Статті

Сьогодні, 20 березня, 06:15
  • АПК, сільське господарство

Що посієш, те пожнеш. Як збільшити прибуток від соняшника, не розширяючи посівну територію

Соняшник – надзвичайно рентабельна сільськогосподарська культура. Україна посідає друге місце в світі серед країн-виробників цього продукту. На теренах нашої держави знаходиться 19% світових площ, відведених під вирощування соняшника.

25 вересня 2012 в 12:17

Якісний гібрид насіння соняшника - запорука високого врожаю

Соняшник – дуже популярна сільськогосподарська культура, що активно використовується у багатьох сферах людського життя: у медицині, харчуванні, тваринництві, промисловості та декоративно-прикладному мистецтві. На сьогодні соняшник в Україні застосовується в основному як олійна культура. Наша держава посідає друге місце в світі за кількістю вирощеного насіння соняшника.

24 вересня 2012 в 14:02

Наливні, рум'яні, молодильні - це все про них...

Яблуні можна зустріти практично в будь-якому кліматичному поясі. У вигляді сланких кущиків вони вирощуються суворими садівниками приполярних областей і радують їх своїми плодами завбільшки з середню сливу. Субтропічна і…

21 серпня 2012 в 09:32

Як вибрати садовий інструмент, яким хочеться працювати?

З приходом весни люди, які мають дачу, присадибну ділянку або приватний будинок з садом або городом, стикаються з питанням догляду за своїм господарством. Звести до мінімуму силові витрати, зробити роботу на ділянці зручнішою і приємнішою, а головне - більш швидкою та легкою, допомагає господареві садовий інструмент.

15 серпня 2012 в 23:48

"Айкам" лікує мастит у корів швидко та ефективно

Молоко - найпоширеніший продукт харчування. Це джерело компонентів для здоров'я і росту організму. Молоком люблять поласувати як діти, так і дорослі. На жаль, якість даного напою викликає занепокоєння у зв'язку із захворюванням…

30 липня 2012 в 15:09

Представляємо унікальну технологію вирощування здорових свиней

Свинина є одним із найпопулярніших видів м'яса в Україні. Страви з неї постійно прикрашають родинний стіл на всілякі свята. Однак не багато сільсько-господарських підприємств можуть запропонувати якісну свинину. Якщо ви…

27 липня 2012 в 15:45

Компанія "Айкам" представила с/г господарствам унікальні ветеринарні препарати

Навіть хороший догляд за свійськими тваринами та птицею не може попередити їх захворювання. Для того, щоб бути "озброєним" перед недугою, потрібно мати у ветеринарній аптечці необхідні медичні засоби. Широкий асортимент…

25 липня 2012 в 08:35

Найпродуктивніша порода свиней - Ландрас

Яку породу свиней можна назвати найбільш продуктивною і такою, що дає вихід найкращого м'яса? Відмінна продуктивність, хороша плодючість і висока якість беконного м'яса - всі ці характеристики належать одній з найпопулярніших порід свиней - Ландрас. Вирощуванням цих свинок займається компанія Агропрайм Холдинг - справжній експерт у сфері виробництва свинини.

24 липня 2012 в 14:58

Особливості національного розведення страусів!

Розведення страусів - не тільки прибутковий бізнес, це дуже захоплююче і пізнавальне заняття. Багато досвідчених фермерів, які чимало років займалися розведенням гусей, індиків, курей і перепелів, познайомившись з новими мешканцями птахоферми - страусами, стали щирими їх прихильниками.

03 липня 2012 в 09:46

Виробництво комбікорму в світлі нових технологій

Виробництво комбікорму для тварин і птиці - це відповідальна ділянка аграрного сектора економіки, так як від якості корму, його поживності, збалансованості та ефективності, залежить якість і кількість продукції тваринництва і птахівництва нашої країни.

03 липня 2012 в 09:11

 
 
Показати ще