Статті

Сьогодні, 20 жовтня, 11:46
  • Бізнес

Ексклюзивні статуетки і фігурки - кращий бізнес сувенір!

Саме поняття «бізнес сувеніри» викликає приблизно такий асоціативний ряд: просторий кабінет, дорога обробка інтер'єру, великий дубовий стіл, а на ньому витончена статуетка, ексклюзивна лампа, набір письмових приладів, прес-пап'є з інкрустацією, оригінальна візитниця. Все це - класика, що несе у собі нестаріючий стиль і нев'янучий шарм.

06 січня 2012 в 08:57

Зашморг на шию або заява на єдиний податок 2012

Черговим нововведенням змін для підприємців стала нова форма заяви про застосування спрощеної системи оподаткування. Порядок визначення доходів та їх склад, а також «нововведення» для суб'єктів підприємницької діяльності!

05 січня 2012 в 10:02

«Київенерго» не винесе двох

23 листопада 2011 в 13:04

Правда про Єдиний податок, або ложка меду в бочці дьогтю

Правда про спрощену систему оподаткування, або яка пропорція меду й дьогтю підготовлена ​​приватним підприємцям і юр. особам на єдиному податку законодавцями з 2012 року. Які "позитивні" і "негативні" моменти є в законі про спрощену систему.

23 листопада 2011 в 10:27

Казка для підприємців, - чи чого чекати підприємцям від спрощеної системи оподаткування в 2012 році

Верховна Рада прийняла закон №8521 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності". Багато підприємців чекали цього закону маючи надію, що буде на краще, бо законотворці обіцяли гарну казку.... але в нашій казці без "змія" не обійшлось. Багато голів якого можуть боляче "вкусити" якщо про них заздалегідь не знати..

15 листопада 2011 в 12:30

Вирощування полуниці як бізнес: особистий досвід фермерів

Полуниця - одна з найбільш смачних ягід, яку люблять і вирощують практично скрізь. Ця культура досить невибаглива і урожайна. Вирощується повсюди, найбільше поширення вона знаходить на присадибних і дачних ділянках. Український фермер ділиться досвідом, отриманим на господарствах в Каліфорнії.

30 вересня 2011 в 16:50

Шість правил ділового етикету Джен Ягер

Щодо правил ділового етикету існує безліч різних матеріалів, в тому числі науково-дослідних. Ми хотіли б зупинитися на шести основних заповідях етикету, сформульованих американкою Джен Ягер.

26 вересня 2011 в 15:02

Основні переваги торгівлі сток одягом

Одяг сток поєднує в собі три найбільш важливі параметри, які роблять бізнес дуже вигідним, це: якість + доступність + ціна. Тобто таким товаром не соромно торгувати.

01 вересня 2011 в 16:32

Форекс-трейдер — хто це?

Все більше і більше людей зараз цікавиться ринком Форекс, і ми вирішили теж глибше осягнути це питання, відкривши двері в цей захопливий світ для наших читачів. Сьогодні ми познайомимо вас з одним з найвідоміших трейдерів на ринку Форекс, який від першої особи розповість вам, хто такий Форекс-трейдер.

18 липня 2011 в 11:03

Коли «золоте правило» поведінки з людьми не працює

Поводитись із людьми так, як ми би хотіли, щоб вони поводились із нами — золоте правило, яке, на жаль, не завжди спрацьовує. Адже інші люди — не ми! Багато керівників вважають, що їхні працівники повинні діяти точно так само, як і вони — і любити те саме, що люблять вони...Якби я був успішним керівником, у мене була би спокуса заповнити офіс клонами...себе. Хіба це не найкращий спосіб зробити так, щоб все було по-моєму? На жаль, це не завжди працює. (Маршалл Голдсміт — відомий консультант).

30 червня 2011 в 15:58

Успіх ділової переписки: не будьте Чарльзом Діккенсом

В чому полягає відмінність між діловою перепискою та іншими формами письмового мовлення? В заклику до дії. Службова записка, доповідь, бізнес-план, електронний лист і т. д. — закликають читача зробити щось...Якщо ваш бізнес-документ цього не робить, то вважайте, що його можна з таким же успіхом вигравіювати на грецькій вазі — адже те, що ви написали в якості електронного листа шефові, більше нагадує оду, ніж прохання затвердити проект. Про це в статті Джона Сілвермана.

16 червня 2011 в 16:23

 
 
Показати ще