Статті

Сьогодні, 27 червня, 03:08
  • Бізнес

А ви — шеф-інтроверт?

Я — інтроверт, і люблю бути на самоті...Ставши директором компанії з більш ніж 18 тисячами працівників, я опинився в досить складній ситуації, адже ця робота вимагає частого перебування перед іншими людьми...Яку пораду я міг би дати іншим керівникам-інтровертам, а також людям, яким доводиться з ними працювати? Ось декілька особистих спостережень, які можуть стати в нагоді (Дуглас Конант — президент і головний виконавчий директор компанії Campbell Soup).

08 червня 2011 в 15:39

Не підлеглі, а партнери, або як правильно ставитись до працівників

Минули ті дні, коли керівники могли бути (і від них це навіть очікувалось) холодними та неприступними, роздаючи розпорядження з висоти, немов якісь напівбоги. Через революційні перетворення у світі бізнесу змінилися традиційні відносини між працівниками і роботодавцями. Про це в статті Маршалла Голдсміта — автора книг з менеджменту, визнаного світом авторитета з консалтингу, який допомагає успішним керівникам стати ще кращими.

06 червня 2011 в 15:58

Передача інформації на LED-дисплеях. Створіть власну мережу!

ТОВ "Укртрансмедіа" пропонує співпрацю усім охочим придбати власні дисплеї для їх подальшого використання в маршрутному транспорті, на залізничних станціях та вагонах рухомого складу залізниці, в пунктах обміну валют, регіональних відділеннях банків, торговельних мережах, учбових закладах, тощо.

13 травня 2011 в 17:25

Як не потрапляти в пастку фрази «Ми це вже пробували»

Уявіть: ви виносите на обговорення керівництва чудову ідею, і тут встає авторитетний працівник і каже: «Це не спрацює. Ми вже пробували це п'ять років тому, і нічого не вийшло». Всі рахуються з ним, тому що він працює давно і багато знає про всі тонкощі цієї «кухні». Знайома ситуація? Про те, як з цим боротися — в статті Джона Коттера, почесного професора Гарвардської школи бізнесу, автора бестселеру «Керування змінами» і засновника компанії Kotter International.

10 травня 2011 в 16:39

Битва на благо: як конфлікт може допомогти вашій ідеї

Деякі керівники настільки цінують консенсус, що їм необхідна повна всезагальна згода з усіх питань. Але конфлікт щодо нагальних проблем може бути конструктивним, і навіть необхідним! Конфлікт має здатність залучати людей до обговорення. Про це в статті Джона Коттера — почесного професора Гарвардської школи бізнесу, автора бестселеру «Керування змінами» і засновника компанії Kotter International.

06 травня 2011 в 12:13

Не дозволяйте своєму плану збивати вас з пантелику

Під час експедиції вони щоранку узгоджували план: куди підуть, де зупинятимуться і т. д. Але, коли вони йшли стежкою вперед до пункту призначення, то переставали звертати увагу на те, що відбувається навколо. Так і в бізнесі, і в житті ми ставимо собі різні цілі, але проходимо повз можливості, які просунули б нас вперед до нашої мети. Про це в статті Пітера Брегмана — автора книг, лектора і консультанта з питань керівництва компаніями, генерального директора міжнародної консалтингової фірми.

29 квітня 2011 в 15:51

Касовий розрив: банки підняли тарифи — постраждав малий бізнес

Банки підняли тарифи на розрахунково-касове обслуговування клієнтів. Найсильніше постраждав малий бізнес.

11 квітня 2011 в 16:33

Стратегія, тактика і політика компанії: як часто потрібно змінювати плани?

Коли ви плануєте, ви визначаєте політику для своєї компанії — що робити і чого не робити — і цієї політики потрібно дотримуватись протягом досить тривалого часу. Але якщо відбуваються зміни в навколишньому середовищі, ми теж повинні змінювати свої плани. Про це та інше у статті провідного світового спеціаліста з управління — доктора Іцхака Адізеса.

08 квітня 2011 в 16:01

Голос споживача: чи завжди ми чуємо його?

Гуру маркетингу майже завжди наполягають на тому, що компаніям варто прислухатися до голосів своїх споживачів. Як же зробити, щоб голос споживача був почутий в кожному “куточку” компанії, аби вона могла задовольнити його очікування? Пропонуємо вашій увазі поради доктора Іцхака Адізеса — одного з провідних фахівців з менеджменту в світі, володаря десяти почесних докторських ступенів і засновника Інституту Адізеса, міжнародної консалтингової фірми.

30 березня 2011 в 16:24

«Контр акт»: податкова міліція взялася за контрагентів

Незважаючи на обмеження "перевіряльних" повноважень, податкова міліція продовжує проводити сумнівні перевірки підприємців.

23 березня 2011 в 08:51

 
 
Показати ще