Статті

Сьогодні, 23 жовтня, 18:21
  • Будівництво та нерухомість

Насоси для басейнів: правила поводження!

Одним із найголовніших елементів у структурі басейну - є насос. Здавалося б, непримітна штукенція, але погоду вона все ж таки робить. Без насосів для басейнів не можна уявити жодної фільтрувальної установки басейну. Насоси беруть участь у забезпеченні безперервної циркуляції води в басейні. Детальніше про інші переваги насосів для басейнів та трішки корисної інформації про те, як не помилитися з вибором, читайте далі...

25 жовтня 2011 в 10:37

Поліурія - сучасна технологія майбутнього

Поліурія - ультрасучасна технологія виготовлення двохкомпонентних систем для створення тепло- і гідроізоляційних покриттів і формування поліуретанових виробів, що стають все більш популярними завдяки своїм переконливим якостям.

25 жовтня 2011 в 08:58

Пінополіуретан: секрет успіху

24 жовтня 2011 в 08:54

З історії звичних речей

14 жовтня 2011 в 09:07

Двостінна гофрована труба: технології правлять світом!

Важко уявити сьогодні виробничу сферу без труб, які застосовуються для надійного та зручного прокладання різних комунікацій. Це стосується електрики, водопостачання, різних комунікаційних систем і багато чого іншого без чого не буде працювати жодне підприємство. До останнього часу для цих цілей використовувалися металеві труби. Основним завданням яких було захищати дроти від шкідливого впливу навколишнього середовища.

13 жовтня 2011 в 10:02

Гофровані поліпропіленові труби - відмінний варіант для безнапірної каналізації

Технологічний прогрес та світові тенденції приводять на зміну застарілим технологіям і матеріалам, досконаліші рішення. Так, витісняючи труби з полівінілхлориду (PVC-U), з'являються труби з подвійними стінками, які відносяться до структурних трубах з поліпропілену (РР).

13 жовтня 2011 в 09:47

Утримання та обслуговування покрівель: догляд за шифером

Покрівля з шиферу з часом проявляє дефекти, які виникають в процесі експлуатації не тільки через помилки, пов'язані з порушеннями технології пристрою покрівлі, недотриманням правил експлуатації, а й у зв'язку зі зміною властивостей…

12 жовтня 2011 в 16:11

Чому в Україні великі втрати тепла в системах теплопостачання

Загальні втрати тепла в системах теплопостачання в Україні становлять близько 20% від тепла, яке відпускається, що в 1,5 - 2 рази перевищує аналогічний показник у передових країнах Західної Європи. Довговічність теплових мереж при існуючих способах прокладки в 1,5 - 2 рази нижча, ніж за кордоном, і не перевищує 10 - 15 років. Величезна кількість грошових коштів витрачається на підтримання теплових мереж в робочому стані.

11 жовтня 2011 в 14:59

Теплоізоляція труб - декілька порад професіоналів

Теплоізоляція завжди дуже важлива на різних етапах будівництва будинку. Особливо відповідально потрібно підходити як до теплоізоляції труб, так і до їх пароізоляції.

11 жовтня 2011 в 12:33

Трубопровід - непомітний і незамінний

Трубопровід - річ просто необхідна для цивілізованого життя. У процесі розвитку цивілізації вода використовується не тільки для питних і побутових цілей, але і як наймогутніший засіб розвитку продуктивних сил. Сільськогосподарське зрошення, транспорт, енергетика - все це засновано на використанні води.

07 жовтня 2011 в 09:42

MONOLITO: нова ера підйомного обладнання

Ліфт без машинного приміщення - це полегшення планування будинків, економія простору та електроенергії.

29 вересня 2011 в 09:42

Застосування листового заліза у будівництві

Сьогодні в обсязі всіх використовуваних сучасним будівельним комплексом матеріалів на частку металу, за оцінками експертів, припадає приблизно третина. За оцінками експертів, будівельний комплекс споживає близько 35% від загального обсягу металопрокату. До особливої ​​групи металопрокату, що застосовується в будівництві, відноситься листове залізо - сталевий лист, гарячекатаний лист, холоднокатаний лист та ін.

22 вересня 2011 в 17:22

 
 
Показати ще