Статті

Сьогодні, 20 листопада, 23:07
  • Будівництво та нерухомість

Акрилові фарби - відмінне рішення для фасадних робіт!

Акрилові фарби отримали свою назву завдяки сполучній речовині - акриловим смолам, які створюють тверду плівку при випаровуванні розчинника. Використовуються акрилові фарби для фарбування будь-яких поверхонь. Завдяки простоті у використанні і швидкому висиханню, другий шар фарби можна наносити вже за чотири години після першого.

17 лютого 2012 в 15:06

Базальтовий каналізаційний колектор для міського господарства

Каналізаційні колектори, футеровані кам'яним базальтовим литтям, - ідея дуже і дуже давня. Всім відомо, що у стародавніх римлян була своя система каналізації, багато хто знає, що вона була зроблена з каменю, а дехто - в…

17 лютого 2012 в 14:56

Озеленення та благоустрій - компанія СП ПАРК

Сучасні технології і самі врожайні саджанці плодових культур, різноманітність декоративних рослин і понад 60 сортів троянд у поєднанні з багатим досвідом співробітників нашого підприємства допоможуть забезпечити комфорт і затишок на Вашій садовій або присадибній ділянці.

02 лютого 2012 в 12:08

Чому слід купити поліетиленові труби замість металевих або бетонних?

Поліетиленові труби - найбільш затребувані полімерні вироби в багатьох областях домашнього, промислового, сільського і народного господарства. Найчастіше, від якості цих виробів залежить рентабельність того чи іншого об'єкта.

02 лютого 2012 в 09:02

Мастило для опалубки - незамінна допомога в будівництві

При виготовленні монолітних конструкцій будівельникам доводиться стикатися з такою проблемою, як налипання бетонної суміші на внутрішню поверхню формувальних щитів. Але вихід з цієї ситуації є. Для запобігання прилипання…

01 лютого 2012 в 10:10

Фіксатори арматури: маленькі помічники великого будівництва

Пристрої під назвою «фіксатори арматури» (вони ж - «закладні вироби») - це давно не нове слово на ринку будівельних матеріалів. Вони отримали постійне застосування при зведенні монолітних будинків.Безпека і тривала експлуатац…

01 лютого 2012 в 09:46

Від «стільчика» до «зірочки» - знайомимося з видами фіксаторів арматури

"Зірочка", "стільчик", "ялинка"... Ви думаєте, ці милі назви належать іграшкам з дитячого магазину? Все набагато серйозніше. Це назви серйозних і важливих помічників в монолітному будівництві - фіксаторів арматури. Вони…

01 лютого 2012 в 09:18

Найважливіше в будівництві - щоб все трималося!

Плануючи будівництво ми найчастіше стурбовані вибором будівельних матеріалів, і не звертаємо належної уваги на вибір кріпильних елементів. А адже саме будівельне кріплення часто є визначальним фактором надійності всієї конструкції. Компанія Крос ЛТД - є справжнім експертом у питаннях кріпильних матеріалів. Звернувшись до нас Вам більше не доведеться турбуватися про надійність своїх будівельних конструкцій.

24 січня 2012 в 13:06

Сміттєві баки від «Авіаль» - завжди на варті чистоти!

Питання утилізації сміття не втрачає своєї гостроти. У кожному місті чи мегаполісі однією з основних проблем є збір і вивіз сміття на спеціалізовані полігони або переробні заводи. Але нині класичний пейзаж з брудними, переповненими сміттям баками, які є джерелом неприємного запаху, поступово зникають з панорам населених районів.

18 січня 2012 в 15:58

Будівництво дерев'яних будинків по фен-шуй

В сучасному житті існує багато модних тенденцій, ось дві з них: дерев'яні будинки з брусу, інтерес до яких в останні роки дуже зріс, та майже поголовна захопленість китайською філософією фен-шуй в її практичному застосуванні.

30 грудня 2011 в 09:27

 
 
Показати ще