Статті

Сьогодні, 19 жовтня, 23:12
  • Економіка та фінанси

Гречаний бум: справжні причини

Нещодавні панічні настрої серед українців, пов'язані з гречкою та її масовою закупівлею, стали лакмусовим папірцем рівня недовіри народу до влади та її дій. Ця тенденція наочно продемонструвала одну з основних рис української економіки - панування "маркетингу залякування", як одного із засобів вдалого продажу певного товару.

22 лютого 2011 в 11:23

Позичальник vs Банк: шляхи до перемоги

За останні декілька років позови до українських судів про визнання недійсними валютних кредитів надходили регулярно. Дуже часто рішення щодо них на нижчих інстанціях ухвалювалися на користь боржників. Проте до недавнього часу, коли справи доходили до Верховного та Вищого господарського судів, їх стабільно вигравали банки.

21 лютого 2011 в 16:59

Сімейні спори: що моє, а що наше?

19 січня 2011 в 12:38

Перспективи української економіки в 2011 році

В 2011 році українську економіку, за прогнозами аналітиків, очікують неоднозначні часи. Тенденції до відновлення економічного росту, макроекономічної стабілізації та фінансового оздоровлення будуть поєднуватися з серйозними викликами світового та внутрішнього характеру. Висхідний тренд ВВП, швидше за все, не приведе до зростання реальних доходів населення через специфіку соціальної політики Кабміну.

14 січня 2011 в 00:01

Скільки коштує українська жінка

Відносини чоловіка і жінки в сучасній Україні часто нагадують трагікомедію. Вони є своєрідним віддзеркаленням стану нашого суспільства. Країна, яка ментально перебуває на межі Європи та Азії, Заходу та Сходу, російсько-радянського минулого та не зовсім визначеного майбутнього яскраво демонструє складність фінансового питання у сфері чоловічо-жіночих стосунків.

11 січня 2011 в 08:17

Податковий кодекс в дії: працівники ДПА вчаться збирати гроші по-новому

Країна готується до набуття чинності підписаного президентом Податкового кодексу. Бухгалтери підприємств, фінансові директори і службовці фіскальних органів у легкому сум'ятті. Як документ працюватиме з наступного тижня - один з пріоритетів роботи співробітників Мінфіну та Податкової адміністрації.

29 грудня 2010 в 09:56

У тигровий рік економіка України так і не стала "тигром"

Загалом представники бізнесу зберігають оптимізм. Підприємці вважають 2010 рік періодом, після якого має початися зростання. Мовляв, економічного дива не відбулося, але гірше, напевно, вже не буде.Економіка України не змогла наверстати передкризові показники, але потроху до них наближається. Значна частина бізнесменів заморозила свої проекти, доки не оживе попит, інші вирішили скористатися падінням і відкрили власну справу. Основні сподівання підприємці покладали на політику, мовляв, буде в краї

28 грудня 2010 в 10:49

Унікальні технології XXI століття в створенні вітражів

Сучасний інтер'єр рідко обходиться без вітража, що особливо виграшно виглядає у вітальні. Фантастичні квіти, пейзажі, сучасні абстрактні композиції чи строга класична манера виконання вітражів не тільки прикрасять вашу кімнату для прийомів, але й додадуть їй, ні з чим не порівнянне зачарування.

02 листопада 2009 в 12:00

 
 
Показати ще