Статті

Сьогодні, 11 грудня, 05:56
  • Бізнес

Юридичний аудит - виключить недоліки і ризики

Компанія «Фінеко» проводить юридичний аудит, який являє собою комплексний процес отримання правової оцінки (контролю) об'єктивних даних у діяльності компанії, який встановлює рівень її відповідності певним критеріям, правовим нормам, корпоративним стандартам.

28 лютого 2012 в 09:21

Управлінський консалтинг для вашого бізнесу

В наш час «фінансовий консалтинг» набуває все більшої популярності і активно розвивається. Багато, хто просто чув про це поняття, замислюється: звертатися за послугами до консалтингових фірм - це просто престижно чи необхідно? Але, найбільш актуальним питанням є незнання того, що ж це таке консалтинг і чим він реально може допомогти. Як необхідно провести зміни в компанії з найбільшим ефектом і найменшими втратами?

27 лютого 2012 в 16:46

Ексклюзивні статуетки і фігурки - кращий бізнес сувенір!

Саме поняття «бізнес сувеніри» викликає приблизно такий асоціативний ряд: просторий кабінет, дорога обробка інтер'єру, великий дубовий стіл, а на ньому витончена статуетка, ексклюзивна лампа, набір письмових приладів, прес-пап'є з інкрустацією, оригінальна візитниця. Все це - класика, що несе у собі нестаріючий стиль і нев'янучий шарм.

06 січня 2012 в 08:57

Зашморг на шию або заява на єдиний податок 2012

Черговим нововведенням змін для підприємців стала нова форма заяви про застосування спрощеної системи оподаткування. Порядок визначення доходів та їх склад, а також «нововведення» для суб'єктів підприємницької діяльності!

05 січня 2012 в 10:02

Наполеглива турбота або обов’язкова реєстрація баз персональних даних!

Хто не сховався, я не винен.... Законодавці з метою посилення захисту персональних даних з 1 січня 2012 року готують нові штрафи за ухилення від державної реєстрації бази персональних даних, та недотримання встановленого законодавством порядку про захист персональних даних.

16 грудня 2011 в 08:47

Сповідь платника податків за формою 20-ОПП

Всі на сповідь!!! - Податкова сказала треба! Чи зобов'язаний підприємець чи підприємство, подавати ф.20-ОПП про об'єкти, наявні станом на 01 січня 2011 р.? Коли подавати форму 20-ОПП? Які штрафи передбачено за неподання ф.20-ОПП? Ці та ряд інших питань стали сьогодні особливо актуальними.

30 листопада 2011 в 11:29

Забув за форму № 6 – «попав» в проблеми з ДПС

Юридичним особам загрожує процедура припинення, або втрата свідоцтва, якщо підприємство не надасть за останні 12 місяців картку за формою №6 - “Реєстраційна картка про підтвердження відомостей про юридичну особу”.

28 листопада 2011 в 11:40

«Київенерго» не винесе двох

На 25 листопада призначено конкурс з приватизації "Київенерго". На нього подали заявки чотири компанії, і за визнанням голови ФДМ Олександра Рябченка, тільки вони і відповідають умовам тендеру. Але може виявитися, що цей список стане трохи коротше.

23 листопада 2011 в 13:04

Правда про Єдиний податок, або ложка меду в бочці дьогтю

Правда про спрощену систему оподаткування, або яка пропорція меду й дьогтю підготовлена ​​приватним підприємцям і юр. особам на єдиному податку законодавцями з 2012 року. Які "позитивні" і "негативні" моменти є в законі про спрощену систему.

23 листопада 2011 в 10:27

Казка для підприємців, - чи чого чекати підприємцям від спрощеної системи оподаткування в 2012 році

Верховна Рада прийняла закон №8521 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності". Багато підприємців чекали цього закону маючи надію, що буде на краще, бо законотворці обіцяли гарну казку.... але в нашій казці без "змія" не обійшлось. Багато голів якого можуть боляче "вкусити" якщо про них заздалегідь не знати..

15 листопада 2011 в 12:30

 
 
Показати ще