Статті

Сьогодні, 24 квітня, 23:41
  • Бізнес

Нова Пошта - флагман доставки вантажів по Україні

Хто не стикався з проблемою доставки покупки з магазину додому або відправки презенту в інше місто улюбленій бабусі, той взагалі не жив в нашій країні. Компанія "Нова Пошта" взяла на себе обов'язок полегшити життя співвітчизників і більше 10-ти років з честю виконує взяті зобов'язання!

28 травня 2012 в 12:15

Солодкий бізнес або як вигідно здійснювати продаж печива

Як показала практика, продаж печива - це досить перспективний бізнес. Особливо, якщо підприємець ретельно стежить за якістю печива, яке пропонує своїм покупцям, і сервісом обслуговування. Продаж печива: як зробити бізнес…

22 травня 2012 в 12:04

Пневматика в машинобудуванні: експерти галузі - НВП Асток

НВП "Асток" займає лідируючі позиції в Україні та СНД з виробництва пневматичних апаратів для сільськогосподарських, будівельних і дорожніх автомобілів: осушувачі стиснутого повітря типу "KNORR" і "POLMO", клапани автоматичного зливу конденсату, регулятори положення кузова, односекційні і багатосекційні шестеренні насоси.

05 березня 2012 в 12:37

Підприємництво чи професійний менеджмент?

Зростання економіки та розвиток усіх сфер життя України другої половини 90-х і початку нового тисячоліття, нарешті, розділили нас на тих, хто працює і на тих, на кого працюють, проголосивши, тим самим, настання епохи раннього капіталізму.

05 березня 2012 в 10:25

Бухгалтерський облік та його значення

Кожному керівнику підприємства необхідно розуміти суть і основи бухгалтерського обліку, так як саме він, а не бухгалтер, несе основну відповідальність за виконання вимог держави.

28 лютого 2012 в 12:40

Юридичний аудит - виключить недоліки і ризики

Компанія «Фінеко» проводить юридичний аудит, який являє собою комплексний процес отримання правової оцінки (контролю) об'єктивних даних у діяльності компанії, який встановлює рівень її відповідності певним критеріям, правовим нормам, корпоративним стандартам.

28 лютого 2012 в 09:21

Управлінський консалтинг для вашого бізнесу

В наш час «фінансовий консалтинг» набуває все більшої популярності і активно розвивається. Багато, хто просто чув про це поняття, замислюється: звертатися за послугами до консалтингових фірм - це просто престижно чи необхідно? Але, найбільш актуальним питанням є незнання того, що ж це таке консалтинг і чим він реально може допомогти. Як необхідно провести зміни в компанії з найбільшим ефектом і найменшими втратами?

27 лютого 2012 в 16:46

Быть или не быть… плательщик или не плательщик НДС, - люблю родную налоговую!

Плательщики единого налога, применяющих ставку 5%, при превышении совокупных объемов поставки услуг (работ) за последние 12 календарных месяцев 300 тыс. грн., обязательной регистрации плательщиком НДС не подлежат.

01 лютого 2012 в 12:24

Інкубатор купити - отримати вигідний бізнес

На сьогоднішній день розведення птиці - це один з перспективних напрямків розвитку сільськогосподарського бізнесу.

31 січня 2012 в 08:59

Стукають, відкрийте, - це планова перевірка без попередження!!!

Кабмін пропонує внести зміни до законодавчих актів, щоб не попереджати за 10 днів про планову перевірку, і скасувати отримання дозволу, від центрального органу у справах захисту прав споживачів, на згоду проведення позапланових перевірок

25 січня 2012 в 10:31

 
 
Показати ще