Статті

Сьогодні, 23 жовтня, 18:21
  • Будівництво та нерухомість

Фекальний насос - проти непотрібної проблеми

Городяни розкусили принадності заміського життя - немає нічого кращого, ніж жити у власному будинку. Спокій і мир, розмірений темп життя... Але є і в цьому одне неприємне але - рідко де в заміських будинках є центральна каналізація.

16 вересня 2011 в 08:39

Полімерпіщана черепиця - нові традиції XXI століття

Полімерпіщана черепиця - один із найпопулярніших сучасних покрівельних матеріалів, що наділений низкою якісних технічних характеристик.

14 вересня 2011 в 08:48

Поліпропіленові басейни - нестаріюча тенденція!

За останні двадцять років басейни саме такого типу набули широкого розповсюдження: приблизно 85% басейнів в Європі - з поліпропілену. Технологія їх виготовлення і швидкість виконання дозволяє отримати якісний басейн вже протягом 3 тижнів (у той же час, як на спорудження залізобетонного басейну не менше 3 місяців).

31 серпня 2011 в 09:00

Збудувати басейн - дізнатися як виглядає розкіш!

Замислюючись про будівництво басейну, людина не завжди усвідомлює, що за привабливою гладдю води ховається робота складного обладнання, праця і знання десятка фахівців. Басейн - це серйозна споруда, і в цьому його відмінність від просто ємності великого розміру, наповненою водою. Побудувати басейн, який буде не тільки радувати красою, а й дасть можливість щоденно отримувати справжню насолоду від кришталево чистої води, може тільки колектив висококваліфікованих фахівців.

30 серпня 2011 в 14:35

Корисна інформація про вибір порошкових фарб для замовників алюмінієвих конструкцій

На ринку порошкових фарб, як і на інших споживчих і промислових ринках, часто відбуваються дискусії про престижність тієї чи іншої торгової марки, країни-виробника і т.д. У той же час для замовників найбільш важливими є питання не престижу, а гарантій позитивного результату у вигляді рівня блиску, точності кольору плівки покриття і очікуваного терміну його експлуатації. Сподіваємося, що дана стаття допоможе замовникам прийняти зважене рішення при виборі алюмінієвих конструкцій.

26 серпня 2011 в 14:55

Головне змонтувати правильно

Покупка модного приладу, це ще не все. Перш ніж сподіватися на довге і ефективне функціонування того або іншого пристрою слід правильно його встановити або змонтувати. Давайте спробуємо розібратися як правильно монтувати та експлуатувати алюмінієві і біметалічні секційні радіатори разом з фахівцями компанії-постачальника радіаторів від світових виробників - All-Rad.

12 серпня 2011 в 15:15

Як зробити будинок теплішим?

Впевнена, немає на світі людей, які щиро бажають жити в неохайному, холодному і сирому будинку. Навпаки, кожен намагається зробити його затишним, надійним і теплим. Для цього є багато різних способів, але сьогодні ми поговоримо, напевно, про найпростіший з них. Адже для того, щоб удома було тепло, іноді вистачить лише встановити радіатори опалення =). Які пропозиції існують на сучасному ринку опалювальних радіаторів дізнаємося далі ...

11 серпня 2011 в 10:21

Основні переваги секційних воріт та автоматики від компанії Bramus.

Гаражні секційні ворота - сучасне рішення для перекриття гаражних отворів. Сучасні секційні ворота займають мінімум простору, розраховані на великий термін служби, комфортні і безпечні в експлуатації.

03 серпня 2011 в 10:59

Будівництво сучасного спортивного майданчика

Сучасний спортивний міні-майданчик - це універсальний майданчик на відкритому повітрі, зі спеціальним синтетичним покриттям, розміткою для різних ігрових видів спорту та відповідним обладнанням. Розмітка майданчика відповідає правилам, встановленим для кожного виду спорту.

06 червня 2011 в 14:39

Дерев'яні сходи у будинку: рецепт ідеального підбору

Чи задумувались ви коли-небудь, де починається нове і закінчується затерто-нецікаве? У будинку, як і у житті, новий поверх - це ще одна спроба стати кращим. Підкорення як домашніх поверхів, так і життєвих висот неминуче потребує східців, які приведуть вас у місце призначення. Саме про мистецтво виготовлення сходів та нові можливості замовників буде іти мова. Читайте далі...

03 червня 2011 в 15:19

 
 
Показати ще