Статті

Сьогодні, 25 червня, 22:09
  • Економіка та фінанси

Як українська влада приховує зростання цін на продукти

Держкомстат України визнав, що в 2010 році в країні зросли ціни на продукти харчування. Але офіційний індекс інфляції показав скромну цифру у 9,5%. Складається враження, що уряд перебуває у віртуальній реальності та малює цифри, які не відповідають ринковим реаліям.

27 січня 2011 в 11:48

Сімейні спори: що моє, а що наше?

Українська сім'я в епоху ринкових відносин нагадує акціонерне товариство. У ньому цікавим чином поєднались різні форми власності. Нерухомість, фінанси, автотранспортні засоби, одяг, коштовності та багато інших об'єктів матеріального світу формують акціонерний капітал союзу чоловіка та жінки.

19 січня 2011 в 12:38

Скільки коштує українська жінка

11 січня 2011 в 08:17

У тигровий рік економіка України так і не стала "тигром"

Загалом представники бізнесу зберігають оптимізм. Підприємці вважають 2010 рік періодом, після якого має початися зростання. Мовляв, економічного дива не відбулося, але гірше, напевно, вже не буде.Економіка України не змогла наверстати передкризові показники, але потроху до них наближається. Значна частина бізнесменів заморозила свої проекти, доки не оживе попит, інші вирішили скористатися падінням і відкрили власну справу. Основні сподівання підприємці покладали на політику, мовляв, буде в краї

28 грудня 2010 в 10:49

Унікальні технології XXI століття в створенні вітражів

Сучасний інтер'єр рідко обходиться без вітража, що особливо виграшно виглядає у вітальні. Фантастичні квіти, пейзажі, сучасні абстрактні композиції чи строга класична манера виконання вітражів не тільки прикрасять вашу кімнату для прийомів, але й додадуть їй, ні з чим не порівнянне зачарування.

02 листопада 2009 в 12:00

 
 
Показати ще