Статті

Сьогодні, 20 березня, 06:15
  • Бізнес

Голос споживача: чи завжди ми чуємо його?

Гуру маркетингу майже завжди наполягають на тому, що компаніям варто прислухатися до голосів своїх споживачів. Як же зробити, щоб голос споживача був почутий в кожному “куточку” компанії, аби вона могла задовольнити його очікування? Пропонуємо вашій увазі поради доктора Іцхака Адізеса — одного з провідних фахівців з менеджменту в світі, володаря десяти почесних докторських ступенів і засновника Інституту Адізеса, міжнародної консалтингової фірми.

30 березня 2011 в 16:24

«Контр акт»: податкова міліція взялася за контрагентів

Незважаючи на обмеження "перевіряльних" повноважень, податкова міліція продовжує проводити сумнівні перевірки підприємців.

23 березня 2011 в 08:51

О себе

06 березня 2011 в 22:28

Вісім правил успішного старту для бізнесу

Для того, щоб успішно заробляти гроші з повітря або будь-якої іншої матеріальної чи нематеріальної субстанції, варто дотримуватись всього кількох універсальних правил. Перед вашим стартом у сфері бізнес-середовища, подумайте, чим ви будете займатись. Обирайте не з одного, а з кількох варіантів: щоб знайти найоптимальніший, ідей має бути багато.

24 січня 2011 в 12:23

Який бізнес краще розпочинати в 2011 році?

2011 рік відкриває нові можливості для організації власного бізнесу, пише видання "Деньги". При зростаючій економіці громадяни будуть більше заробляти, але у них стане менше вільного часу. Це означає, що режим глобальної економії залишиться в минулому. І люди будуть готові «купувати час за гроші».

17 січня 2011 в 08:07

Інтернет-магазин "з нуля": статті видатків

Ще 5-10 років тому багато підприємців, які зараз є лідерами в електронній комерції Україні, починали бізнес практично без стартового капіталу, власного складу, обладнання та персоналу, розповідає співзасновник інтернет-магазину з доставки квітів UFL.ua Олексій Созінов.

14 січня 2011 в 10:32

Купівля вантажної техніки з Європи: поради покупцям

Реалізація вантажної техніки, як і більшості товарів, має відмінні риси. Зокрема коли розмова заходить про вантажну техніку: тягачах, причепах, напівпричепах, контейнеровозах поставлених з Європи. Таку техніку, як тягачі, контейнеровози, напівпричепи прагнуть максимально швидко збути за ціною, в рази меншою її номінальної вартості. Однак не варто купувати сумнівну вантажну техніку, ціна якої в рази менше ринкової вартості.

07 грудня 2010 в 12:00

Боулінг-кафе - нова концепція розважального бізнесу

Боулінг - одна з найбільш популярних ігор в усьому світі, яка виникла ще за часів фараонів. Пограти сім'єю, влаштувати корпоративний чемпіонат, та й просто провести час за захоплювальною грою в компанії друзів: що може бути краще? Простота правил дозволяє долучити до боулінгу людей різного віку, комплекції, статі, фізичної підготовки.

12 травня 2009 в 12:00

Чим займаються бюро перекладів?

За найскромнішими підрахунками в світі існує близько 2,5 тисяч мов. Якщо ж узяти до уваги всі діалекти їх загальна кількість сягає п'яти тисяч. І як при всьому розмаїтті зрозуміти один одного? Тут на на допомогу прийдуть бюро перекладів. Для здійснення контактів між народами і державами існує професія - перекладач. Завдяки перекладачам суспільство концентрує й економить "лінгвістичну енергію". Звичайно ж, ні одне бюро в світі не має в штаті співробітників, які володіють усіма діалектами, говірка

13 квітня 2009 в 12:00

 
 
Показати ще