Статті

Сьогодні, 22 січня, 08:05
  • Авто і транспорт

Рамка для номерних знаків: «хід конем» в рекламі!

Ні для кого не буде новиною, що автоблюбителі обожнюють своїх “залізних друзів”, скрупульозно добираючи все до деталей. Рамки для номерних знаків якраз із цього “репертуару”. Проте, щодо цього аксесуару "любов" цілком виправдана... Як саме, читайте далі!

01 листопада 2011 в 09:17

Декілька фактів, як вибрати навантажувач

Вибираючи вантажну техніку, варто врахувати специфіку роботи на конкретному підприємстві, наявність ремкомплекта, ремонтопридатності техніки відповідної марки.

12 вересня 2011 в 16:02

Найкращі авто для середнього класу

Вибір автомобіля - завдання непросте. За гаманець покупця на українському ринку нині бореться кілька десятків автобрендів й багатотисячний асортимент моделей. Але насправді вибір не такий вже й великий. Особливо, якщо покупець обмежений в бюджеті, але виставляє до автомобіля ряд вимог: щоб і гарний дизайн був, і двигун потужний та економний, і ціна на обслуговування «не кусалася».

24 січня 2011 в 10:12

Корейські автозапчастини - якість, що приходить з часом!

На українських дорогах з кожним місяцем стає дедалі більше і більше автомобілів корейського виробництва. Корейські автомобілі, володіючи гарною якістю і характеристиками, за вартістю дешевше, ніж німецькі чи японські аналоги.

20 січня 2011 в 11:06

Електромобілі бояться українських морозів

Європейські держави активно стимулюють своїх громадян купувати екологічно безпечні моделі транспорту. Високі ціни на нафту, забрудненя середовища і наростаючі кліматичні проблеми змушують уряди країн єврозони бути щедрими і не скупитися на фінансові методи стимулювання.

19 січня 2011 в 17:10

Чим керуватися при купівлі тягача

Тягач - техніка не настільки дорога, скільки вимагає надалі спеціального технічного обслуговування. Їсть тягач пальне, причому не мало. Вимагає додатковий великий простір для подальшого обслуговування. Звідси напрошується висновок, що потенційний покупець повинен ставитися до вибору і подальшої купівлі техніки максимально відповідально.

07 грудня 2010 в 12:00

Ремонтуємо "Японця"

Яким би не був надійним автомобіль, ремонту не уникнути. Але до кожного автомобіля потрібен особливий підхід ...

03 грудня 2010 в 12:00

Рекомендації щодо експлуатації шин «Росава»

Закрите акціонерне товариство "Росава" виробляє випуск продукції для легкових, легких вантажних, вантажних автомобілів, автобусів, мікроавтобусів, тролейбусів, сільськогосподарських машин призначених для експлуатації в різних погодних умовах.

03 грудня 2010 в 12:00

На що звертати увагу при виборі асфальтоукладача?

Укладач асфальту - одна з самих затребуваних машин у сфері дорожньо будівельної техніки. Але в той же час він є і досить складною дорожньо-будівельною машиною.

16 серпня 2010 в 12:00

Тюнінг двигуна. Фільтри

Це завдання складається з двох частин: тієї, де мотор можна удосконалити самостійно і тієї, де без професіоналів не обійтися. Своїми руками можна зробити не так уже й мало. Мабуть одне з найбільш не ...

27 листопада 2008 в 12:00

 
 
Показати ще