Статті

Сьогодні, 24 квітня, 23:40
  • Бізнес

АРТЕЗІЯ - режисер-постановник пароконденсатних систем!

Діяльність компанії АРТЕЗІЯ наочно підтверджує як далеко просунулося людство в прирученні енергії пари і питаннях створення енергозберігаючих пароконденсатних систем.

19 січня 2012 в 12:24

Ексклюзивні статуетки і фігурки - кращий бізнес сувенір!

Саме поняття «бізнес сувеніри» викликає приблизно такий асоціативний ряд: просторий кабінет, дорога обробка інтер'єру, великий дубовий стіл, а на ньому витончена статуетка, ексклюзивна лампа, набір письмових приладів, прес-пап'є з інкрустацією, оригінальна візитниця. Все це - класика, що несе у собі нестаріючий стиль і нев'янучий шарм.

06 січня 2012 в 08:57

«Київенерго» не винесе двох

На 25 листопада призначено конкурс з приватизації "Київенерго". На нього подали заявки чотири компанії, і за визнанням голови ФДМ Олександра Рябченка, тільки вони і відповідають умовам тендеру. Але може виявитися, що цей список стане трохи коротше.

23 листопада 2011 в 13:04

Правда про Єдиний податок, або ложка меду в бочці дьогтю

Правда про спрощену систему оподаткування, або яка пропорція меду й дьогтю підготовлена ​​приватним підприємцям і юр. особам на єдиному податку законодавцями з 2012 року. Які "позитивні" і "негативні" моменти є в законі про спрощену систему.

23 листопада 2011 в 10:27

Казка для підприємців, - чи чого чекати підприємцям від спрощеної системи оподаткування в 2012 році

Верховна Рада прийняла закон №8521 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності". Багато підприємців чекали цього закону маючи надію, що буде на краще, бо законотворці обіцяли гарну казку.... але в нашій казці без "змія" не обійшлось. Багато голів якого можуть боляче "вкусити" якщо про них заздалегідь не знати..

15 листопада 2011 в 12:30

Вирощування полуниці як бізнес: особистий досвід фермерів

Полуниця - одна з найбільш смачних ягід, яку люблять і вирощують практично скрізь. Ця культура досить невибаглива і урожайна. Вирощується повсюди, найбільше поширення вона знаходить на присадибних і дачних ділянках. Український фермер ділиться досвідом, отриманим на господарствах в Каліфорнії.

30 вересня 2011 в 16:50

Шість правил ділового етикету Джен Ягер

Щодо правил ділового етикету існує безліч різних матеріалів, в тому числі науково-дослідних. Ми хотіли б зупинитися на шести основних заповідях етикету, сформульованих американкою Джен Ягер.

26 вересня 2011 в 15:02

Основні переваги торгівлі сток одягом

Одяг сток поєднує в собі три найбільш важливі параметри, які роблять бізнес дуже вигідним, це: якість + доступність + ціна. Тобто таким товаром не соромно торгувати.

01 вересня 2011 в 16:32

Форекс-трейдер — хто це?

Все більше і більше людей зараз цікавиться ринком Форекс, і ми вирішили теж глибше осягнути це питання, відкривши двері в цей захопливий світ для наших читачів. Сьогодні ми познайомимо вас з одним з найвідоміших трейдерів на ринку Форекс, який від першої особи розповість вам, хто такий Форекс-трейдер.

18 липня 2011 в 11:03

Коли «золоте правило» поведінки з людьми не працює

Поводитись із людьми так, як ми би хотіли, щоб вони поводились із нами — золоте правило, яке, на жаль, не завжди спрацьовує. Адже інші люди — не ми! Багато керівників вважають, що їхні працівники повинні діяти точно так само, як і вони — і любити те саме, що люблять вони...Якби я був успішним керівником, у мене була би спокуса заповнити офіс клонами...себе. Хіба це не найкращий спосіб зробити так, щоб все було по-моєму? На жаль, це не завжди працює. (Маршалл Голдсміт — відомий консультант).

30 червня 2011 в 15:58

 
 
Показати ще