Статті

Сьогодні, 25 червня, 06:44
  • Економіка та фінанси

Сертифікація товарів та послуг - перший крок до виходу на глобальний ринок

Не треба бути видатним економістом або провидцем, щоб усвідомлювати: військові дії на Донбасі, падіння промислового виробництва, здорожчання енергоносіїв, коливання курсу валют, торговельні війни з Російською федерацією…

06 серпня 2014 в 17:00

Особливості формування системи інвестування інноваційних проектів в агропромисловому виробництві

ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ІНВЕСТУВАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ В АГРОПРОМИСЛОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ Забезпечення стабільного, конкурентоспроможного і сталого розвитку національного АПК в умовах прискорення глобалізаційних та…

17 червня 2014 в 16:21

Бухгалтерський аутсорсинг: чи потрібне залучення фахівця з боку?

З кожним роком бухгалтерський аутсорсинг стає все більш популярним та затребуваним компаніями-початківцями, а також представниками малого та середнього бізнесу. Основна причина стрімкого розвитку сектора аутсорсингових послуг у сфері бухгалтерії - це прагнення до скорочення витрат на утримання штатного фахівця при незмінно високій якості отримуваних послуг.

06 березня 2013 в 12:58

Як отримати кредит в Києві, заощадивши при цьому до 2000 доларів?

Хто володіє інформацією, той володіє світом. Кредитні брокери - люди, які володіють цією інформацією, а за певну плату вони готові нею з вами поділитися. Вони гарантують ефективну допомогу в отриманні кредиту в Києві. Яку ж вигоду одержує потенційний позичальник, який уклав угоду з фінансовою консалтинговою компанією?

15 листопада 2012 в 14:35

Отримати споживчий кредит в Києві без проблем? Дізнайтесь, як

Перед кожним жителем Києва якось виникає проблема нестачі грошей на певну покупку. Можна позичити у родичів або ж взяти споживчий кредит. Добре, якщо у вас є забезпечені батьки, які можуть позичити вам гроші без відсотків, але найчастіше мешканцям столиці доводиться брати споживчий кредит готівкою. Як врахувати всі можливі ризики і отримати споживчий кредит в Києві на максимально вигідних для вас умовах?

13 листопада 2012 в 12:51

Законодавець, озовися! Погляд бухгалтера на Податковий кодекс та зміни до нього

26 разів за 20 місяців лихоманить всі підприємства та всю бухгалтерію країни. 20 місяців ми билися з "паперовим валом" в надії якщо не перемогти, то хоча б не програти. І це не кінець фільму: на даний момент існує ще три редакції кодексу, які набудуть чинності пізніше. І сама ВРУ залишила "заділ" у вигляді нових законопроектів, які будуть продовжувати міняти цей незвичайний документ

27 серпня 2012 в 14:48

Закон 5083-VI від 05.07.2012 р., які зміни для Юр. і фіз.осіб? Вступає в дію з моменту опублікування

Останнім часом бухгалтера і юристи перетворилися в «гончих», щоб встигнути ознайомитися, що нового з'явилося в новому законі, а що й втратило чинність з попереднього... З метою ознайомлення з черговими змінами компанія «Аудит.Бухгалтерия.Аутсорсинг» пропонує, прочитати цю статтю в якій зміни представлені в загальних рисах. Більш детально нововведення будуть розглянуті в окремій статті.

21 серпня 2012 в 08:30

Нові правила єдиного податку з 1 липня 2012 Мораторій по штрафам. Кому потрібен такий мораторій?

Нові правила єдиного податку з 1 липня 2012 Мораторій стосується застосування штрафних санкцій за порушення в 2012 році порядку обчислення, правильності заповнення податкових декларацій платниками єдиного податку. Звертаємо увагу, що мораторій не звільняє від нарахування пені на суму податкового боргу та від можливої ​​втрати права статусу платника єдиного податку.

15 серпня 2012 в 23:47

Закон № 4834-VI і Закон № 4915-VI, які зміни для Юридичних осіб

Літо 2012 р. виявилося «спекотним» в прямому і переносному сенсі слова. Цього літа вступив в дію Митний Кодекс України, ряд Законів України, що вносять поправки в Податковий Кодекс України і що не дивного і в Митний Кодекс: Тож що змінилося і що нового з введенням законів в дію?

15 серпня 2012 в 23:37

Фінансування інноваційної діяльності в Україні: реалії та перспективи

Сьогодні практично всі сфери господарювання в Україні вимагають значних обсягів капіталовкладень. Але проблема фінансування інноваційної діяльності залишається невирішеною, тому що внутрішні інвестори не мають достатньої кількості коштів, або не можуть забезпечити суб'єктів господарювання необхідним обсягом інвестиційних ресурсів.

16 березня 2012 в 08:23

 
 
Показати ще