Статті

Сьогодні, 19 лютого, 11:54
  • Економіка та фінанси

Відповіді на головні питання про лізинг

Історія зародження лізингу сягає корінням шумерських часів. Доказами існування такого виду фінансових послуг ще 2000 років до нашої ери є глиняні таблички, знайденні в 1984 році. Написи на них містили інформацію про оренду сільськогосподарських знарядь, ручних інструментів, землі, тварин. Орендодавцями на той час були священики, які укладали договір із місцевими шумерами-фермерами.

12 березня 2011 в 13:36

Судні дні для українських боржників

Судові виконавці в Україні, дякуючи владі, отримали в розпорядження ще більше прав та повноважень для своєї "суворої" діяльності. Які ж нововведення чекають на українців, спробуємо розібратися разом.

11 березня 2011 в 15:22

Гречаний бум: справжні причини

22 лютого 2011 в 11:23

Як українська влада приховує зростання цін на продукти

Держкомстат України визнав, що в 2010 році в країні зросли ціни на продукти харчування. Але офіційний індекс інфляції показав скромну цифру у 9,5%. Складається враження, що уряд перебуває у віртуальній реальності та малює цифри, які не відповідають ринковим реаліям.

27 січня 2011 в 11:48

Сімейні спори: що моє, а що наше?

Українська сім'я в епоху ринкових відносин нагадує акціонерне товариство. У ньому цікавим чином поєднались різні форми власності. Нерухомість, фінанси, автотранспортні засоби, одяг, коштовності та багато інших об'єктів матеріального світу формують акціонерний капітал союзу чоловіка та жінки.

19 січня 2011 в 12:38

Що таке сертифікат відповідності?

Це спеціальний документ, який підтверджує, що продукція якісна і відповідає українським стандартам (ДСТУ, ГОСТ, ТУ тощо). Сертифікати відповідності видають Органи з сертифікації, акредитовані Держспоживстандартом України. Вони (сертифікати відповідності) бувають двох видів:

15 січня 2011 в 17:22

Перспективи української економіки в 2011 році

В 2011 році українську економіку, за прогнозами аналітиків, очікують неоднозначні часи. Тенденції до відновлення економічного росту, макроекономічної стабілізації та фінансового оздоровлення будуть поєднуватися з серйозними викликами світового та внутрішнього характеру. Висхідний тренд ВВП, швидше за все, не приведе до зростання реальних доходів населення через специфіку соціальної політики Кабміну.

14 січня 2011 в 00:01

Скільки коштує українська жінка

Відносини чоловіка і жінки в сучасній Україні часто нагадують трагікомедію. Вони є своєрідним віддзеркаленням стану нашого суспільства. Країна, яка ментально перебуває на межі Європи та Азії, Заходу та Сходу, російсько-радянського минулого та не зовсім визначеного майбутнього яскраво демонструє складність фінансового питання у сфері чоловічо-жіночих стосунків.

11 січня 2011 в 08:17

Податковий кодекс в дії: працівники ДПА вчаться збирати гроші по-новому

Країна готується до набуття чинності підписаного президентом Податкового кодексу. Бухгалтери підприємств, фінансові директори і службовці фіскальних органів у легкому сум'ятті. Як документ працюватиме з наступного тижня - один з пріоритетів роботи співробітників Мінфіну та Податкової адміністрації.

29 грудня 2010 в 09:56

У тигровий рік економіка України так і не стала "тигром"

Загалом представники бізнесу зберігають оптимізм. Підприємці вважають 2010 рік періодом, після якого має початися зростання. Мовляв, економічного дива не відбулося, але гірше, напевно, вже не буде.Економіка України не змогла наверстати передкризові показники, але потроху до них наближається. Значна частина бізнесменів заморозила свої проекти, доки не оживе попит, інші вирішили скористатися падінням і відкрили власну справу. Основні сподівання підприємці покладали на політику, мовляв, буде в краї

28 грудня 2010 в 10:49

Унікальні технології XXI століття в створенні вітражів

Сучасний інтер'єр рідко обходиться без вітража, що особливо виграшно виглядає у вітальні. Фантастичні квіти, пейзажі, сучасні абстрактні композиції чи строга класична манера виконання вітражів не тільки прикрасять вашу кімнату для прийомів, але й додадуть їй, ні з чим не порівнянне зачарування.

02 листопада 2009 в 12:00

 
 
Показати ще