Статті

Сьогодні, 22 квітня, 08:07
  • Мода і стиль

Флокайдер: дотику оксамиту багато не буває...

Міжнародна лабораторія нігтьового дизайну Олени Веретенко «VELENA» разом із командою технічних фахівців і консультантів запатентували новий пристрій, який став переворотом у мистецтві нігтьового дизайну. Це ноу-хау має назву - Флокайдер - пристрій для нанесення покриття у вигляді оксамиту на підготовлену нігтьову поверхню.

22 лютого 2012 в 22:18

Жіночий одяг оптом від виробника в Україні - основні переваги

Жіночий одяг оптом від виробника - компанії Grand UA - це запорука комфорту, стилю і якості. Своїми колекціями ми прагнемо створити образ стильної та незалежної жінки, що йде в ногу з часом.

16 лютого 2012 в 16:21

Статуетки і фігурки - вишуканий та універсальний презент

Статуетки з срібла, бронзи, мармуру, виконані за допомогою поєднань різних природних матеріалів і скульптурних технік давно зарекомендували себе в ролі вишуканого подарунка, доречного практично в будь-якій ситуації.

05 січня 2012 в 08:56

Унікальна технологія в світі нейл-арту: «VELENA - чарівний дотик оксамиту»

Ще з ХVI століття в Італії, оксамит або велюр (як його називали у Франції) вважався символом придворної розкоші. Сукні, мантії, розкішні накидки і камзоли - все було зшито або задрапіровані з цього «багатого» матеріалу. Створювалися спеціальні гільдії ткачів і модисток - щоб приборкати і «красиво подати» оксамит в тому чи іншому вбранні для вищого світу.

29 грудня 2011 в 08:33

Штучне хутро - модний тренд сезону осінь-зима 2011-2012

Зусилля численних борців за права тварин не пройшли даром: штучне хутро сьогодні може посперечатися за популярністю з хутром натуральним.

13 грудня 2011 в 08:33

Весільна біжутерія. Поради щодо вибору прикрас для весілля

Весільна біжутерія - один з найважливіших елементів у вбранні нареченої, мета якого - підкреслити красу і створити незабутній образ.

08 листопада 2011 в 12:19

Поліуретанові меблі від Versace і не тільки

Дизайнерські дивани, крісла і кушетки, стільці і столи - речі бажані та привабливі, хоча мало в кого дизайнерські меблі асоціюються з таким матеріалом як пінополіуретан. Але у дизайнерів модних меблів з Італії є на цей рахунок власна думка.

25 жовтня 2011 в 09:23

Медичний халат налаштовує на одужання

Формений, красивий медичний одяг, повинен не тільки дисциплінувати медпрацівників, а й гармонізувати навколишнє середовище, не засмічувати його своїм зовнішнім виглядом, а сприяти швидкому і легкому контакту з пацієнтом…

04 жовтня 2011 в 20:51

Модний жіночий одяг, який подобається чоловікам

Постійно підлаштовуватися під чоловічий смак нерозумно, але варто враховувати, що в деяких ситуаціях вибір модного жіночого одягу просто зобов'язаний бути підкріпленим знаннями в області чоловічих уподобань. Саме для цих ситуацій написана ця стаття.

03 жовтня 2011 в 14:32

Одяг з натуральних тканин - нова тенденція в світі моди

Настав той час, коли творці одягу почали замислюватися про екологію. За останні кілька років тенденції в світі моди зобов'язують носити не лише гарний, а й екологічно чистий одяг, виготовлений з натуральних тканин, без використання шкідливих фарб і синтетичних матеріалів.

14 липня 2011 в 11:31

 
 
Показати ще