Статті

Сьогодні, 23 жовтня, 18:13
  • Економіка та фінанси

Аудит податків — гарант правильної економії!

Аудит податків - перевірка за спеціальним аудиторським завданням для підтвердження достовірності податкових декларацій, відповідності бухгалтерського та податкового обліку до вимог законодавства. Грамотний та своєчасний…

12 грудня 2014 в 08:49

Фінансовий Due Diligence: розумний ризик — гарантія прибутку!

Аналітичний огляд, аналіз економічної стійкості, оцінка реального фінансового стану - гарантія стабільності та успіху. Грамотно здійснити інвестиції допоможе фінансовий Due Diligence. Давайте розглянемо, для чого це потр…

12 грудня 2014 в 08:35

Трансферне ціноутворення – чи варто хвилюватися?

1 вересня 2013 р. набрав чинності новий закон, який передбачає посилення контролю за трансферним ціноутворенням в Україні. Як це може вплинути на Вашу компанію та як мінімізувати всі можливі ризики – про це та інше читайте далі…

23 жовтня 2013 в 10:00

Аудит за МСФЗ — створіть своєму бізнесу сприятливий імідж

Якщо Ви хочете підвищити інвестиційну привабливість фірми, щоб отримувати кредити в іноземних банках та вийти на міжнародний ринок, тоді Вам потрібно отримати аудит за МСФЗ. В цьому Вам з радістю допоможе команда професіоналів - “Інсайдер”.

22 жовтня 2013 в 12:00

Те, про що не говорять: що в першу чергу потрібно знати про митне оформлення вантажів?

Обізнані люди знають, наскільки складним може бути процес отримання вантажу на митниці. Чого тільки варті виставлені митницею вимоги: коригування митної вартості, огляд вантажу і т.д. Про всі нюанси митного оформлення вантажів читайте тут.

12 вересня 2013 в 16:20

«З доставкою додому» або Чим вигідне експедирування вантажу за системою «від дверей до дверей»

Сьогодні послуга доставка «від дверей до дверей» (door to door) найбільш популярна в сфері логістичних послуг. Поговоримо про те, що вона являє собою і які вигоди може принести клієнту.

10 вересня 2013 в 14:29

Бухгалтерський аутсорсинг: чи потрібне залучення фахівця з боку?

З кожним роком бухгалтерський аутсорсинг стає все більш популярним та затребуваним компаніями-початківцями, а також представниками малого та середнього бізнесу. Основна причина стрімкого розвитку сектора аутсорсингових послуг у сфері бухгалтерії - це прагнення до скорочення витрат на утримання штатного фахівця при незмінно високій якості отримуваних послуг.

06 березня 2013 в 12:58

Як отримати кредит в Києві, заощадивши при цьому до 2000 доларів?

Хто володіє інформацією, той володіє світом. Кредитні брокери - люди, які володіють цією інформацією, а за певну плату вони готові нею з вами поділитися. Вони гарантують ефективну допомогу в отриманні кредиту в Києві. Яку ж вигоду одержує потенційний позичальник, який уклав угоду з фінансовою консалтинговою компанією?

15 листопада 2012 в 14:35

Отримати споживчий кредит в Києві без проблем? Дізнайтесь, як

Перед кожним жителем Києва якось виникає проблема нестачі грошей на певну покупку. Можна позичити у родичів або ж взяти споживчий кредит. Добре, якщо у вас є забезпечені батьки, які можуть позичити вам гроші без відсотків, але найчастіше мешканцям столиці доводиться брати споживчий кредит готівкою. Як врахувати всі можливі ризики і отримати споживчий кредит в Києві на максимально вигідних для вас умовах?

13 листопада 2012 в 12:51

Законодавець, озовися! Погляд бухгалтера на Податковий кодекс та зміни до нього

26 разів за 20 місяців лихоманить всі підприємства та всю бухгалтерію країни. 20 місяців ми билися з "паперовим валом" в надії якщо не перемогти, то хоча б не програти. І це не кінець фільму: на даний момент існує ще три редакції кодексу, які набудуть чинності пізніше. І сама ВРУ залишила "заділ" у вигляді нових законопроектів, які будуть продовжувати міняти цей незвичайний документ

27 серпня 2012 в 14:48

 
 
Показати ще