Статті

Сьогодні, 21 січня, 18:18
  • Будівництво та нерухомість

Реконструкція ринків - даєш культуру в маси!

Реконструкція ринків в даний час дуже актуальна. Багато ринків з'явилися в 90-і роки як стихійні і з часом набули легального статусу. Малі архітектурні форми на таких ринках збиралися, як правило, довільно, кожен підприємець самостійно обзаводився конструкцією для зберігання товару та торгівлі. Реконструкція ринків дозволить надати торговій площі сучасного вигляду, а підприємцям отримати зручні та просторі торговельні місця.

04 травня 2012 в 16:55

Продаж бетону в Києві: ви маєте знати, де купити найкраще?

Бетон - це один з небагатьох будівельних матеріалів, який дійшов до нас через тисячоліття і на сьогоднішній день активно застосовується в будівництві. Але слід відразу ж зазначити, заслуга бетону в тому, що до його виробництва…

04 травня 2012 в 08:53

Ремонт доріг в Україні - чи є надія?

Ремонт доріг - тема вкрай актуальна для нашої держави. Яким би якісним не було асфальтне покриття на дорозі, з часом транспортні навантаження і вплив зовнішнього середовища дають про себе знати. І в результаті нам доводиться спостерігати за дефектами дороги у вигляді тріщин та вибоїн різного розміру. Якщо не проводити регулярний ремонт доріг, то, як наслідок, привести дороги в належний стан може бути дійсно важко або й зовсім неможливо.

20 квітня 2012 в 11:32

Алмазне свердління - незапорошена робота!

Найчастіше алмазне свердління використовують для різання конструкцій стін. Це найзручніший і безпечний спосіб, який застосовується для матеріалів різного ступеня твердості: залізобетон, цегла, камінь, мармур, граніт і т.д.

20 квітня 2012 в 10:02

Посилення фундаменту - щоб стояв у кожній хаті!

Коли з'являються дефекти в несучих конструкціях діючих будівель - це перша ознака того, що пора згадати про посилення фундаменту. Посилення фундаменту проводиться для забезпечення надійної роботи бетонних, залізобетонних…

19 квітня 2012 в 17:53

Електромонтажні роботи: довіртеся професіоналам

Електромонтажні роботи - процес досить копіткий та важкий. Електрифікація приміщень виконується якщо не назавжди, то надовго. Дуже важливо, щоб все було продумано, якісно і безпечно. До того ж, для того, щоб якісно провести електромонтажні роботи, потрібні спеціальні знання та навички.

17 квітня 2012 в 08:54

Монтаж ліній електропередач: підготовчі роботи

При виконанні монтажу будь-якої лінії електропередач початковим етапом є підготовчі роботи. До підготовчих робіт відносяться виробничий пікетаж, вирубка просік та розчищення траси, перевлаштування інженерних споруд, які вона перетинає, знесення будов, а також влаштування тимчасових споруд - складів, доріг та ін.

13 квітня 2012 в 13:00

Сантехнический крепеж, Кабельный крепеж

Те строители, что строили Кижи, знать не знали, что такое крепежи! Ну, а если Вы не строили Кижи, Вам необходимы крепежи!

27 березня 2012 в 14:59

Перфороване кріплення - все геніальне просто!

Оцинкована сталь має велику корозійну стійкість, що дозволяє використовувати перфороване кріплення як при внутрішніх, так і при зовнішніх роботах. Перфороване кріплення широко використовується при сантехнічних та електротехнічних роботах, для монтажу сходів, складання та реставрації меблів.

27 березня 2012 в 11:02

Анкер, дюбель, саморіз - для з'єднання любий каприз!

Анкери, дюбелі, саморізи та інші представники "сімейства" кріпильних виробів найвищої якості і за найвигіднішими цінами завжди є на КРОС Лтд, в Києві на вулиці Тираспольській 12-14.

26 березня 2012 в 16:03

 
 
Показати ще