Статті

Сьогодні, 20 травня, 13:26
  • Будівництво та нерухомість

Фіксатори арматури: маленькі помічники великого будівництва

Пристрої під назвою «фіксатори арматури» (вони ж - «закладні вироби») - це давно не нове слово на ринку будівельних матеріалів. Вони отримали постійне застосування при зведенні монолітних будинків.Безпека і тривала експлуатац…

01 лютого 2012 в 09:46

Від «стільчика» до «зірочки» - знайомимося з видами фіксаторів арматури

"Зірочка", "стільчик", "ялинка"... Ви думаєте, ці милі назви належать іграшкам з дитячого магазину? Все набагато серйозніше. Це назви серйозних і важливих помічників в монолітному будівництві - фіксаторів арматури. Вони…

01 лютого 2012 в 09:18

Що таке 3d-підлоги?

Не так давно в Україні почала прогресувати новомодна технологія для оформлення дизайну приміщення - високоякісні, екологічно чисті декоративні 3d-підлоги. За основу виготовлення таких підлог було взято творчість 3D художників, які малюють великі об'ємні зображення на різних поверхнях.

26 грудня 2011 в 12:46

Як вибрати натяжну стелю

Натяжні стелі з'явилися у Швеції більше 50-ти років тому і швидко поширилися по всі Західній Європі, а потім і за її межі. На відміну від підвісних стель, натяжні стелі набагато довше зберігають свій привабливий вигляд. Натяжні стелі мають ідеально рівну поверхню, і дозволяють сховати за собою всі комунікації.

23 грудня 2011 в 12:39

Саме час подумати про ландшафтний дизайн. Мрії здійснюються!

Для тих, хто планує до весни зайнятися благоустроєм і ландшафтним дизайном - саме час починати працювати над проектом. Компанія Біосфера-Л допоможе зробити вашу ділянку дійсно унікальним твором мистецтва під назвою Ландшафтний Дизайн.

21 грудня 2011 в 14:10

Вітражні малюнки: сяюча кольоротерапія

Напевно, з того самого моменту, як різнокольорове скло з'явилося у вікнах романських храмів, люди не перестають шукати відповіді на запитання: в чому секрет чарівного сяйва стародавніх вітражів?

28 листопада 2011 в 12:22

Виготовлення куполів: поєднання сучасності з канонічністю

Виготовлення церковних куполів - трудомістка та відповідальна робота. Купол - не просто невід'ємна частина церкви, але насамперед символ зв'язку храму з силами небесними. Форма купола має символічний зміст. Шоломоподібна форма - символ воїнства, духовної боротьби, яку веде Церква з силами зла та темряви. Форма цибулини - символ полум'я свічки, перемоги світлих сил.

25 листопада 2011 в 11:38

Покриття нітридом титану як альтернатива позолоченню

Приватне підприємство "Науково-виробнича фірма "ЛАД" виготовляє покриття нітридом титану (покриття "під золото") будь-якої складності і виготовляє церковні куполи, церковні хрести з напиленням нітридом титану. Для того, щоб допомогти вам зробити правильний вибір, ми поговоримо про покриття золотом (позолочення) та його імітацію.

24 листопада 2011 в 15:51

Як укладати пустотілі стінові бетонні блоки

Пустотілі стінові бетонні блоки застосовуються для будівництва котеджів, багатоповерхових житлових будинків, промислових об'єктів, гаражів, парканів. Якісні блоки забезпечують точність кладки, хорошу адгезію до штукатурок і шпаклівки, економію розчину і нескладний монтаж.

21 листопада 2011 в 12:38

Фацетований вітраж

Фацетований вітраж - прозора художня композиція, що складається з пласких скляних фрагментів, по периметру яких нанесена зкошена відполірована кромка. Такі фрагменти можуть використовуватися як поодинці, так і скомпоновано у багатоелементні вітражні набори.

17 листопада 2011 в 09:51

 
 
Показати ще