Статті

Сьогодні, 25 квітня, 07:41
  • Авто і транспорт

З якими перевізниками їздити не варто?!

"Є ще порох в порохівницях" - думаєш відразу, як тільки бачиш на вітчизняних дорогах старенький, тисячу разів ремонтований ПАЗ. І добре, якщо цю радість доводиться бачити, а не їхати в ній. На превеликий жаль, у сфері пасажирських…

17 квітня 2012 в 08:29

Купити автозапчастини для "японців" і "корейців" - справа тонка...

Сучасний ринок автозапчастин для корейських та японських автомобілів схожий на екзотичну страву східної кухні, в приготуванні якого, крім самих корейців і японців, бере участь, як мінімум, півсвіту.

04 квітня 2012 в 16:34

Автозапчастини б/в - головне правильно вибрати!

Рано чи пізно автомобіль потребує ремонту. Втім, необхідність в автозапчастинах може виникнути і не з причини поломки. Можливо, ви просто вирішили купити автомобільні диски або змінити дзеркало заднього виду на більш зручну модель. У будь-якому випадку, ринок автозапчастин дозволяє придбати вам запчастини б/в, оригінальні або неоригінальні деталі.

16 січня 2012 в 09:41

Де купувати дешеві автозапчастини в Україні?

Поки автомобіль працює, питань щодо його ремонту в автомобіліста не виникає. Але як тільки улюблена машина ламається, тут же виникає проблема, де купити автозапчастини в Україні, щоб і ціна не “кусалась”, і якість не “пасла задніх”.

16 січня 2012 в 09:20

Купити автозапчастини для іномарок в Україні - тепер не проблема!

Українські дороги важко уявити без автомобілів зарубіжного виробництва. Вони стають все більш популярними серед вітчизняних автолюбителів. Поліпшується їх якість, рівень сервісу, проте як і раніше у багатьох випадках питання купівлі автозапчастин так і не знято з порядку денного.

13 січня 2012 в 10:28

«Інтерфрахт» - перевезення будь-якої складності

Незважаючи на трагічні події 90-х років минулого століття, Чеченська республіка розвивається і стає частиною цивілізованого суспільства. З того часу було дуже багато модернізовано та реконструйовано.

12 грудня 2011 в 14:26

Рамка для номерних знаків: «хід конем» в рекламі!

Ні для кого не буде новиною, що автоблюбителі обожнюють своїх “залізних друзів”, скрупульозно добираючи все до деталей. Рамки для номерних знаків якраз із цього “репертуару”. Проте, щодо цього аксесуару "любов" цілком виправдана... Як саме, читайте далі!

01 листопада 2011 в 09:17

Декілька фактів, як вибрати навантажувач

Вибираючи вантажну техніку, варто врахувати специфіку роботи на конкретному підприємстві, наявність ремкомплекта, ремонтопридатності техніки відповідної марки.

12 вересня 2011 в 16:02

Розв'язник з логістики. Глава «Антикриза»

Інтерв'ю керівника ABC Global Freight Forwarding Group Митрофаненко Віктора Дмитровича газеті «Бізнес».

06 вересня 2011 в 15:26

Комфорт та сервіс

Кому не доводилося відчути на власній шкурі весь "гламур" виснажливих поїздок?! Погодьтесь, не завжди перевізники дбають про наявність хоч якогось елементарного комфорту в наданих послугах. Тому, коли мова йде про не поодинок…

07 квітня 2011 в 12:29

 
 
Показати ще