Статті

Сьогодні, 20 вересня, 19:34
  • Будівництво та нерухомість

Виготовлення куполів: поєднання сучасності з канонічністю

Виготовлення церковних куполів - трудомістка та відповідальна робота. Купол - не просто невід'ємна частина церкви, але насамперед символ зв'язку храму з силами небесними. Форма купола має символічний зміст. Шоломоподібна форма - символ воїнства, духовної боротьби, яку веде Церква з силами зла та темряви. Форма цибулини - символ полум'я свічки, перемоги світлих сил.

25 листопада 2011 в 11:38

Покриття нітридом титану як альтернатива позолоченню

Приватне підприємство "Науково-виробнича фірма "ЛАД" виготовляє покриття нітридом титану (покриття "під золото") будь-якої складності і виготовляє церковні куполи, церковні хрести з напиленням нітридом титану. Для того, щоб допомогти вам зробити правильний вибір, ми поговоримо про покриття золотом (позолочення) та його імітацію.

24 листопада 2011 в 15:51

Фацетований вітраж

17 листопада 2011 в 09:51

Навчитися економити - опанувати цілу науку!

Ну що ж, так склалося історично, що українці - народ щедрий. Але коли вода ллється треба чи не треба - це вже не щедрість, а безпощадне змивання грошей і відсутність елементарної економії.

27 жовтня 2011 в 12:51

Насоси для басейнів: правила поводження!

Одним із найголовніших елементів у структурі басейну - є насос. Здавалося б, непримітна штукенція, але погоду вона все ж таки робить. Без насосів для басейнів не можна уявити жодної фільтрувальної установки басейну. Насоси беруть участь у забезпеченні безперервної циркуляції води в басейні. Детальніше про інші переваги насосів для басейнів та трішки корисної інформації про те, як не помилитися з вибором, читайте далі...

25 жовтня 2011 в 10:37

Поліурія - сучасна технологія майбутнього

Поліурія - ультрасучасна технологія виготовлення двохкомпонентних систем для створення тепло- і гідроізоляційних покриттів і формування поліуретанових виробів, що стають все більш популярними завдяки своїм переконливим якостям.

25 жовтня 2011 в 08:58

Пінополіуретан: секрет успіху

Пінополіуретан - матеріал широкого застосування, який стає все більш популярним і доступним, завдяки найсучаснішим розробкам, що розширили сфери застосування поліуретанової піни і вдосконалили технології виготовлення ППУ матеріалів і нанесення пінополіуретанових покриттів.

24 жовтня 2011 в 08:54

Запірна арматура як невід'ємний атрибут будь-якого будівництва

З першого погляду здається, що в процесі підведення газу або водопроводу до будинку немає нічого складного. Але насправді - це один з найбільш відповідальних процесів при будівництві будь-якого приміщення.

18 жовтня 2011 в 08:19

З історії звичних речей

У давнину про надзвичайні якості того чи іншого елемента часто знали лише посвячені групи людей. Так, більше 1000 років до нашої ери на сході жерці вдягали азбестовий одяг і проходили в ньому крізь вогонь, дивуючи непосвячених…

14 жовтня 2011 в 09:07

Готель «Красная». Реставрація за листівками?

Одеса ... Гостинне і привітне місто... Гості, які приїжджають сюди, мають унікальну можливість зупинитися не просто в готелі - кожен може пожити в історичній будівлі, що входять до списку пам'яток.

13 жовтня 2011 в 11:18

Двостінна гофрована труба: технології правлять світом!

Важко уявити сьогодні виробничу сферу без труб, які застосовуються для надійного та зручного прокладання різних комунікацій. Це стосується електрики, водопостачання, різних комунікаційних систем і багато чого іншого без чого не буде працювати жодне підприємство. До останнього часу для цих цілей використовувалися металеві труби. Основним завданням яких було захищати дроти від шкідливого впливу навколишнього середовища.

13 жовтня 2011 в 10:02

 
 
Показати ще