Статті

Сьогодні, 16 грудня, 17:06
  • Будівництво та нерухомість

Стільниці зі штучного каменю: розмір має значення!

Розмір завжди має значення, як би цього не заперечували філософи. Мова іде про розмір меблів. Купуючи готові моделі чи замовляючи виготовлення меблів, завжди хочеться отримати саме ті габарити та форми, які намалювала уява клієнта.

04 квітня 2011 в 12:40

Фіксатори, які сумісні з будь-якою арматурою

Будівництво висоток повинне в першу чергу бути максимально безпечним, надійність є пріоритетним завданням будівельників, яка забезпечується низкою чинників: правильним вибором конструктивної схеми, заходами проти прогресуючого…

18 березня 2011 в 16:52

Для чого потрібна вентиляція?

15 березня 2011 в 16:26

Анкерне кріплення - основа сучасного будівництва

Щоб побудувати собі піраміду, треба мати основу...! (В.А. Шендерович)

15 березня 2011 в 11:59

Застосування кам'яного лиття з базальту в сучасному будівництві

Вироби з базальту (базальтове лиття, кам'яне лиття) мають широке використання завдяки своїм унікальним фізичним властивостям. Основним експлуатаційним властивістю, завдяки якому литий базальт знаходить все більш широке застосування в промисловості, є висока здатність виробів протистояти агресивному і абразивного впливу різних середовищ.

16 лютого 2011 в 10:55

Він може все. Він - розумний будинок

Уявіть, що світло і музика ходять за вами по будинку?! А вранці жалюзі самі відкриваються. Впускають сонце. Вмикається музика. Ваша улюблена музика. Ранок починається. Перед очима — Ван Гог, Пікассо, Моне. Складно уявити? А для Біла Гейтса — це зичайні умови життя. І каву йому заварює одна із 40 високотехнологічних систем, яка знає про свого боса буквально усе — скільки цукру і кави сипати, в яку чашку наливати. Всі ці блага — завдяки технології "розумний будинок".

08 лютого 2011 в 16:55

Як пофарбувати заміський будинок? 7 підказок, і Ви - профі!

Мабуть, жоден дачник не лишиться байдужим до фарбування поверхні будинку. Важливо, яким побачать вашу "обитель" сусіди, жінка, перехожі. Завдання -відповідальне, результат - вагомий. Тож що обрати і на що звернути уваги перед тим, як брати малярський пензлик до рук? Секретами фарбування ділиться компанія "Сіопласт".

31 січня 2011 в 09:12

Як вибрати посадковий матеріал для альпійської гірки

Сьогодні альпійська гірка стала неодмінним атрибутом чи не кожної присадибної ділянки. У класичному визначенні це частина саду, що імітує гірський пейзаж, для демонстрації альпійських рослин.

26 січня 2011 в 13:53

Що таке біотуалет?

Невелике соціальне опитування показало, що більшість людей або взагалі не ознайомлена із значенням цього слова, або щиро вважає, що біотуалет – це та дерев’яна споруда, що стоїть у них на дачі. Решта опитуваних вже бачила ці блакитні та зелені кабінки на майданах під час проведення концертів, змагань та інших масових дійств, але не уявляли собі інших сфер його застосування.

14 січня 2011 в 09:28

Коли стане вигідною іпотека?

Іпотечне кредитування відновлюється надто повільно. Саме тому в 2011 році ставки будуть все ще високими, а умови доступу до кредитів залишаться гранично жорсткими.

13 січня 2011 в 10:52

Зведення куполів церков: нові технології

Виявляється, не так просто сьогодні створити купол православного храму, що відповідає всім технічним вимогам і разом із тим продовжує вікові традиції православного зодчества. Знання сформованих архітектурних традицій, ретельний аналіз пропорцій давніх храмів, досвід реставрації пам'яток архітектури, вивчення давньоруської символіки зведення православних храмів дозволяють поділитися деякими рекомендаціями з проектування куполів.

11 січня 2011 в 12:04

 
 
Показати ще