Статті

Сьогодні, 20 травня, 13:27
  • Будівництво та нерухомість

Маркізи Київ прикрашають, а киян від вітру та сонця захищають!

Ми всі з нетерпінням чекаємо літа. Але коли воно приходить, і наступають дні, коли сонце палить нещадно, і нікуди, здається, від нього не сховатися, ми часто проводимо дорогоцінні літні дні не на відкритому повітрі, а в задушливому приміщенні. ПП "Воротні системи" пропонує вам варіант захисту від сонячних променів, дощу або вітру, і відмінну деталь екстер'єру будинку - маркізи.

25 червня 2012 в 10:17

Секційні гаражні ворота - для тих, хто цінує якість та комфорт!

На сьогоднішній день найбільш безпечними, надійними, зручними в експлуатації і естетично привабливими воротами для гаража є секційні гаражні ворота. Завдяки універсальній конструкції напрямних, у відкритому вигляді полотно воріт розташовується під стелею, що дозволяє економити місце в гаражі.

22 червня 2012 в 11:50

Нові можливості в будівництві від компанії УКРІТАРМ

Вперше в СНД компанією УКРІТАРМ метод електрошлакового зварювання був застосований для з'єднання елементів вертикальних будівельних конструкцій товщиною 30... 120 мм за один прохід. Тепер електрошлакове зварювання з успіхом застосовується на нашому підприємстві для посилення прорізів поясів будівельних колон типу "мальтійський хрест" при будівництві підземних поверхів висотних будівель.

12 червня 2012 в 12:43

Пластикові паркани для дачі

Паркани з ПВХ міцно зайняли своє місце у ряді найпопулярніших обгороджувань для присадибних ділянок. В принципі, синтетика для виробництва будівельних матеріалів використовується не перший рік і навіть не перше десятиліття.

12 червня 2012 в 09:41

Будуємо дерев'яну лазню? Арматурні скоби надійно зміцнять споруду!

Скоби арматурні (покрівельні) застосовується при зведенні дерев'яних будинків. За своєю формою скоби арматурні нагадують букву «П» і виготовляються шляхом гарячого кування зі сталевого круглого прутка. За допомогою скоб кріплять лаги для настилу підлог і стелі і скріплюють крокви з верхнім вінцем зрубу і між собою, підсилюють кріплення по кутах нижніх і верхніх вінців зрубу.

11 червня 2012 в 08:41

Будуйте на століття з арматурними конструкціями від компанії УКРІТАРМ!

Арматурні каркаси - високоточна, надійна і довговічна продукція, яка робить процес зведення нових будівель швидким, а саму будівельну конструкцію міцною і стійкою до зовнішніх негативних впливів.

11 червня 2012 в 08:30

Алюмінієві рейкові стелі - реально економлять електроенергію!

Алюмінієві рейкові стелі, як говориться, у вогні не горять і в воді не тонуть! Пожежі та потопи їм однаково не страшні! Одночасно алюмінієва рейкова стеля володіє високою корозійною стійкістю і повною пожежною безпекою! Алюмінієва рейкова стеля дозволяє виготовити та змонтувати в найкоротші терміни конструкцію стелі будь-якої складності і ступеня вигнутості, а кольорова палітра такої стелі просто вражає уяву розмаїттям кольорів.

08 червня 2012 в 08:53

Світлопрозорі фасади - будівельні концепції 21 століття!

Світлопрозорі фасади приваблюють, перш за все, своєю елегантністю і різноманітністю архітектурних рішень. Світлопрозорі фасади - це відкритість, повітряність, легкість конструкцій, це спрямованість у майбутнє і багатство дизайнерських рішень.

08 червня 2012 в 08:31

Фасадні системи компанії "Малахіт" - надійність і презентабельний вигляд!

Фасадні системи компанії "Малахіт" відповідають найвищим сучасним вимогам і заслужено користуються високим попитом. Фасади з керамограніту виглядають солідно, надійно і не втрачають своїх технічних та фізико-хімічних якостей дуже довго. При реконструкції старих будівель наша компанія рекомендує використовувати алюмінієві фасади з композиту.

07 червня 2012 в 11:57

Порошкова фарба з ефектом крокодилячої шкіри. Здивуйте оригінальністю

Однією з новинок світу порошкового фарбування є порошкова фарба з ефектом крокодилячої шкіри. Це термореактивна поліуретанова порошкова фарба, поверхня якої імітує крокодилячу шкіру.

06 червня 2012 в 09:33

 
 
Показати ще