Статті

Сьогодні, 20 серпня, 10:52
  • Мода і стиль

Декоративні рослини: вишукана естетика присадибної ділянки

Різноманіття листяних і хвойних декоративних рослин дозволяє створити на присадибній ділянці унікальну композицію з чагарників і дерев на будь-який смак.

02 лютого 2012 в 09:32

Вишивка - кращий продавець трикотажної продукції!

Мода на вишитий одяг не проходить тисячі років. Змінюються технології і смислове навантаження зображень, але актуальність прикрашання ними одягу та аксесуарів не проходить ніколи. Вишивальні машини від компанії АЛЬТАІР - справжній ключ до просування трикотажної продукції на ринку.

26 січня 2012 в 16:01

Весільна біжутерія. Поради щодо вибору прикрас для весілля

Весільна біжутерія - один з найважливіших елементів у вбранні нареченої, мета якого - підкреслити красу і створити незабутній образ.

08 листопада 2011 в 12:19

Поліуретанові меблі від Versace і не тільки

Дизайнерські дивани, крісла і кушетки, стільці і столи - речі бажані та привабливі, хоча мало в кого дизайнерські меблі асоціюються з таким матеріалом як пінополіуретан. Але у дизайнерів модних меблів з Італії є на цей рахунок власна думка.

25 жовтня 2011 в 09:23

Медичний халат налаштовує на одужання

Формений, красивий медичний одяг, повинен не тільки дисциплінувати медпрацівників, а й гармонізувати навколишнє середовище, не засмічувати його своїм зовнішнім виглядом, а сприяти швидкому і легкому контакту з пацієнтом…

04 жовтня 2011 в 20:51

Модний жіночий одяг, який подобається чоловікам

Постійно підлаштовуватися під чоловічий смак нерозумно, але варто враховувати, що в деяких ситуаціях вибір модного жіночого одягу просто зобов'язаний бути підкріпленим знаннями в області чоловічих уподобань. Саме для цих ситуацій написана ця стаття.

03 жовтня 2011 в 14:32

Одяг з натуральних тканин - нова тенденція в світі моди

Настав той час, коли творці одягу почали замислюватися про екологію. За останні кілька років тенденції в світі моди зобов'язують носити не лише гарний, а й екологічно чистий одяг, виготовлений з натуральних тканин, без використання шкідливих фарб і синтетичних матеріалів.

14 липня 2011 в 11:31

Верхній чоловічий одяг: а що носите ви?

В одязі намагайся бути витонченим, але не франтом; ознака витонченості - пристойність, а ознака франтівства - надмірність (Сократ)

17 червня 2011 в 17:01

Скло в інтер'єрі Вашого дому: стильно і модно

Важко уявити собі життя сучасної людини без скла. Ми звикли до скла настільки, що навіть не можемо уявити на мить про те, що раніше не було шибок.

12 травня 2011 в 10:30

Матеріали для виробництва етикеток - що вибрати?

Етикетка - це без перебільшення візитна картка будь-якої продукції, своєрідна міні-інструкція, яка є практично на будь-якому виробі.

12 березня 2011 в 08:13

 
 
Показати ще