Статті

Сьогодні, 22 травня, 07:00
  • АПК, сільське господарство

Брикетування соломи: щира українська енергія

Сьогодні багато хто шукає альтернативу невиправдано дорогому паливу: одні використовують вітер, інші - сонце, треті - енергію води. Нам же, як кажуть, "сам Бог велів" впроваджувати брикетування соломи: адже Україна має практично необмежені ресурси цієї сировини.

30 травня 2012 в 09:21

Виготовлення брикетів із рослинних відходів. Вигідний бізнес і широкі перспективи

Ще століття тому найдешевшою, найпрактичнішою, найефективнішою та найзручнішою сировиною для опалення були дрова та вугілля; згодом їх змінили нафта та газ, дуже ефективне, але, на жаль, невідновлюване і скінченне паливо. За найбільш оптимістичними прогнозами, і нафта, і газ скінчаться вже за три-п’ять десятиліть, тож уже зараз у всьому світі для виробництва тепла та енергії використовуються альтернативні відновлювані джерела енергії. Саме виготовлення брикетів із відходів і є альтернативою.

27 травня 2012 в 22:14

Як садити і вирощувати фундук - корисні поради

Серед горіхоплідних рослин, що їх вирощує людина для харчування, фундук займає одне із найбільш поважних місць. Це обумовлено його невибагливістю до умов вирощування, високою споживчою цінністю, хорошою врожайністю та іншими корисними якостями.

13 березня 2012 в 08:28

Саджанці смородини - вітамінна радість для вашого саду

Смородина - традиційна ягода для українських земель. Ще з часів Київської Русі вона займала почесне місце в монастирських і приватних садах. Смородина й досі радує нас своїм смаком та ароматом, лікує багатим комплексом вітамінів, виводить радіонукліди і токсини.

07 березня 2012 в 12:29

Безколючкова ожина - красуня з лагідним характером

Ожина відноситься до сімейства розоцвітих, роду малини, підроду ожини. В природі існує багато дикорослих видів і форм ожини, які створюють густі непрохідні зарослі на вирубках лісів, в ярах та біля рік. При слові "ожина" вам на думку спадає щось дуже колюче? А дарма. Уже давно виведені чудові сорти безколючкової садової ожини.

07 березня 2012 в 12:16

Що важливо знати про польові катки

Катки польові, що виготовляються ДП "Ливарний завод" - грунтообробна техніка, призначена для вирівнювання та ущільнення поверхневого шару грунту, дроблення і руйнування грунтових глиб, грудок і кірки.

28 лютого 2012 в 11:47

Технологія вирощування гливи

Як і в кожній справі, у вирощуванні гливи є свої тонкощі. І навіть деякі складнощі. Глива не так примхлива, як печериці, і може рости де завгодно і на чому завгодно. Але все ж краще забезпечити оптимальні умови, щоб отримати більший вихід грибів - і прибуток.

21 лютого 2012 в 12:05

З чого починати виробництво гливи? Створення грибного бізнесу

Вирощуючи гливу, можна створити відмінний бізнес, а також завжди мати частину денного харчового раціону під рукою. «На смак - білий гриб, але по харчовій цінності йому немає рівних». Так у двох словах можна охарактеризувати гливу.

20 лютого 2012 в 14:12

Теорія роботи пневмотранспорту

Пневматичні навантажувачі зернових культур уже тривалий час використовуються в усьому світі для виконання завдань, пов’язаних із завантаженням-розвантаженням морських суден, вантажівок, вагонів, напільних складів, металічних силосів, буртів та ін..

07 лютого 2012 в 14:57

Квітучі яблуні - це диво!

Хочете виростити яблуневий сад, яким зможете пишатися перед своїми онуками й правнуками? Розплідник рослин СП ПАРК готовий надати Вам комплексне сприяння в здійсненні цього прекрасного проекту!

02 лютого 2012 в 08:35

 
 
Показати ще