Статті

Сьогодні, 23 жовтня, 18:21
  • Авто і транспорт

Оригінальні запчастини Deutz - довге життя Ваших дизельних двигунів!

Двигуни Deutz користуються попитом у всьому світі, вони відмінно зарекомендували себе як безвідмовна і продуктивна техніка в найжорсткіших екстремальних кліматичних умовах - від пустель, що горять спекою, до районів Крайньої Півночі. Зіпсувати такий двигун запасною частиною кустарного виробництва - злочинна халатність.

02 серпня 2012 в 10:24

Кермові тяги в авто, не втрачаємо заданий курс

Кермова тяга виконує досить важливу місію в процесі роботи - вона передає імпульс від кермового механізму до коліс автомобіля, задаючи, таким чином, траєкторію їх руху. Кермова тяга відчуває постійно високий рівень навантажень і в ній відбувається поступове зношування кульового механізму.

25 липня 2012 в 12:27

Шини для навантажувачів від ТВК «Нова» гарантують безперебійну роботу складу!

Сучасний ринок пропонує шини для навантажувачів у величезному асортименті: пневматичні шини, суцільнолиті шини (гусматік), бандажні шини, протектор шини, діагональні та радіальні шини... Що обрати? Де купити якісні шини…

20 липня 2012 в 14:44

Незначна ціна сальників може забезпечити значну економію

Нові сальники дозволять знизити витрату масла в декілька раз. Сучасні сальники виготовляються з матеріалу, який проходить серйозне тестування на сумісність з різними марками масел. Але, низька якість моторного масла і наявність на ринку великої кількості підробок, як і раніше служить основною причиною швидкого зносу сальників.

26 червня 2012 в 09:25

Вилкові навантажувачі Jungheinrich - вибір № 1 в Україні!

В Україні підйомно-транспортна техніка Jungheinrich AG лідирує по продажах і завжди відзначається покупцями, як надійна, компактна і комфортабельна для обслуговуючого персоналу. Вилкові навантажувачі нашого виробництва випускаються не тільки з високими технічними показниками. Приділяючи основну увагу потужності і надійності нашої техніки, ми ніколи не забували про її зовнішній вигляд і комфорт обслуговуючого персоналу.

22 червня 2012 в 11:05

Що вимірює гальмівний стенд?

Від стану і ефективності гальмівної системи залежить безпека і захищеність водія з пасажирами. Cтенд перевірки гальм допоможе оцінити ефективність і справність роботи гальмівної системи, а також її відповідність усім вимогам…

08 червня 2012 в 18:00

Дзеркальне фарбування - куди вже крутіше?!

Хромова порошкова фарба має здатність відбивати світло і створювати дзеркальний ефект, що хвилююче і заворожуюче діє на шанувальників такої якості фарби. Сьогодні хромова порошкова автомобільна фарба вважається по праву останнім досягненням в області відбиваючих фарб.

07 червня 2012 в 09:10

Порошкова фарба з ефектом хамелеон - тюнинг нового покоління!

Порошкова фарба з ефектом хамелеон з'явилася на ринку не так давно, але вже стала досить відомою і набула велику кількість поціновувачів її зовнішніх ефектів. Компанія IbaKimya, яка входить в десятку найбільших виробників Європи, розробила цей унікальний вид порошкової фарби з ефектом хамелеон, а з 1 березня 2010 року вищевказана серія пройшла випробування і перейшла в розряд «стандартний продукт».

06 червня 2012 в 09:44

Кінотранспорт в Києві: оренда чи купівля?

Хто не любить кіно? У нас, в Україні, люблять кіно, люблять і вміють його знімати. Але не менш безперечним фактом є відсутність розвиненої індустрії кіно у нашій країні. Умови кіновиробництва в усьому світі різні, і багато в чому вони залежать від менталітету громадян. Адже найчастіше саме ці умови визначають розвиток сфери послуг всередині галузі.

30 травня 2012 в 08:38

Оренда машин в Києві - не розкіш, а зручний засіб пересування

Ви ділова та дуже зайнята людина, кожна секунда вашого часу коштує чималих грошей? Вам необхідно встигнути на серйозний відповідальний захід, після якого навряд чи ви самі зможете сісти за кермо? Або ж вам потрібно дуже терміново кудись поїхати, але ви самі не вмієте керувати автомобілем? А може, вам просто необхідно створити собі імідж заможної людини?

30 травня 2012 в 08:18

 
 
Показати ще