Статті

Сьогодні, 12 грудня, 00:54
  • Авто і транспорт

Кінотранспорт в Києві: оренда чи купівля?

Хто не любить кіно? У нас, в Україні, люблять кіно, люблять і вміють його знімати. Але не менш безперечним фактом є відсутність розвиненої індустрії кіно у нашій країні. Умови кіновиробництва в усьому світі різні, і багато в чому вони залежать від менталітету громадян. Адже найчастіше саме ці умови визначають розвиток сфери послуг всередині галузі.

30 травня 2012 в 08:38

Оренда машин в Києві - не розкіш, а зручний засіб пересування

Ви ділова та дуже зайнята людина, кожна секунда вашого часу коштує чималих грошей? Вам необхідно встигнути на серйозний відповідальний захід, після якого навряд чи ви самі зможете сісти за кермо? Або ж вам потрібно дуже терміново кудись поїхати, але ви самі не вмієте керувати автомобілем? А може, вам просто необхідно створити собі імідж заможної людини?

30 травня 2012 в 08:18

Продаж причепів: австрійська якість за доступними цінами!

"Продаж причепів" – сьогодні подібні оголошення не рідкість. І хоча вони не містять детальної інформації, щодо найважливішого (характеристики, що підтверджують високу якість техніки) , асортимент того, що пропонується, св…

17 травня 2012 в 11:59

Номерні знаки від компанії Смілга - не переплутайте з підробкою!

Відрізняйте номерні знаки компанії "Смілга" від низькопробних підробок. Вибирайте надійність і якість, надані нашою компанією.

09 травня 2012 в 12:27

Двигун Deutz: розум плюс надійність - гарантія успіху!

Дизельні двигуни Deutz є творінням чіткої інженерної думки, результатом багаторічних досліджень та проектних робіт. Досвід і знання провідних інженерів компанії Deutz в поєднанні з високими вимогами до якості при виробництві двигунів Deutz є гарантією якості і тривалого терміну служби, високого рівня надійності в поєднанні з економічністю - низькою витратою палива. До того ж, будь-який двигун Deutz задовольняє всім вимогам з охорони навколишнього середовища.

04 травня 2012 в 17:03

З якими перевізниками їздити не варто?!

“Є ще порох в порохівницях” - думаєш відразу, як тільки бачиш на вітчизняних дорогах старенький, тисячу разів ремонтований ПАЗ. І добре, якщо цю радість доводиться бачити, а не їхати в ній. На превеликий жаль, у сфері пасажирських перевезень в Україні вибоїн вистачає!

17 квітня 2012 в 08:29

Купити автозапчастини для "японців" і "корейців" - справа тонка...

Сучасний ринок автозапчастин для корейських та японських автомобілів схожий на екзотичну страву східної кухні, в приготуванні якого, крім самих корейців і японців, бере участь, як мінімум, півсвіту.

04 квітня 2012 в 16:34

Двигун Deutz - якість, надійність, економічність

Що ховається за маркою DEUTZ (Дойтц) - знає, напевно, кожна людина у світі. Де б не застосовувався двигун DEUTZ, клієнт може бути впевнений у надійності, доведеній багаторічною практикою застосування понад 140 років. Якими б високими не були вимоги до двигунів, і на яких би широтах вони не застосовувалися, ясно одне: DEUTZ - це величина світового масштабу у виробництві двигунів та дизельгенераторів.

12 березня 2012 в 09:21

«Дата Дот» - необхідність чи формальність?

Обґрунтовано необхідність введення на території України додаткового маркування транспортних засобів шляхом нанесення на певні місця транспортного засобу (близько 40 місць) методом «Дата Дот».

03 березня 2012 в 11:16

Вберегти авто допоможе маркування "DataDot"

Перспективи використання та можливості впровадження в Україні додаткового маркування транспортних засобів методом «ДатаДот» з метою протидії незаконному заволодінню транспортними засобами.

23 лютого 2012 в 12:25

 
 
Показати ще