Статті

Сьогодні, 21 січня, 02:30
  • Будівництво та нерухомість

Чому слід купити поліетиленові труби замість металевих або бетонних?

Поліетиленові труби - найбільш затребувані полімерні вироби в багатьох областях домашнього, промислового, сільського і народного господарства. Найчастіше, від якості цих виробів залежить рентабельність того чи іншого об'єкта.

02 лютого 2012 в 09:02

Мастило для опалубки - незамінна допомога в будівництві

При виготовленні монолітних конструкцій будівельникам доводиться стикатися з такою проблемою, як налипання бетонної суміші на внутрішню поверхню формувальних щитів. Але вихід з цієї ситуації є. Для запобігання прилипання…

01 лютого 2012 в 10:10

Будівництво дерев'яних будинків по фен-шуй

В сучасному житті існує багато модних тенденцій, ось дві з них: дерев'яні будинки з брусу, інтерес до яких в останні роки дуже зріс, та майже поголовна захопленість китайською філософією фен-шуй в її практичному застосуванні.

30 грудня 2011 в 09:27

3D-інтер'єр - футуристична інновація в області інтер'єрних декорів

Кібер-покриття (шпалери, які світяться, з 3D-ефектом) називають матеріалом майбутнього, хоча його вже активно застосовують сьогодні. Завдяки комбінації нової технології флуоресцентного друку і цифрової 3D графіки, це рішення, альтернативне традиційним декораціям, може бути використане в будь-якому типі інтер'єру.

26 грудня 2011 в 15:39

Що таке 3d-підлоги?

Не так давно в Україні почала прогресувати новомодна технологія для оформлення дизайну приміщення - високоякісні, екологічно чисті декоративні 3d-підлоги. За основу виготовлення таких підлог було взято творчість 3D художників, які малюють великі об'ємні зображення на різних поверхнях.

26 грудня 2011 в 12:46

Як вибрати натяжну стелю

Натяжні стелі з'явилися у Швеції більше 50-ти років тому і швидко поширилися по всі Західній Європі, а потім і за її межі. На відміну від підвісних стель, натяжні стелі набагато довше зберігають свій привабливий вигляд. Натяжні стелі мають ідеально рівну поверхню, і дозволяють сховати за собою всі комунікації.

23 грудня 2011 в 12:39

Саме час подумати про ландшафтний дизайн. Мрії здійснюються!

Для тих, хто планує до весни зайнятися благоустроєм і ландшафтним дизайном - саме час починати працювати над проектом. Компанія Біосфера-Л допоможе зробити вашу ділянку дійсно унікальним твором мистецтва під назвою Ландшафтний Дизайн.

21 грудня 2011 в 14:10

Вітражні малюнки: сяюча кольоротерапія

Напевно, з того самого моменту, як різнокольорове скло з'явилося у вікнах романських храмів, люди не перестають шукати відповіді на запитання: в чому секрет чарівного сяйва стародавніх вітражів?

28 листопада 2011 в 12:22

Виготовлення куполів: поєднання сучасності з канонічністю

Виготовлення церковних куполів - трудомістка та відповідальна робота. Купол - не просто невід'ємна частина церкви, але насамперед символ зв'язку храму з силами небесними. Форма купола має символічний зміст. Шоломоподібна форма - символ воїнства, духовної боротьби, яку веде Церква з силами зла та темряви. Форма цибулини - символ полум'я свічки, перемоги світлих сил.

25 листопада 2011 в 11:38

Покриття нітридом титану як альтернатива позолоченню

Приватне підприємство "Науково-виробнича фірма "ЛАД" виготовляє покриття нітридом титану (покриття "під золото") будь-якої складності і виготовляє церковні куполи, церковні хрести з напиленням нітридом титану. Для того, щоб допомогти вам зробити правильний вибір, ми поговоримо про покриття золотом (позолочення) та його імітацію.

24 листопада 2011 в 15:51

 
 
Показати ще