Статті

Сьогодні, 20 травня, 13:26
  • АПК, сільське господарство

Найкраща підготовка та добування рослинної олії: маслопрес та жаровня від виробника ТАН

Підготовка та добування рослинного масла — це процеси, які під силу тільки професійній техніці для обробки олій. Завод ТАН пропонує ринку України обладнання, яке на відмінно впорається із цими завданнями — жаровню та маслопрес!

26 лютого 2013 в 10:21

Фільтри для рослинної олії від компанії ТАН: робимо ставку на якісне обладнання та отримуємо олію вищого гатунку!

Сьогодні немає підстав, аби попит на соняшникову олію змінився, адже це продукт першої необхідності у кожному домі. Тому виробництво масла викликає чималий інтерес у підприємств. Будь-яку олію отримують або пресуванням, або екстракцією, і те й інше вимагає додаткової фільтрації. Де купити фільтри для рослинної олії, які б максимально очищали Ваш кінцевий продукт? Читайте далі.

26 лютого 2013 в 09:24

Катки польові: універсальне ґрунтообробне обладнання

Для вирівнювання поверхні грунту після обробки, руйнування грудок та надання землі однорідної структури використовується окремий клас сільськогосподарських інструментів - катки польові.

07 лютого 2013 в 16:21

Високопродуктивні сорти м’яти різного напрямку використання

Одним з головних завдань, що стоять перед ефіроолійною галуззю України, є розширення виробництва м’ятної ефірної олії для задоволення потреб вітчизняної фармацевтичної, парфумерно-косметичної та харчової промисловості. Вирішення цього питання можливе за рахунок впровадження у виробництво сортів із стабільно високою продуктивністю, стійкістю до несприятливих чинників навколишнього середовища, придатних для вирощування в багаторічній культурі.

06 лютого 2013 в 16:03

Вирощування гливи: коротко про особливості, витрати та прибутки

Не допустити прикрих помилок в грибному бізнесі, а також дізнатися, як вирощувати гливи з максимальною ефективністю, вам допоможе компанія Друїди. Фірма знає, що робити, аби вирощування гливи було простим, швидким та прибутковим!

01 лютого 2013 в 09:07

Збираємо чорницю у власному саді! СонцеСад допоможе у вирощуванні саджанців цієї диво-ягоди

Чорниця - не тільки красива та смачна ягода, але й корисна для життєдіяльності всього організму. Що робити, коли ви живете не на окраїні лісу, але вам так хочеться посмакувати свіжозірваними ягодами чорниці? Єдиний вихід — посадити чорницю біля вашого будинку або ж дачі. Так, на сьогоднішній день — це можливо!

31 січня 2013 в 11:07

Поради спеціаліста. Вибір та посадка саджанців плодових дерев

Ви садолюб? Потребуєте навичок посадки саджанців плодових дерев? Ми допоможемо вирішити дане питання! В даній статті ви знайдете відповіді на всі запитання, які вас цікавлять!

31 січня 2013 в 10:46

Ви знаєте, який догляд потрібний черешні?

Опис донецьких і виділених в колекціях сортів кісточкових і коротко - агротехніка Л.І. Тараненко. Черешня.

31 січня 2013 в 09:47

Морозник — рослина, що віддає перевагу зимі та морозу!

Перші квіти завжди найкрасивіші та найбільш довгоочікувані. Це відноситься, зокрема, до морозника. У теплих регіонах України він пробивається з-під землі в розпал зими та кокетливо прикрашає землю своїми ніжними квітами. Він захоплює погляд приголомшливим різноманіттям забарвлення квітів - від легких білих, кремових, жовто-лимонних, рожевих до насичених, наприклад, кольору бургундського вина.

30 січня 2013 в 11:10

Маленькі хитрощі фермерської справи або як правильно вибирати зерносушарки

Впровадження нових методів сушіння зерна і різних олійних культур, придбання невеликих зерносушарок з високою ефективністю і швидкістю сушіння, простотою будови і високою якістю роботи - стало актуальним завданням орендарів, фермерів і постачальників і виробників сільськогосподарської техніки в Україні.

23 січня 2013 в 09:24

 
 
Показати ще