Статті

Сьогодні, 20 травня, 13:26
  • Будівництво та нерухомість

Облицювальна цегла «Літос» - будуємо будинок своєї мрії!

Цегла, яка змінила природний камінь в архітектурі, була для свого часу істотним показником розвитку цивілізації. Різноманітністю кольору вона не радувала, але її білили і фарбували, з цеглою було значно простіше архітекторам втілювати свої задуми. Кінець двадцятого століття, що фонтанував проривами в технологіях різних галузей промисловості і виробництва, не оминув і виробництво цегли.

12 березня 2012 в 08:34

Типи конструкції воріт

Компанія Bramus пропонує автоматику і конструкції ворті виробництва DoorHan (Росія). Існує чотири типи конструкцій воріт. - розпашні; - секційні; - підйомно-поворотні; - рулонно-ролетні.

08 березня 2012 в 14:42

Базальтовий каналізаційний колектор для міського господарства

Каналізаційні колектори, футеровані кам'яним базальтовим литтям, - ідея дуже і дуже давня. Всім відомо, що у стародавніх римлян була своя система каналізації, багато хто знає, що вона була зроблена з каменю, а дехто - в…

17 лютого 2012 в 14:56

Оренда бетононасоса - як правильно вибрати бетононасос для подачі бетону

Використання бетонних сумішей необхідне практично на усіх будівельних майданчиках, як на приватному будівництві, так і на масштабних державних проектах. Перевезення бетонних сумішей і розчину здійснюється на спеціальних…

10 лютого 2012 в 10:44

Завод Dinolift вводить нову серію підйомників на гусеничному ходу

Фінська компанія Dinolift Oy - лідер в області виробництва причіпних підйомників, вводить нову серію підйомників на гусеничному ходу. Гусеничні підйомники Dinolift, які вже добре зарекомендували себе, при роботі в найтяжчих умовах будуть незамінні для виконання різних робіт на висоті.

07 лютого 2012 в 11:37

Акрилові фарби — фаворит серед фасадних фарб!

Якщо ви не за чутками знаєте, що таке ремонт і як він виглядає, тоді вам відомо, як важливо обрати якісні матеріали для ремонту. Особливо коли мова йде про ремонт фасаду, зовнішній вигляд якого - візитна картка будинку в цілому. Сьогодні поговоримо про головні правила вибору фарб для фасаду.

06 лютого 2012 в 12:00

Якісна фасадна фарба - запорука хорошого «мейк-апу» фасаду!

Фасад будинку — це його обличчя. Тому, як ніколи потрібно подбати, щоб вигляд у нього був без жодної “зморшки”. Якщо вам цікаво, як це зробити, тоді наступна інформація саме для вас.

06 лютого 2012 в 10:25

Озеленення та благоустрій - компанія СП ПАРК

Сучасні технології і самі врожайні саджанці плодових культур, різноманітність декоративних рослин і понад 60 сортів троянд у поєднанні з багатим досвідом співробітників нашого підприємства допоможуть забезпечити комфорт і затишок на Вашій садовій або присадибній ділянці.

02 лютого 2012 в 12:08

Чому слід купити поліетиленові труби замість металевих або бетонних?

Поліетиленові труби - найбільш затребувані полімерні вироби в багатьох областях домашнього, промислового, сільського і народного господарства. Найчастіше, від якості цих виробів залежить рентабельність того чи іншого об'єкта.

02 лютого 2012 в 09:02

Мастило для опалубки - незамінна допомога в будівництві

При виготовленні монолітних конструкцій будівельникам доводиться стикатися з такою проблемою, як налипання бетонної суміші на внутрішню поверхню формувальних щитів. Але вихід з цієї ситуації є. Для запобігання прилипання…

01 лютого 2012 в 10:10

 
 
Показати ще