Статті

Сьогодні, 19 серпня, 01:06
  • Економіка та фінанси

Підприємницька сотня. Що робити під час економічної війни

Сьогодні в мережі нерідко можна зустріти захоплені реляції про те, що Путін обов'язково зазнає поразки на українському напрямку, оскільки не врахував важливого фактора - волі українського народу до свободи і незалежності…

19 серпня 2014 в 12:50

Сертифікація товарів та послуг - перший крок до виходу на глобальний ринок

Не треба бути видатним економістом або провидцем, щоб усвідомлювати: військові дії на Донбасі, падіння промислового виробництва, здорожчання енергоносіїв, коливання курсу валют, торговельні війни з Російською федерацією…

06 серпня 2014 в 17:00

«З доставкою додому» або Чим вигідне експедирування вантажу за системою «від дверей до дверей»

Сьогодні послуга доставка «від дверей до дверей» (door to door) найбільш популярна в сфері логістичних послуг. Поговоримо про те, що вона являє собою і які вигоди може принести клієнту.

10 вересня 2013 в 14:29

Бухгалтерський аутсорсинг: чи потрібне залучення фахівця з боку?

З кожним роком бухгалтерський аутсорсинг стає все більш популярним та затребуваним компаніями-початківцями, а також представниками малого та середнього бізнесу. Основна причина стрімкого розвитку сектора аутсорсингових послуг у сфері бухгалтерії - це прагнення до скорочення витрат на утримання штатного фахівця при незмінно високій якості отримуваних послуг.

06 березня 2013 в 12:58

Як отримати кредит в Києві, заощадивши при цьому до 2000 доларів?

Хто володіє інформацією, той володіє світом. Кредитні брокери - люди, які володіють цією інформацією, а за певну плату вони готові нею з вами поділитися. Вони гарантують ефективну допомогу в отриманні кредиту в Києві. Яку ж вигоду одержує потенційний позичальник, який уклав угоду з фінансовою консалтинговою компанією?

15 листопада 2012 в 14:35

Отримати споживчий кредит в Києві без проблем? Дізнайтесь, як

Перед кожним жителем Києва якось виникає проблема нестачі грошей на певну покупку. Можна позичити у родичів або ж взяти споживчий кредит. Добре, якщо у вас є забезпечені батьки, які можуть позичити вам гроші без відсотків, але найчастіше мешканцям столиці доводиться брати споживчий кредит готівкою. Як врахувати всі можливі ризики і отримати споживчий кредит в Києві на максимально вигідних для вас умовах?

13 листопада 2012 в 12:51

Законодавець, озовися! Погляд бухгалтера на Податковий кодекс та зміни до нього

26 разів за 20 місяців лихоманить всі підприємства та всю бухгалтерію країни. 20 місяців ми билися з "паперовим валом" в надії якщо не перемогти, то хоча б не програти. І це не кінець фільму: на даний момент існує ще три редакції кодексу, які набудуть чинності пізніше. І сама ВРУ залишила "заділ" у вигляді нових законопроектів, які будуть продовжувати міняти цей незвичайний документ

27 серпня 2012 в 14:48

Закон 5083-VI від 05.07.2012 р., які зміни для Юр. і фіз.осіб? Вступає в дію з моменту опублікування

Останнім часом бухгалтера і юристи перетворилися в «гончих», щоб встигнути ознайомитися, що нового з'явилося в новому законі, а що й втратило чинність з попереднього... З метою ознайомлення з черговими змінами компанія «Аудит.Бухгалтерия.Аутсорсинг» пропонує, прочитати цю статтю в якій зміни представлені в загальних рисах. Більш детально нововведення будуть розглянуті в окремій статті.

21 серпня 2012 в 08:30

Нові правила єдиного податку з 1 липня 2012 Мораторій по штрафам. Кому потрібен такий мораторій?

Нові правила єдиного податку з 1 липня 2012 Мораторій стосується застосування штрафних санкцій за порушення в 2012 році порядку обчислення, правильності заповнення податкових декларацій платниками єдиного податку. Звертаємо увагу, що мораторій не звільняє від нарахування пені на суму податкового боргу та від можливої ​​втрати права статусу платника єдиного податку.

15 серпня 2012 в 23:47

Закон № 4834-VI і Закон № 4915-VI, які зміни для Юридичних осіб

Літо 2012 р. виявилося «спекотним» в прямому і переносному сенсі слова. Цього літа вступив в дію Митний Кодекс України, ряд Законів України, що вносять поправки в Податковий Кодекс України і що не дивного і в Митний Кодекс: Тож що змінилося і що нового з введенням законів в дію?

15 серпня 2012 в 23:37

 
 
Показати ще