Статті

Сьогодні, 20 квітня, 00:28
  • Будівництво та нерухомість

Дерев'яні сходи у будинку: рецепт ідеального підбору

Чи задумувались ви коли-небудь, де починається нове і закінчується затерто-нецікаве? У будинку, як і у житті, новий поверх - це ще одна спроба стати кращим. Підкорення як домашніх поверхів, так і життєвих висот неминуче потребує східців, які приведуть вас у місце призначення. Саме про мистецтво виготовлення сходів та нові можливості замовників буде іти мова. Читайте далі...

03 червня 2011 в 15:19

Автоматичні відкатні ворота - візитна картка вашого будинку

Автоматичні відкатні ворота - це не просто компактність на межі з гармонійністю. Це ще й зручність та універсальність. Без зайвих клопотів та витрачаючи мінімум зусиль Ви зможете насолоджуватися вашим будинком та прилеглою територією. Купити автоматичні відкатні ворота, як і автоматику для воріт, буває складно, особливо, коли асортимент вибору широкий, а от інформації мало. Пропонуємо вам короткий огляд головних характеристик та особливостей автоматичних відкатних воріт.

27 квітня 2011 в 15:10

Вибираємо пам'ятник

18 квітня 2011 в 14:42

Пасивний будинок - активна економія? На що чекати українцям

Кого за останній рік ще не налякали активні підйоми цін, плата за комунальні послуги та зміна рівня забезпеченості? Напевно, кожного 10 точно. На фоні такого цінового "божевілля" постає питання цивілізованого життя, а подекуди навіть виживання. Про що задумалися українці і чи так далеко нам до альтернативної енергетики? Читайте в статті

05 квітня 2011 в 12:12

Стільниці зі штучного каменю: розмір має значення!

Розмір завжди має значення, як би цього не заперечували філософи. Мова іде про розмір меблів. Купуючи готові моделі чи замовляючи виготовлення меблів, завжди хочеться отримати саме ті габарити та форми, які намалювала уява клієнта.

04 квітня 2011 в 12:40

Фіксатори, які сумісні з будь-якою арматурою

Будівництво висоток повинне в першу чергу бути максимально безпечним, надійність є пріоритетним завданням будівельників, яка забезпечується низкою чинників: правильним вибором конструктивної схеми, заходами проти прогресуючого…

18 березня 2011 в 16:52

Найпопулярніші пластикові фіксатори арматури для виробництва монолітних стін і колон

Будівельні норми регламентують і встановлюють товщину захисного шару арматури, який досягається за рахунок пластикових виробів - фіксаторів. Використання фіксаторів для захисту арматури забезпечує рівномірне нанесення розчинової суміші, яка покриє арматуру. Таким чином, ми захищаємо сталь від корозійного руйнування, що виникає при взаємодії металу з зовнішнім (корозійним) середовищем і веде до руйнування монолітного каркасу.

18 березня 2011 в 16:45

Цегляна кладка - козирна карта Вашого інтер'єру

Цегляний дизайн досі є актуальним - адже будь-яке традиційне рішення згодом приїдається. А цегляна кладка в інтер'єрі - це завжди дуже виразний елемент, козирна карта в колоді дизайнера.

16 березня 2011 в 08:53

Для чого потрібна вентиляція?

Компанія «ВЕНТС» пропонує вентилятори, що відрізняються високою продуктивністю та надійністю, та водночас низькою споживаною потужністю та рівнем шуму. Широкий модельний ряд включає вироби різної продуктивності та дизайну з додатковими функціями.

15 березня 2011 в 16:26

Забитий молотком саморіз тримає краще закрученого викруткою цвяха. Чи все так просто?

Порівняння саморізів та шурупів. Принципові відмінності та спільні характеристики.

15 березня 2011 в 12:05

Анкерне кріплення - основа сучасного будівництва

Щоб побудувати собі піраміду, треба мати основу...! (В.А. Шендерович)

15 березня 2011 в 11:59

 
 
Показати ще