Статті

Сьогодні, 20 березня, 06:14
  • Будівництво та нерухомість

Пінополіуретан: секрет успіху

Пінополіуретан - матеріал широкого застосування, який стає все більш популярним і доступним, завдяки найсучаснішим розробкам, що розширили сфери застосування поліуретанової піни і вдосконалили технології виготовлення ППУ матеріалів і нанесення пінополіуретанових покриттів.

24 жовтня 2011 в 08:54

Запірна арматура як невід'ємний атрибут будь-якого будівництва

З першого погляду здається, що в процесі підведення газу або водопроводу до будинку немає нічого складного. Але насправді - це один з найбільш відповідальних процесів при будівництві будь-якого приміщення.

18 жовтня 2011 в 08:19

З історії звичних речей

14 жовтня 2011 в 09:07

Утримання та обслуговування покрівель: догляд за шифером

Покрівля з шиферу з часом проявляє дефекти, які виникають в процесі експлуатації не тільки через помилки, пов'язані з порушеннями технології пристрою покрівлі, недотриманням правил експлуатації, а й у зв'язку зі зміною властивостей…

12 жовтня 2011 в 16:11

Чому в Україні великі втрати тепла в системах теплопостачання

Загальні втрати тепла в системах теплопостачання в Україні становлять близько 20% від тепла, яке відпускається, що в 1,5 - 2 рази перевищує аналогічний показник у передових країнах Західної Європи. Довговічність теплових мереж при існуючих способах прокладки в 1,5 - 2 рази нижча, ніж за кордоном, і не перевищує 10 - 15 років. Величезна кількість грошових коштів витрачається на підтримання теплових мереж в робочому стані.

11 жовтня 2011 в 14:59

Теплоізоляція труб - декілька порад професіоналів

Теплоізоляція завжди дуже важлива на різних етапах будівництва будинку. Особливо відповідально потрібно підходити як до теплоізоляції труб, так і до їх пароізоляції.

11 жовтня 2011 в 12:33

Трубопровід - непомітний і незамінний

Трубопровід - річ просто необхідна для цивілізованого життя. У процесі розвитку цивілізації вода використовується не тільки для питних і побутових цілей, але і як наймогутніший засіб розвитку продуктивних сил. Сільськогосподарське зрошення, транспорт, енергетика - все це засновано на використанні води.

07 жовтня 2011 в 09:42

MONOLITO: нова ера підйомного обладнання

Ліфт без машинного приміщення - це полегшення планування будинків, економія простору та електроенергії.

29 вересня 2011 в 09:42

Застосування листового заліза у будівництві

Сьогодні в обсязі всіх використовуваних сучасним будівельним комплексом матеріалів на частку металу, за оцінками експертів, припадає приблизно третина. За оцінками експертів, будівельний комплекс споживає близько 35% від загального обсягу металопрокату. До особливої ​​групи металопрокату, що застосовується в будівництві, відноситься листове залізо - сталевий лист, гарячекатаний лист, холоднокатаний лист та ін.

22 вересня 2011 в 17:22

Фекальний насос - проти непотрібної проблеми

Городяни розкусили принадності заміського життя - немає нічого кращого, ніж жити у власному будинку. Спокій і мир, розмірений темп життя... Але є і в цьому одне неприємне але - рідко де в заміських будинках є центральна каналізація.

16 вересня 2011 в 08:39

Полімерпіщана черепиця - нові традиції XXI століття

Полімерпіщана черепиця - один із найпопулярніших сучасних покрівельних матеріалів, що наділений низкою якісних технічних характеристик.

14 вересня 2011 в 08:48

 
 
Показати ще