Статті

Сьогодні, 20 жовтня, 11:47
  • Бізнес

Що робити, коли немає часу думати

«Я не маю часу думати». Мабуть, п’ять найстрашніших слів, які може вимовити керівник. Але вони більше нас не лякають, бо стали надто звичним явищем. Нам не потрібні 10000 підлеглих, аби почуватися надто зайнятими, щоб думати. Майже кожен з нас так почувається. І справа не в тому, що ми непродуктивні…(Пітер Брегман, автор книг, лектор і консультант з питань керівництва компаніями, генеральний директор міжнародної консалтингової фірми Bregman Partners).

15 червня 2011 в 16:10

А ви — шеф-інтроверт?

Я — інтроверт, і люблю бути на самоті...Ставши директором компанії з більш ніж 18 тисячами працівників, я опинився в досить складній ситуації, адже ця робота вимагає частого перебування перед іншими людьми...Яку пораду я міг би дати іншим керівникам-інтровертам, а також людям, яким доводиться з ними працювати? Ось декілька особистих спостережень, які можуть стати в нагоді (Дуглас Конант — президент і головний виконавчий директор компанії Campbell Soup).

08 червня 2011 в 15:39

Чи варто приймати на роботу своїх дітей?

Ті з вас, кому пощастило мати власний бізнес, знають, що одне з найважливіших завдань підприємця — приймати на роботу правильних людей. Отже, якщо у вас з'являється можливість прийняти на роботу свою дочку (чи сина), чи варто це робити? Про це в статті Джея Стейнфелда — засновника і генерального директора компанії Blinds.com, лідера в галузі онлайн-продажів жалюзі у США.

17 травня 2011 в 15:51

Передача інформації на LED-дисплеях. Створіть власну мережу!

ТОВ "Укртрансмедіа" пропонує співпрацю усім охочим придбати власні дисплеї для їх подальшого використання в маршрутному транспорті, на залізничних станціях та вагонах рухомого складу залізниці, в пунктах обміну валют, регіональних відділеннях банків, торговельних мережах, учбових закладах, тощо.

13 травня 2011 в 17:25

Як не потрапляти в пастку фрази «Ми це вже пробували»

Уявіть: ви виносите на обговорення керівництва чудову ідею, і тут встає авторитетний працівник і каже: «Це не спрацює. Ми вже пробували це п'ять років тому, і нічого не вийшло». Всі рахуються з ним, тому що він працює давно і багато знає про всі тонкощі цієї «кухні». Знайома ситуація? Про те, як з цим боротися — в статті Джона Коттера, почесного професора Гарвардської школи бізнесу, автора бестселеру «Керування змінами» і засновника компанії Kotter International.

10 травня 2011 в 16:39

Битва на благо: як конфлікт може допомогти вашій ідеї

Деякі керівники настільки цінують консенсус, що їм необхідна повна всезагальна згода з усіх питань. Але конфлікт щодо нагальних проблем може бути конструктивним, і навіть необхідним! Конфлікт має здатність залучати людей до обговорення. Про це в статті Джона Коттера — почесного професора Гарвардської школи бізнесу, автора бестселеру «Керування змінами» і засновника компанії Kotter International.

06 травня 2011 в 12:13

Не дозволяйте своєму плану збивати вас з пантелику

Під час експедиції вони щоранку узгоджували план: куди підуть, де зупинятимуться і т. д. Але, коли вони йшли стежкою вперед до пункту призначення, то переставали звертати увагу на те, що відбувається навколо. Так і в бізнесі, і в житті ми ставимо собі різні цілі, але проходимо повз можливості, які просунули б нас вперед до нашої мети. Про це в статті Пітера Брегмана — автора книг, лектора і консультанта з питань керівництва компаніями, генерального директора міжнародної консалтингової фірми.

29 квітня 2011 в 15:51

Касовий розрив: банки підняли тарифи — постраждав малий бізнес

Банки підняли тарифи на розрахунково-касове обслуговування клієнтів. Найсильніше постраждав малий бізнес.

11 квітня 2011 в 16:33

Стратегія, тактика і політика компанії: як часто потрібно змінювати плани?

Коли ви плануєте, ви визначаєте політику для своєї компанії — що робити і чого не робити — і цієї політики потрібно дотримуватись протягом досить тривалого часу. Але якщо відбуваються зміни в навколишньому середовищі, ми теж повинні змінювати свої плани. Про це та інше у статті провідного світового спеціаліста з управління — доктора Іцхака Адізеса.

08 квітня 2011 в 16:01

Голос споживача: чи завжди ми чуємо його?

Гуру маркетингу майже завжди наполягають на тому, що компаніям варто прислухатися до голосів своїх споживачів. Як же зробити, щоб голос споживача був почутий в кожному “куточку” компанії, аби вона могла задовольнити його очікування? Пропонуємо вашій увазі поради доктора Іцхака Адізеса — одного з провідних фахівців з менеджменту в світі, володаря десяти почесних докторських ступенів і засновника Інституту Адізеса, міжнародної консалтингової фірми.

30 березня 2011 в 16:24

 
 
Показати ще