Статті

Сьогодні, 20 серпня, 11:01
  • Економіка та фінанси

Кредитні прогнози для українців на 2011 рік

Вітчизняний фінансовий ринок повільними, але стабільними темпами відновлюється. Так, загальна сума депозитів фізичних осіб на сьогоднішній день перевищила докризові обсяги, проте банки і надалі не поспішають збільшувати кредитування. Основними причинами цього є незначна кількість стійких, платоспроможних позичальників та невеликі доходи українців, які в сукупності формують перешкоди для подальшого розвитку даного процесу.

16 лютого 2011 в 09:21

Як українська влада приховує зростання цін на продукти

Держкомстат України визнав, що в 2010 році в країні зросли ціни на продукти харчування. Але офіційний індекс інфляції показав скромну цифру у 9,5%. Складається враження, що уряд перебуває у віртуальній реальності та малює цифри, які не відповідають ринковим реаліям.

27 січня 2011 в 11:48

Сімейні спори: що моє, а що наше?

19 січня 2011 в 12:38

Скільки коштує українська жінка

11 січня 2011 в 08:17

Податковий кодекс в дії: працівники ДПА вчаться збирати гроші по-новому

Країна готується до набуття чинності підписаного президентом Податкового кодексу. Бухгалтери підприємств, фінансові директори і службовці фіскальних органів у легкому сум'ятті. Як документ працюватиме з наступного тижня - один з пріоритетів роботи співробітників Мінфіну та Податкової адміністрації.

29 грудня 2010 в 09:56

У тигровий рік економіка України так і не стала "тигром"

Загалом представники бізнесу зберігають оптимізм. Підприємці вважають 2010 рік періодом, після якого має початися зростання. Мовляв, економічного дива не відбулося, але гірше, напевно, вже не буде.Економіка України не змогла наверстати передкризові показники, але потроху до них наближається. Значна частина бізнесменів заморозила свої проекти, доки не оживе попит, інші вирішили скористатися падінням і відкрили власну справу. Основні сподівання підприємці покладали на політику, мовляв, буде в краї

28 грудня 2010 в 10:49

Унікальні технології XXI століття в створенні вітражів

Сучасний інтер'єр рідко обходиться без вітража, що особливо виграшно виглядає у вітальні. Фантастичні квіти, пейзажі, сучасні абстрактні композиції чи строга класична манера виконання вітражів не тільки прикрасять вашу кімнату для прийомів, але й додадуть їй, ні з чим не порівнянне зачарування.

02 листопада 2009 в 12:00

 
 
Показати ще