Статті

Сьогодні, 22 травня, 07:15
  • Будівництво та нерухомість

Фасадні порошкові фарби - естетика нового тисячоліття!

Порошкову фарбу винайшли в Німеччині ще в 50-х роках минулого століття. Порошкова фарба приваблювала виробників продукції своїми високими споживчими якостями, але існували деякі складнощі в її нанесенні на вироби, які неможливо було наелектризувати. Знадобилося чимало років, щоб інноваційні винаходи зробили можливим використання порошкової фарби при фарбуванні архітектурних будівель.

06 червня 2012 в 09:14

Будівництво басейнів під ключ від компанії "Аква-Імперія"

Для того, щоб використання басейну не перетворилося із задоволення в постійний головний біль, і існує послуга будівництва басейну під ключ від компанії "Аква-Імперія". Зведення (будівництво) басейну під ключ складається з кількох етапів, кожен із яких виконується на найвищому рівні: проектування басейну, розрахунок навантажень та загальної вартості, саме будівництво плюс установка обладнання, а також сервісне обслуговування.

04 червня 2012 в 17:52

Ми знаємо, як зробити вашу кухню унікальною! Зустрічайте стільниці з акрилового каменю

Вироби з акрилового каменю ексклюзивні, оскільки виготовляються за індивідуальними замовленнями вручну: матеріал не піддається штампуванню. Це, в свою чергу, робить речі дійсно унікальними і неповторними.

31 травня 2012 в 09:23

Гранітна плитка - міцність та декоративність

Гранітна плитка - це міцний, надійний, довговічний і красивий матеріал для облицювання різних видів приміщень.

28 травня 2012 в 08:52

Сонячні колектори - невичерпна щедрість cонця

Сонячні колектори - сучасні пристрої, здатні перетворювати енергію cолнца в теплову енергію для опалення та нагрівання води. Енергія cолнца, яку використовують сонячні колектори - невичерпна, екологічно чиста, доступна практично в кожному куточку земної кулі.

25 травня 2012 в 09:34

Теплові насоси: економічно, зручно, безпечно

Теплові насоси - це енергетичні установки, що дозволяють отримувати тепло для опалення та гарячого водопостачання з навколишнього середовища. Принцип роботи - перенесення енергії тепла низькопотенційного джерела до теплоносія з більш високою температурою. Теплові насоси можуть використовуватися як на промислових об'єктах, так і в приватних будинках.

25 травня 2012 в 09:08

Альтернативне опалення - природно, екологічно, фінансово вигідно

Альтернативне опалення - це опалення з використанням поновлюваних, природних джерел енергії. Останнім часом питання використання альтернативного опалення стає все більш актуальним. Тривалість опалювального сезону в Україну, постійно зростаючі ціни на газ, небезпечність атомних електростанцій, забруднення навколишнього середовища традиційними видами палива...Всі ці та інші фактори змушують задуматися про широке впровадження альтернативного опалення.

24 травня 2012 в 14:24

Сонячні батареї - чиста енергія для вас

Сонячна батарея - пристрій для прямого перетворення енергії сонця на електричну енергію. Цей процес називається фотоелектричним ефектом (ФЕ). При цьому сонячні батареї генерують постійний струм.

24 травня 2012 в 14:08

Реконструкція ринків - даєш культуру в маси!

Реконструкція ринків в даний час дуже актуальна. Багато ринків з'явилися в 90-і роки як стихійні і з часом набули легального статусу. Малі архітектурні форми на таких ринках збиралися, як правило, довільно, кожен підприємець самостійно обзаводився конструкцією для зберігання товару та торгівлі. Реконструкція ринків дозволить надати торговій площі сучасного вигляду, а підприємцям отримати зручні та просторі торговельні місця.

04 травня 2012 в 16:55

Продаж бетону в Києві: ви маєте знати, де купити найкраще?

Бетон - це один з небагатьох будівельних матеріалів, який дійшов до нас через тисячоліття і на сьогоднішній день активно застосовується в будівництві. Але слід відразу ж зазначити, заслуга бетону в тому, що до його виробництва…

04 травня 2012 в 08:53

 
 
Показати ще