Статті

Сьогодні, 19 серпня, 01:05
  • Будівництво та нерухомість

Гофровані поліпропіленові труби - відмінний варіант для безнапірної каналізації

Технологічний прогрес та світові тенденції приводять на зміну застарілим технологіям і матеріалам, досконаліші рішення. Так, витісняючи труби з полівінілхлориду (PVC-U), з'являються труби з подвійними стінками, які відносяться до структурних трубах з поліпропілену (РР).

13 жовтня 2011 в 09:47

Утримання та обслуговування покрівель: догляд за шифером

Покрівля з шиферу з часом проявляє дефекти, які виникають в процесі експлуатації не тільки через помилки, пов'язані з порушеннями технології пристрою покрівлі, недотриманням правил експлуатації, а й у зв'язку зі зміною властивостей…

12 жовтня 2011 в 16:11

Застосування листового заліза у будівництві

Сьогодні в обсязі всіх використовуваних сучасним будівельним комплексом матеріалів на частку металу, за оцінками експертів, припадає приблизно третина. За оцінками експертів, будівельний комплекс споживає близько 35% від загального обсягу металопрокату. До особливої ​​групи металопрокату, що застосовується в будівництві, відноситься листове залізо - сталевий лист, гарячекатаний лист, холоднокатаний лист та ін.

22 вересня 2011 в 17:22

Фекальний насос - проти непотрібної проблеми

Городяни розкусили принадності заміського життя - немає нічого кращого, ніж жити у власному будинку. Спокій і мир, розмірений темп життя... Але є і в цьому одне неприємне але - рідко де в заміських будинках є центральна каналізація.

16 вересня 2011 в 08:39

Полімерпіщана черепиця - нові традиції XXI століття

Полімерпіщана черепиця - один із найпопулярніших сучасних покрівельних матеріалів, що наділений низкою якісних технічних характеристик.

14 вересня 2011 в 08:48

Як правильно вибрати керамічну черепицю. Корисні поради

І так, яку керамічну черепицю придбати? Основна характеристика будь-якої покрівлі - це її герметичність за будь-яких погодних умов. Сучасна керамічна черепиця забезпечує герметичність завдяки «замкам», за допомогою яких…

07 вересня 2011 в 09:19

Шкаралупи для труб з пінопласту - швидкі в установці, прекрасні в експлуатації

Шкарлупи для труб дозволяють теплоізолювати теплопроводи та холодопроводи.

06 вересня 2011 в 12:43

Будівництво басейнів від Компанії Б.Н.В.-БАСЕЙНИ

Придбання басейну на сьогоднішній день не складає ніяких труднощів... майже. Як не заплутатися у виборі басейну? Які види басейнів існують? Яку фірму вибрати? На всі ці запитання відповідають фахівці компанії "Б.Н.В.".

01 вересня 2011 в 16:47

Збірно-розбірні басейни - дешево і практично!

Одними з основних і найголовніших переваг каркасних збірно-розбірних басейнів є їх низька вартість, зручність й швидкість монтажу, можливості установки без заглиблення в грунт (для круглих басейнів висотою 1,2 метра) у разі високих грунтових вод.

01 вересня 2011 в 09:00

Поліпропіленові басейни - нестаріюча тенденція!

За останні двадцять років басейни саме такого типу набули широкого розповсюдження: приблизно 85% басейнів в Європі - з поліпропілену. Технологія їх виготовлення і швидкість виконання дозволяє отримати якісний басейн вже протягом 3 тижнів (у той же час, як на спорудження залізобетонного басейну не менше 3 місяців).

31 серпня 2011 в 09:00

 
 
Показати ще