Статті

Сьогодні, 21 січня, 02:30
  • Будівництво та нерухомість

Композитна черепиця - те, чого не вистачає вашому дому!

Композитна черепиця... Ще кілька років тому про неї на вітчизняному ринку будівельних матеріалів не було і слуху. Сьогодні ж цей покрівельний матеріал користується неабиякою популярністю. Яка, до того ж цілком виправдана. Якщо ви досі не визначилися у виборі покрівлі чи дах вашого будинку підмочив свою репутацію? Тоді читайте далі та дізнавайтесь чому варто купувати композитну черепицю.

21 березня 2012 в 08:52

Індивідуальне опалення - економить нерви, подовжує життя!

Жителі України борються за тепло, а комунальні господарства за оплату його відсутності. Перемога над комунальниками - це Піррова перемога. Вам повернуть 100 гривень за недоотримане тепло після 20 судових засідань, 385 довідок з підписами 87 свідків і термометром з сургучною печаткою. Вам це треба? Якщо Ваша мета - адреналін, Ви його отримаєте, якщо - тепла квартира, встановлюйте індивідуальне опалення і живіть довго і щасливо в теплі і спокої на зекономлені нерви.

12 березня 2012 в 09:41

Типи конструкції воріт

08 березня 2012 в 14:42

Як потрібен Вам прокат, звертайтеся у фірму «Крат»!

Прокат - це продукт металургійної промисловості, що отримується за допомогою гарячої, теплої або холодної прокатки. На приватному підприємстві "Крат" Ви завжди можете придбати різноманітні прокатні профілі - смугу, квадрат, круг і куточок.

28 лютого 2012 в 11:19

Акрилові фарби - відмінне рішення для фасадних робіт!

Акрилові фарби отримали свою назву завдяки сполучній речовині - акриловим смолам, які створюють тверду плівку при випаровуванні розчинника. Використовуються акрилові фарби для фарбування будь-яких поверхонь. Завдяки простоті у використанні і швидкому висиханню, другий шар фарби можна наносити вже за чотири години після першого.

17 лютого 2012 в 15:06

Базальтовий каналізаційний колектор для міського господарства

Каналізаційні колектори, футеровані кам'яним базальтовим литтям, - ідея дуже і дуже давня. Всім відомо, що у стародавніх римлян була своя система каналізації, багато хто знає, що вона була зроблена з каменю, а дехто - в…

17 лютого 2012 в 14:56

Оренда бетононасоса - як правильно вибрати бетононасос для подачі бетону

Використання бетонних сумішей необхідне практично на усіх будівельних майданчиках, як на приватному будівництві, так і на масштабних державних проектах. Перевезення бетонних сумішей і розчину здійснюється на спеціальних…

10 лютого 2012 в 10:44

Завод Dinolift вводить нову серію підйомників на гусеничному ходу

Фінська компанія Dinolift Oy - лідер в області виробництва причіпних підйомників, вводить нову серію підйомників на гусеничному ходу. Гусеничні підйомники Dinolift, які вже добре зарекомендували себе, при роботі в найтяжчих умовах будуть незамінні для виконання різних робіт на висоті.

07 лютого 2012 в 11:37

Акрилові фарби — фаворит серед фасадних фарб!

Якщо ви не за чутками знаєте, що таке ремонт і як він виглядає, тоді вам відомо, як важливо обрати якісні матеріали для ремонту. Особливо коли мова йде про ремонт фасаду, зовнішній вигляд якого - візитна картка будинку в цілому. Сьогодні поговоримо про головні правила вибору фарб для фасаду.

06 лютого 2012 в 12:00

Якісна фасадна фарба - запорука хорошого «мейк-апу» фасаду!

Фасад будинку — це його обличчя. Тому, як ніколи потрібно подбати, щоб вигляд у нього був без жодної “зморшки”. Якщо вам цікаво, як це зробити, тоді наступна інформація саме для вас.

06 лютого 2012 в 10:25

Озеленення та благоустрій - компанія СП ПАРК

Сучасні технології і самі врожайні саджанці плодових культур, різноманітність декоративних рослин і понад 60 сортів троянд у поєднанні з багатим досвідом співробітників нашого підприємства допоможуть забезпечити комфорт і затишок на Вашій садовій або присадибній ділянці.

02 лютого 2012 в 12:08

 
 
Показати ще