Статті

Сьогодні, 20 серпня, 11:02
  • Економіка та фінанси

Фінансування інноваційної діяльності в Україні: реалії та перспективи

Сьогодні практично всі сфери господарювання в Україні вимагають значних обсягів капіталовкладень. Але проблема фінансування інноваційної діяльності залишається невирішеною, тому що внутрішні інвестори не мають достатньої кількості коштів, або не можуть забезпечити суб'єктів господарювання необхідним обсягом інвестиційних ресурсів.

16 березня 2012 в 08:23

Гроші люблять рахунок, а рахунок любить якісне банківське обладнання!

Банківське обладнання - гарант безпеки ваших співробітників і збереження матеріальних цінностей вашої компанії. У категорію банківського устаткування входить багато найменувань - лічильники банкнот, детектори валют і цінних документів...

07 березня 2012 в 11:46

Розрахунки боргу, інфляційних відсотків і пені: програмне забезпечення для адвоката і для початківця юриста

Кожен юрист у своїй роботі зустрічається з необхідністю розрахунків суми позову. Але при підготовці матеріалів для стягнення заборгованості виникає дилема: хто повинен розрахувати санкції за порушення зобов'язання?

18 травня 2011 в 09:18

Загроза дефолту: реальність чи перебільшення?

Минулими вихідними інформаційний простір України сколихнули новини про можливий дефолт нашої держави. Про це написало американське видання Business Insider, опублікувавши список країн яким може загрожувати дефолт, опираючись на дані компанії Bloomberg.

16 березня 2011 в 11:14

Як стати мільйонером? Цікаві відповіді на вічне питання

Американське інтернет-видання "MoneyNing" спробувало дати відповіді на це питання, яке, мабуть, приходило в голову багатьом з нас. Отже, ось способи, з допомогою яких люди стають мільйонерами — частково іронічні, а частково серйозні поради від автора.

15 березня 2011 в 14:55

Відповіді на головні питання про лізинг

Історія зародження лізингу сягає корінням шумерських часів. Доказами існування такого виду фінансових послуг ще 2000 років до нашої ери є глиняні таблички, знайденні в 1984 році. Написи на них містили інформацію про оренду сільськогосподарських знарядь, ручних інструментів, землі, тварин. Орендодавцями на той час були священики, які укладали договір із місцевими шумерами-фермерами.

12 березня 2011 в 13:36

Судні дні для українських боржників

Судові виконавці в Україні, дякуючи владі, отримали в розпорядження ще більше прав та повноважень для своєї "суворої" діяльності. Які ж нововведення чекають на українців, спробуємо розібратися разом.

11 березня 2011 в 15:22

Фізичні особи віддають перевагу нацвалюті

За минулий рік банкіри зуміли практично повністю стерти з пам'яті громадян неприємні спогади кінця 2008-го - початку 2009-го року. ЯК повідомляє газета "Дело", про це свідчить зростання об'єму депозитів. як вкладники повним ходом несли в банки в 2010-му.

09 березня 2011 в 15:26

Гречаний бум: справжні причини

Нещодавні панічні настрої серед українців, пов'язані з гречкою та її масовою закупівлею, стали лакмусовим папірцем рівня недовіри народу до влади та її дій. Ця тенденція наочно продемонструвала одну з основних рис української економіки - панування "маркетингу залякування", як одного із засобів вдалого продажу певного товару.

22 лютого 2011 в 11:23

Позичальник vs Банк: шляхи до перемоги

За останні декілька років позови до українських судів про визнання недійсними валютних кредитів надходили регулярно. Дуже часто рішення щодо них на нижчих інстанціях ухвалювалися на користь боржників. Проте до недавнього часу, коли справи доходили до Верховного та Вищого господарського судів, їх стабільно вигравали банки.

21 лютого 2011 в 16:59

 
 
Показати ще