Статті

Сьогодні, 24 квітня, 09:48
  • Економіка та фінанси

Як отримати кредит в Києві, заощадивши при цьому до 2000 доларів?

Хто володіє інформацією, той володіє світом. Кредитні брокери - люди, які володіють цією інформацією, а за певну плату вони готові нею з вами поділитися. Вони гарантують ефективну допомогу в отриманні кредиту в Києві. Яку ж вигоду одержує потенційний позичальник, який уклав угоду з фінансовою консалтинговою компанією?

15 листопада 2012 в 14:35

Отримати споживчий кредит в Києві без проблем? Дізнайтесь, як

Перед кожним жителем Києва якось виникає проблема нестачі грошей на певну покупку. Можна позичити у родичів або ж взяти споживчий кредит. Добре, якщо у вас є забезпечені батьки, які можуть позичити вам гроші без відсотків, але найчастіше мешканцям столиці доводиться брати споживчий кредит готівкою. Як врахувати всі можливі ризики і отримати споживчий кредит в Києві на максимально вигідних для вас умовах?

13 листопада 2012 в 12:51

Фінансування інноваційної діяльності в Україні: реалії та перспективи

Сьогодні практично всі сфери господарювання в Україні вимагають значних обсягів капіталовкладень. Але проблема фінансування інноваційної діяльності залишається невирішеною, тому що внутрішні інвестори не мають достатньої кількості коштів, або не можуть забезпечити суб'єктів господарювання необхідним обсягом інвестиційних ресурсів.

16 березня 2012 в 08:23

Гроші люблять рахунок, а рахунок любить якісне банківське обладнання!

Банківське обладнання - гарант безпеки ваших співробітників і збереження матеріальних цінностей вашої компанії. У категорію банківського устаткування входить багато найменувань - лічильники банкнот, детектори валют і цінних документів...

07 березня 2012 в 11:46

На допомогу покупцеві: вибираємо детектор валют

Щодня ми користуємося готівкою, а гроші здавна є об'єктом підвищеної уваги фальшивомонетників. В усі часи всі держави боролися з фальшивомонетниками, але й зараз одні винаходять нові способи захисту банкнот, інші ж шукають нові методи підробки грошей.

20 січня 2012 в 09:03

Споживчий кредит: брати чи не брати?

Життя в борг давно стало звичною справою для жителів розвинених країн. Машини, будинки, ранчо там часто купуються в кредит. В останні роки і для українців споживчі кредити стали для не тільки цілком звичайним, але і приємним явищем: практично кожен тепер може купити те, про що мріяв! Але чи готові ви взяти споживчий кредит?

30 листопада 2011 в 21:22

Спрощення відміняється, збільшуються тільки податки!!! Як підприємцю обрати систему оподаткування з нового 2012 року?

Ви щось чули, десь бачили, або читали про нові зміни для підприємців?…. Але не зовсім зрозуміло що робити, чи як це мене стосується? – все більше ми чуємо від підприємців запитання про нові зміни, які плануються в законодавстві. Головне питання – що робити?

16 листопада 2011 в 09:16

В Україні спостерігається відновлення попиту на металопродукцію

В Україні збільшується споживання металопродукції при одночасному зниженні частки її імпорту. Відновлення попиту, разом з введенням нових металургійних потужностей, дає експертам підстави прогнозувати продовження такої тенденції у майбутньому. За оцінками УГМК, цього року поставки металопрокату на український ринок зростуть на 11-12%, до 7,2-7,3 млн т.

22 вересня 2011 в 16:18

Розрахунки боргу, інфляційних відсотків і пені: програмне забезпечення для адвоката і для початківця юриста

Кожен юрист у своїй роботі зустрічається з необхідністю розрахунків суми позову. Але при підготовці матеріалів для стягнення заборгованості виникає дилема: хто повинен розрахувати санкції за порушення зобов'язання?

18 травня 2011 в 09:18

Загроза дефолту: реальність чи перебільшення?

Минулими вихідними інформаційний простір України сколихнули новини про можливий дефолт нашої держави. Про це написало американське видання Business Insider, опублікувавши список країн яким може загрожувати дефолт, опираючись на дані компанії Bloomberg.

16 березня 2011 в 11:14

 
 
Показати ще