городом, стикаються з питанням догляду за своїм господарством. Звести до мінімуму силові витрати, зробити роботу на ділянці зручнішою і приємнішою, а головне - більш швидкою та легкою, допомагає господареві садовий інструмент.

15 серпня 2012 в 23:48

"Айкам" лікує мастит у корів швидко та ефективно

Молоко - найпоширеніший продукт харчування. Це джерело компонентів для здоров'я і росту організму. Молоком люблять поласувати як діти, так і дорослі. На жаль, якість даного напою викликає занепокоєння у зв'язку із захворюванням…

30 липня 2012 в 15:09

 
 
Показати ще