Статті

Сьогодні, 25 червня, 22:09
  • Економіка та фінанси

Гроші люблять рахунок, а рахунок любить якісне банківське обладнання!

Банківське обладнання - гарант безпеки ваших співробітників і збереження матеріальних цінностей вашої компанії. У категорію банківського устаткування входить багато найменувань - лічильники банкнот, детектори валют і цінних документів...

07 березня 2012 в 11:46

На допомогу покупцеві: вибираємо детектор валют

Щодня ми користуємося готівкою, а гроші здавна є об'єктом підвищеної уваги фальшивомонетників. В усі часи всі держави боролися з фальшивомонетниками, але й зараз одні винаходять нові способи захисту банкнот, інші ж шукають нові методи підробки грошей.

20 січня 2012 в 09:03

Загроза дефолту: реальність чи перебільшення?

Минулими вихідними інформаційний простір України сколихнули новини про можливий дефолт нашої держави. Про це написало американське видання Business Insider, опублікувавши список країн яким може загрожувати дефолт, опираючись на дані компанії Bloomberg.

16 березня 2011 в 11:14

Як стати мільйонером? Цікаві відповіді на вічне питання

Американське інтернет-видання "MoneyNing" спробувало дати відповіді на це питання, яке, мабуть, приходило в голову багатьом з нас. Отже, ось способи, з допомогою яких люди стають мільйонерами — частково іронічні, а частково серйозні поради від автора.

15 березня 2011 в 14:55

Відповіді на головні питання про лізинг

Історія зародження лізингу сягає корінням шумерських часів. Доказами існування такого виду фінансових послуг ще 2000 років до нашої ери є глиняні таблички, знайденні в 1984 році. Написи на них містили інформацію про оренду сільськогосподарських знарядь, ручних інструментів, землі, тварин. Орендодавцями на той час були священики, які укладали договір із місцевими шумерами-фермерами.

12 березня 2011 в 13:36

Судні дні для українських боржників

Судові виконавці в Україні, дякуючи владі, отримали в розпорядження ще більше прав та повноважень для своєї "суворої" діяльності. Які ж нововведення чекають на українців, спробуємо розібратися разом.

11 березня 2011 в 15:22

Фізичні особи віддають перевагу нацвалюті

За минулий рік банкіри зуміли практично повністю стерти з пам'яті громадян неприємні спогади кінця 2008-го - початку 2009-го року. ЯК повідомляє газета "Дело", про це свідчить зростання об'єму депозитів. як вкладники повним ходом несли в банки в 2010-му.

09 березня 2011 в 15:26

Гречаний бум: справжні причини

Нещодавні панічні настрої серед українців, пов'язані з гречкою та її масовою закупівлею, стали лакмусовим папірцем рівня недовіри народу до влади та її дій. Ця тенденція наочно продемонструвала одну з основних рис української економіки - панування "маркетингу залякування", як одного із засобів вдалого продажу певного товару.

22 лютого 2011 в 11:23

Позичальник vs Банк: шляхи до перемоги

За останні декілька років позови до українських судів про визнання недійсними валютних кредитів надходили регулярно. Дуже часто рішення щодо них на нижчих інстанціях ухвалювалися на користь боржників. Проте до недавнього часу, коли справи доходили до Верховного та Вищого господарського судів, їх стабільно вигравали банки.

21 лютого 2011 в 16:59

Кредитні прогнози для українців на 2011 рік

Вітчизняний фінансовий ринок повільними, але стабільними темпами відновлюється. Так, загальна сума депозитів фізичних осіб на сьогоднішній день перевищила докризові обсяги, проте банки і надалі не поспішають збільшувати кредитування. Основними причинами цього є незначна кількість стійких, платоспроможних позичальників та невеликі доходи українців, які в сукупності формують перешкоди для подальшого розвитку даного процесу.

16 лютого 2011 в 09:21

 
 
Показати ще