Статті

Сьогодні, 20 жовтня, 11:36
  • Культура і освіта

Сучасний спосіб зберегти історію: монументальна скульптура

Мабуть, скульптура є одним з найдавніших видів образотворчого мистецтва. Різноманітні види скульптур існували у всіх народів світу. У будь-якої скульптури є свої особливості, які допомагають їй зберегти популярність і в сучасності. Сьогодні ми поговоримо про монументальну скульптуру.

07 лютого 2013 в 10:44

Магія світлового обладнання від компанії Артлайт

Будь-яке шоу, концерт, святковий захід буде виглядати набагато цікавіше і ефектніше з використанням світлового обладнання. При виборі обладнання для будь-якого типу приміщення дуже важливо звернути увагу на його якість, а також кваліфікованість спеціалістів, які займаються монтажем.

15 січня 2013 в 10:18

Уроки англійської для дітей у Школі Хелен Дорон

Уроки англійської для дітей за методикою Хелен Дорон - це унікальний спосіб навчити дитину спілкуватись англійською мовою і розуміти її так само легко, впевнено і природно, як вона користується рідною мовою.

15 червня 2012 в 09:19

Портрет з каменю: барельєфи і бюсти по фото

Одним з найпопулярніших жанрів скульптури є портрет. Виготовлення портретів - найдавніше мистецтво, що зображує реальну людину або групу людей, що живуть зараз або існували раніше.

05 січня 2012 в 14:19

Створення скульптури: вдихнути життя в камінь!

Чи легко виготовити скульптуру? Не легко, і навіть дуже важко. Зображуючи, наприклад, людину, крім таланту слід володіти і знаннями, і вміннями. Адже через зовнішній вигляд необхідно передати характер, внутрішній світ людини.

05 січня 2012 в 11:36

Дивовижна магія бурштинового живопису

Картини створені з бурштину приголомшливо красиві і витончені. Такий оригінальний витвір стане чудовою прикрасою для будинку і відмінно підійде для подарунка другу, колезі, будь-якій близькій і дорогій Вам людині.

29 грудня 2011 в 11:54

Чи є вона - межа між небом і землею?

Син доярки Анатолій Бугринець свою трудову біографію розпочинав ливарником на заводі. Без закінчення будь-яких вишів він самотужки зумів опанувати секрети майстерності художника-різьбяра, почав створювати іконостаси неповторно…

05 серпня 2011 в 10:55

Найдивовижніші баштові годинники в містах світу

Ще в найдавніші часи люди усвідомили важливість визначення і вимірювання часу. Сучасна людина прокидається з будильником, має годинник в мобільному телефон, на руці, в кожному офісі, в місті. На сьогоднішній момент годинник - це не просто практична річ, але й предмет надбання і гордості її власника.

29 липня 2011 в 08:41

Як навчитися краще слухати співрозмовника?

Вам здається, що ви досить добре вмієте слухати, але люди з цим не згодні? На вас коли-небудь хтось дивився розчарованим поглядом і питав: «Ти мене слухаєш?». Ви коли-небудь відповідали тій людині роздратованим голосом: «Звичайно, слухаю!». Ваша роздратована відповідь сильно поліпшувала стосунки з тією людиною? Ось кілька ідей, що допоможуть вам бути кращим співрозмовником, від Маршалла Голдсміта — автора книг з менеджменту, визнаного світом авторитета з консалтингу.

20 травня 2011 в 14:29

«Театр абсурду» ректора Головко

Сьогодні народні обранці Лукаш і Мірошниченко збираються виступити на прес-конференції в захист дуже цікавого персонажа на прізвище Микола Головко, що звинувачує Федерацію профспілок України (ФПУ) у рейдерстві відносно Академії праці і соціальних відносин.

17 травня 2011 в 10:45

 
 
Показати ще