Статті

Сьогодні, 23 лютого, 20:05
  • Культура і освіта

Екскурсії по Львівщині - таємниці історії, лицарська романтика та чудотворні святині

Львів - одне з найстародавніших міст України, яке поєднує у собі культуру багатьох поколінь і націй, приваблює до себе туристів з багатьох країн. Та не лише місто славиться своїми пам'ятками - околиці Львова теж дихають старовиною! Екскурсії по Львівщині викликають чималий інтерес у гостей міста.

28 травня 2013 в 13:40

Екскурсії по Львову або Місто, в яке хочеться повертатися...

Львів не дарма називають маленьким Парижем: старовинна бруківка, затишні кафе з ароматною кавою і неповторна архітектура відомі, мабуть, усьому світові. Саме у Львові вершилися долі сотень людей, тут жили та творили видатні художники, тут відбувалися грандіозні історичні події. У місті кожен будинок, кожен куточок, кожен камінчик немов просочений історією...

28 травня 2013 в 10:06

Вчимо іноземну мову. Що вибрати: курси, репетиторство чи самоосвіту?

Сучасний ринок праці диктує жорсткі умови для всіх, хто хоче зайняти високооплачувану посаду або знайти дійсно цікаву роботу. Без знання іноземних мов вам навряд чи вдасться вигідно працевлаштуватися. Пам'ятаєте крилатий вислів «Вчитися ніколи не пізно»? Стосується він і вивчення будь-якої мови. Дізнатися, як домогтися найбільш ефективного результату в навчанні, вам допоможе цей матеріал.

28 грудня 2012 в 09:46

Для тих, хто хоче знати, що таке позитивна психотерапія

Сьогодні послуги психолога і психотерапевта потихеньку набирають популярності серед населення. І хоча деякі стереотипи щодо цієї професії все ще живі, і немало людей продовжують плутати психолога і психіатра, все ж з кожним днем все більше людей воліють звертатися за допомогою до професіоналів.

06 грудня 2012 в 08:45

Рання англійська: займаємося розвитком дитини з дитинства

Здібності дитини до шестирічного віку до вивчення іноземних мов воістину безмежні. Діти засвоюють вимову і граматику значно легше, ніж це може здатися дорослим. Мозок дитини пластичний і готовий засвоювати нове. Саме тому фахівці в галузі раннього розвитку дитини рекомендують починати навчання якомога раніше; того ж принципу дотримувалася Хелен Дорон, коли розробляла методику під назвою "Рання англійська".

18 червня 2012 в 10:09

Уроки англійської для дітей у Школі Хелен Дорон

Уроки англійської для дітей за методикою Хелен Дорон - це унікальний спосіб навчити дитину спілкуватись англійською мовою і розуміти її так само легко, впевнено і природно, як вона користується рідною мовою.

15 червня 2012 в 09:19

Портрет з каменю: барельєфи і бюсти по фото

Одним з найпопулярніших жанрів скульптури є портрет. Виготовлення портретів - найдавніше мистецтво, що зображує реальну людину або групу людей, що живуть зараз або існували раніше.

05 січня 2012 в 14:19

Створення скульптури: вдихнути життя в камінь!

Чи легко виготовити скульптуру? Не легко, і навіть дуже важко. Зображуючи, наприклад, людину, крім таланту слід володіти і знаннями, і вміннями. Адже через зовнішній вигляд необхідно передати характер, внутрішній світ людини.

05 січня 2012 в 11:36

Дивовижна магія бурштинового живопису

Картини створені з бурштину приголомшливо красиві і витончені. Такий оригінальний витвір стане чудовою прикрасою для будинку і відмінно підійде для подарунка другу, колезі, будь-якій близькій і дорогій Вам людині.

29 грудня 2011 в 11:54

Чи є вона - межа між небом і землею?

Син доярки Анатолій Бугринець свою трудову біографію розпочинав ливарником на заводі. Без закінчення будь-яких вишів він самотужки зумів опанувати секрети майстерності художника-різьбяра, почав створювати іконостаси неповторно…

05 серпня 2011 в 10:55

 
 
Показати ще