Статті

Сьогодні, 19 лютого, 11:56
  • Економіка та фінанси

Отримати споживчий кредит в Києві без проблем? Дізнайтесь, як

Перед кожним жителем Києва якось виникає проблема нестачі грошей на певну покупку. Можна позичити у родичів або ж взяти споживчий кредит. Добре, якщо у вас є забезпечені батьки, які можуть позичити вам гроші без відсотків, але найчастіше мешканцям столиці доводиться брати споживчий кредит готівкою. Як врахувати всі можливі ризики і отримати споживчий кредит в Києві на максимально вигідних для вас умовах?

13 листопада 2012 в 12:51

Законодавець, озовися! Погляд бухгалтера на Податковий кодекс та зміни до нього

26 разів за 20 місяців лихоманить всі підприємства та всю бухгалтерію країни. 20 місяців ми билися з "паперовим валом" в надії якщо не перемогти, то хоча б не програти. І це не кінець фільму: на даний момент існує ще три редакції кодексу, які набудуть чинності пізніше. І сама ВРУ залишила "заділ" у вигляді нових законопроектів, які будуть продовжувати міняти цей незвичайний документ

27 серпня 2012 в 14:48

Гроші люблять рахунок, а рахунок любить якісне банківське обладнання!

Банківське обладнання - гарант безпеки ваших співробітників і збереження матеріальних цінностей вашої компанії. У категорію банківського устаткування входить багато найменувань - лічильники банкнот, детектори валют і цінних документів...

07 березня 2012 в 11:46

На допомогу покупцеві: вибираємо детектор валют

Щодня ми користуємося готівкою, а гроші здавна є об'єктом підвищеної уваги фальшивомонетників. В усі часи всі держави боролися з фальшивомонетниками, але й зараз одні винаходять нові способи захисту банкнот, інші ж шукають нові методи підробки грошей.

20 січня 2012 в 09:03

Споживчий кредит: брати чи не брати?

Життя в борг давно стало звичною справою для жителів розвинених країн. Машини, будинки, ранчо там часто купуються в кредит. В останні роки і для українців споживчі кредити стали для не тільки цілком звичайним, але і приємним явищем: практично кожен тепер може купити те, про що мріяв! Але чи готові ви взяти споживчий кредит?

30 листопада 2011 в 21:22

Спрощення відміняється, збільшуються тільки податки!!! Як підприємцю обрати систему оподаткування з нового 2012 року?

Ви щось чули, десь бачили, або читали про нові зміни для підприємців?…. Але не зовсім зрозуміло що робити, чи як це мене стосується? – все більше ми чуємо від підприємців запитання про нові зміни, які плануються в законодавстві. Головне питання – що робити?

16 листопада 2011 в 09:16

В Україні спостерігається відновлення попиту на металопродукцію

В Україні збільшується споживання металопродукції при одночасному зниженні частки її імпорту. Відновлення попиту, разом з введенням нових металургійних потужностей, дає експертам підстави прогнозувати продовження такої тенденції у майбутньому. За оцінками УГМК, цього року поставки металопрокату на український ринок зростуть на 11-12%, до 7,2-7,3 млн т.

22 вересня 2011 в 16:18

Розрахунки боргу, інфляційних відсотків і пені: програмне забезпечення для адвоката і для початківця юриста

Кожен юрист у своїй роботі зустрічається з необхідністю розрахунків суми позову. Але при підготовці матеріалів для стягнення заборгованості виникає дилема: хто повинен розрахувати санкції за порушення зобов'язання?

18 травня 2011 в 09:18

Загроза дефолту: реальність чи перебільшення?

Минулими вихідними інформаційний простір України сколихнули новини про можливий дефолт нашої держави. Про це написало американське видання Business Insider, опублікувавши список країн яким може загрожувати дефолт, опираючись на дані компанії Bloomberg.

16 березня 2011 в 11:14

Як стати мільйонером? Цікаві відповіді на вічне питання

Американське інтернет-видання "MoneyNing" спробувало дати відповіді на це питання, яке, мабуть, приходило в голову багатьом з нас. Отже, ось способи, з допомогою яких люди стають мільйонерами — частково іронічні, а частково серйозні поради від автора.

15 березня 2011 в 14:55

 
 
Показати ще