Статті

Сьогодні, 21 січня, 18:16
  • Будівництво та нерухомість

Як укладати пустотілі стінові бетонні блоки

Пустотілі стінові бетонні блоки застосовуються для будівництва котеджів, багатоповерхових житлових будинків, промислових об'єктів, гаражів, парканів. Якісні блоки забезпечують точність кладки, хорошу адгезію до штукатурок і шпаклівки, економію розчину і нескладний монтаж.

21 листопада 2011 в 12:38

Фацетований вітраж

Фацетований вітраж - прозора художня композиція, що складається з пласких скляних фрагментів, по периметру яких нанесена зкошена відполірована кромка. Такі фрагменти можуть використовуватися як поодинці, так і скомпоновано у багатоелементні вітражні набори.

17 листопада 2011 в 09:51

Поліурія - сучасна технологія майбутнього

Поліурія - ультрасучасна технологія виготовлення двохкомпонентних систем для створення тепло- і гідроізоляційних покриттів і формування поліуретанових виробів, що стають все більш популярними завдяки своїм переконливим якостям.

25 жовтня 2011 в 08:58

Пінополіуретан: секрет успіху

Пінополіуретан - матеріал широкого застосування, який стає все більш популярним і доступним, завдяки найсучаснішим розробкам, що розширили сфери застосування поліуретанової піни і вдосконалили технології виготовлення ППУ матеріалів і нанесення пінополіуретанових покриттів.

24 жовтня 2011 в 08:54

Запірна арматура як невід'ємний атрибут будь-якого будівництва

З першого погляду здається, що в процесі підведення газу або водопроводу до будинку немає нічого складного. Але насправді - це один з найбільш відповідальних процесів при будівництві будь-якого приміщення.

18 жовтня 2011 в 08:19

З історії звичних речей

У давнину про надзвичайні якості того чи іншого елемента часто знали лише посвячені групи людей. Так, більше 1000 років до нашої ери на сході жерці вдягали азбестовий одяг і проходили в ньому крізь вогонь, дивуючи непосвячених…

14 жовтня 2011 в 09:07

Готель «Красная». Реставрація за листівками?

Одеса ... Гостинне і привітне місто... Гості, які приїжджають сюди, мають унікальну можливість зупинитися не просто в готелі - кожен може пожити в історичній будівлі, що входять до списку пам'яток.

13 жовтня 2011 в 11:18

Двостінна гофрована труба: технології правлять світом!

Важко уявити сьогодні виробничу сферу без труб, які застосовуються для надійного та зручного прокладання різних комунікацій. Це стосується електрики, водопостачання, різних комунікаційних систем і багато чого іншого без чого не буде працювати жодне підприємство. До останнього часу для цих цілей використовувалися металеві труби. Основним завданням яких було захищати дроти від шкідливого впливу навколишнього середовища.

13 жовтня 2011 в 10:02

Гофровані поліпропіленові труби - відмінний варіант для безнапірної каналізації

Технологічний прогрес та світові тенденції приводять на зміну застарілим технологіям і матеріалам, досконаліші рішення. Так, витісняючи труби з полівінілхлориду (PVC-U), з'являються труби з подвійними стінками, які відносяться до структурних трубах з поліпропілену (РР).

13 жовтня 2011 в 09:47

Утримання та обслуговування покрівель: догляд за шифером

Покрівля з шиферу з часом проявляє дефекти, які виникають в процесі експлуатації не тільки через помилки, пов'язані з порушеннями технології пристрою покрівлі, недотриманням правил експлуатації, а й у зв'язку зі зміною властивостей…

12 жовтня 2011 в 16:11

 
 
Показати ще