Статті

Сьогодні, 27 червня, 03:11
  • Бізнес

7 характеристик добре організованого бізнесу — поради від бізнесмена Дуга Річарда

Підприємець та інвестор Дуг Річард описав сім характеристик добре організованого бізнесу — такого, в який він би захотів інвестувати кошти. Майже кожен успішний підприємець може погодитися з усіма нижченаведеними правилами. Ці правила також лежать в основі занять, які Дуг Річард проводить на курсах для бізнес-початківців. А для тих, хто вже має свій бізнес, вони послужать хорошим “контрольним списком” для оцінки компанії.

22 березня 2011 в 16:42

Еволюція неминуча? Поради щодо успішного ребрендингу компанії

Компанія не може завжди залишатися однаковою. Американське інтернет-видання Inc.com пропонує 10 ідей щодо того, як здійснити потрібні зміни і вдихнути нове життя у свій бізнес.

17 березня 2011 в 15:39

О себе

06 березня 2011 в 22:28

Інтернет-магазин "з нуля": статті видатків

Ще 5-10 років тому багато підприємців, які зараз є лідерами в електронній комерції Україні, починали бізнес практично без стартового капіталу, власного складу, обладнання та персоналу, розповідає співзасновник інтернет-магазину з доставки квітів UFL.ua Олексій Созінов.

14 січня 2011 в 10:32

Купівля вантажної техніки з Європи: поради покупцям

Реалізація вантажної техніки, як і більшості товарів, має відмінні риси. Зокрема коли розмова заходить про вантажну техніку: тягачах, причепах, напівпричепах, контейнеровозах поставлених з Європи. Таку техніку, як тягачі, контейнеровози, напівпричепи прагнуть максимально швидко збути за ціною, в рази меншою її номінальної вартості. Однак не варто купувати сумнівну вантажну техніку, ціна якої в рази менше ринкової вартості.

07 грудня 2010 в 12:00

Все що потрібно знати про сертифікацію товарів і послуг з Укрсепро

Загальна інформація про УкрСЕПРО. Чому це необхідно? Як можна отримати сертифікат УкрСЕПРО в Україні в короткі терміни?

15 червня 2009 в 12:00

Боулінг-кафе - нова концепція розважального бізнесу

Боулінг - одна з найбільш популярних ігор в усьому світі, яка виникла ще за часів фараонів. Пограти сім'єю, влаштувати корпоративний чемпіонат, та й просто провести час за захоплювальною грою в компанії друзів: що може бути краще? Простота правил дозволяє долучити до боулінгу людей різного віку, комплекції, статі, фізичної підготовки.

12 травня 2009 в 12:00

Чим займаються бюро перекладів?

За найскромнішими підрахунками в світі існує близько 2,5 тисяч мов. Якщо ж узяти до уваги всі діалекти їх загальна кількість сягає п'яти тисяч. І як при всьому розмаїтті зрозуміти один одного? Тут на на допомогу прийдуть бюро перекладів. Для здійснення контактів між народами і державами існує професія - перекладач. Завдяки перекладачам суспільство концентрує й економить "лінгвістичну енергію". Звичайно ж, ні одне бюро в світі не має в штаті співробітників, які володіють усіма діалектами, говірка

13 квітня 2009 в 12:00

 
 
Показати ще