Статті

Сьогодні, 22 квітня, 23:06
  • Культура і освіта

Екскурсії по Львову або Місто, в яке хочеться повертатися...

Львів не дарма називають маленьким Парижем: старовинна бруківка, затишні кафе з ароматною кавою і неповторна архітектура відомі, мабуть, усьому світові. Саме у Львові вершилися долі сотень людей, тут жили та творили видатні художники, тут відбувалися грандіозні історичні події. У місті кожен будинок, кожен куточок, кожен камінчик немов просочений історією...

28 травня 2013 в 10:06

Портрети знаменитостей із бурштину (фото)

Нерідко, при виборі подарунка керівникові або колезі, ми не знаємо, що йому подарувати, адже його захоплення залишаються під завісою таємниці, а пристрасті - не завжди відомі. Подаруйте йому оригінальну прикрасу для його…

21 березня 2013 в 08:58

Для тих, хто хоче знати, що таке позитивна психотерапія

Сьогодні послуги психолога і психотерапевта потихеньку набирають популярності серед населення. І хоча деякі стереотипи щодо цієї професії все ще живі, і немало людей продовжують плутати психолога і психіатра, все ж з кожним днем все більше людей воліють звертатися за допомогою до професіоналів.

06 грудня 2012 в 08:45

Рання англійська: займаємося розвитком дитини з дитинства

Здібності дитини до шестирічного віку до вивчення іноземних мов воістину безмежні. Діти засвоюють вимову і граматику значно легше, ніж це може здатися дорослим. Мозок дитини пластичний і готовий засвоювати нове. Саме тому фахівці в галузі раннього розвитку дитини рекомендують починати навчання якомога раніше; того ж принципу дотримувалася Хелен Дорон, коли розробляла методику під назвою "Рання англійська".

18 червня 2012 в 10:09

Уроки англійської для дітей у Школі Хелен Дорон

Уроки англійської для дітей за методикою Хелен Дорон - це унікальний спосіб навчити дитину спілкуватись англійською мовою і розуміти її так само легко, впевнено і природно, як вона користується рідною мовою.

15 червня 2012 в 09:19

Портрет з каменю: барельєфи і бюсти по фото

Одним з найпопулярніших жанрів скульптури є портрет. Виготовлення портретів - найдавніше мистецтво, що зображує реальну людину або групу людей, що живуть зараз або існували раніше.

05 січня 2012 в 14:19

Створення скульптури: вдихнути життя в камінь!

Чи легко виготовити скульптуру? Не легко, і навіть дуже важко. Зображуючи, наприклад, людину, крім таланту слід володіти і знаннями, і вміннями. Адже через зовнішній вигляд необхідно передати характер, внутрішній світ людини.

05 січня 2012 в 11:36

Дивовижна магія бурштинового живопису

Картини створені з бурштину приголомшливо красиві і витончені. Такий оригінальний витвір стане чудовою прикрасою для будинку і відмінно підійде для подарунка другу, колезі, будь-якій близькій і дорогій Вам людині.

29 грудня 2011 в 11:54

Чи є вона - межа між небом і землею?

Син доярки Анатолій Бугринець свою трудову біографію розпочинав ливарником на заводі. Без закінчення будь-яких вишів він самотужки зумів опанувати секрети майстерності художника-різьбяра, почав створювати іконостаси неповторно…

05 серпня 2011 в 10:55

Найдивовижніші баштові годинники в містах світу

Ще в найдавніші часи люди усвідомили важливість визначення і вимірювання часу. Сучасна людина прокидається з будильником, має годинник в мобільному телефон, на руці, в кожному офісі, в місті. На сьогоднішній момент годинник - це не просто практична річ, але й предмет надбання і гордості її власника.

29 липня 2011 в 08:41

 
 
Показати ще