Статті

Сьогодні, 21 січня, 18:14
  • Будівництво та нерухомість

Чому в Україні великі втрати тепла в системах теплопостачання

Загальні втрати тепла в системах теплопостачання в Україні становлять близько 20% від тепла, яке відпускається, що в 1,5 - 2 рази перевищує аналогічний показник у передових країнах Західної Європи. Довговічність теплових мереж при існуючих способах прокладки в 1,5 - 2 рази нижча, ніж за кордоном, і не перевищує 10 - 15 років. Величезна кількість грошових коштів витрачається на підтримання теплових мереж в робочому стані.

11 жовтня 2011 в 14:59

Теплоізоляція труб - декілька порад професіоналів

Теплоізоляція завжди дуже важлива на різних етапах будівництва будинку. Особливо відповідально потрібно підходити як до теплоізоляції труб, так і до їх пароізоляції.

11 жовтня 2011 в 12:33

Полімерпіщана черепиця - нові традиції XXI століття

Полімерпіщана черепиця - один із найпопулярніших сучасних покрівельних матеріалів, що наділений низкою якісних технічних характеристик.

14 вересня 2011 в 08:48

Як правильно вибрати керамічну черепицю. Корисні поради

І так, яку керамічну черепицю придбати? Основна характеристика будь-якої покрівлі - це її герметичність за будь-яких погодних умов. Сучасна керамічна черепиця забезпечує герметичність завдяки «замкам», за допомогою яких…

07 вересня 2011 в 09:19

Шкаралупи для труб з пінопласту - швидкі в установці, прекрасні в експлуатації

Шкарлупи для труб дозволяють теплоізолювати теплопроводи та холодопроводи.

06 вересня 2011 в 12:43

Будівництво басейнів від Компанії Б.Н.В.-БАСЕЙНИ

Придбання басейну на сьогоднішній день не складає ніяких труднощів... майже. Як не заплутатися у виборі басейну? Які види басейнів існують? Яку фірму вибрати? На всі ці запитання відповідають фахівці компанії "Б.Н.В.".

01 вересня 2011 в 16:47

Збірно-розбірні басейни - дешево і практично!

Одними з основних і найголовніших переваг каркасних збірно-розбірних басейнів є їх низька вартість, зручність й швидкість монтажу, можливості установки без заглиблення в грунт (для круглих басейнів висотою 1,2 метра) у разі високих грунтових вод.

01 вересня 2011 в 09:00

Поліпропіленові басейни - нестаріюча тенденція!

За останні двадцять років басейни саме такого типу набули широкого розповсюдження: приблизно 85% басейнів в Європі - з поліпропілену. Технологія їх виготовлення і швидкість виконання дозволяє отримати якісний басейн вже протягом 3 тижнів (у той же час, як на спорудження залізобетонного басейну не менше 3 місяців).

31 серпня 2011 в 09:00

Збудувати басейн - дізнатися як виглядає розкіш!

Замислюючись про будівництво басейну, людина не завжди усвідомлює, що за привабливою гладдю води ховається робота складного обладнання, праця і знання десятка фахівців. Басейн - це серйозна споруда, і в цьому його відмінність від просто ємності великого розміру, наповненою водою. Побудувати басейн, який буде не тільки радувати красою, а й дасть можливість щоденно отримувати справжню насолоду від кришталево чистої води, може тільки колектив висококваліфікованих фахівців.

30 серпня 2011 в 14:35

Корисна інформація про вибір порошкових фарб для замовників алюмінієвих конструкцій

На ринку порошкових фарб, як і на інших споживчих і промислових ринках, часто відбуваються дискусії про престижність тієї чи іншої торгової марки, країни-виробника і т.д. У той же час для замовників найбільш важливими є питання не престижу, а гарантій позитивного результату у вигляді рівня блиску, точності кольору плівки покриття і очікуваного терміну його експлуатації. Сподіваємося, що дана стаття допоможе замовникам прийняти зважене рішення при виборі алюмінієвих конструкцій.

26 серпня 2011 в 14:55

 
 
Показати ще