Статті

Сьогодні, 23 лютого, 20:04
  • Мода і стиль

Жіночий одяг оптом від виробника в Україні - основні переваги

Жіночий одяг оптом від виробника - компанії Grand UA - це запорука комфорту, стилю і якості. Своїми колекціями ми прагнемо створити образ стильної та незалежної жінки, що йде в ногу з часом.

16 лютого 2012 в 16:21

Одяг сток оптом - відмінний вибір для розвитку власного бізнесу

Одяг сток оптом поєднує в собі три найважливіших параметри, які дозволяють зробити бізнес дуже вигідним, це: якість + доступність + ціна.

09 лютого 2012 в 09:06

Унікальна технологія в світі нейл-арту: «VELENA - чарівний дотик оксамиту»

Ще з ХVI століття в Італії, оксамит або велюр (як його називали у Франції) вважався символом придворної розкоші. Сукні, мантії, розкішні накидки і камзоли - все було зшито або задрапіровані з цього «багатого» матеріалу. Створювалися спеціальні гільдії ткачів і модисток - щоб приборкати і «красиво подати» оксамит в тому чи іншому вбранні для вищого світу.

29 грудня 2011 в 08:33

Штучне хутро - модний тренд сезону осінь-зима 2011-2012

Зусилля численних борців за права тварин не пройшли даром: штучне хутро сьогодні може посперечатися за популярністю з хутром натуральним.

13 грудня 2011 в 08:33

Весільна біжутерія. Поради щодо вибору прикрас для весілля

Весільна біжутерія - один з найважливіших елементів у вбранні нареченої, мета якого - підкреслити красу і створити незабутній образ.

08 листопада 2011 в 12:19

Поліуретанові меблі від Versace і не тільки

Дизайнерські дивани, крісла і кушетки, стільці і столи - речі бажані та привабливі, хоча мало в кого дизайнерські меблі асоціюються з таким матеріалом як пінополіуретан. Але у дизайнерів модних меблів з Італії є на цей рахунок власна думка.

25 жовтня 2011 в 09:23

Медичний халат налаштовує на одужання

Формений, красивий медичний одяг, повинен не тільки дисциплінувати медпрацівників, а й гармонізувати навколишнє середовище, не засмічувати його своїм зовнішнім виглядом, а сприяти швидкому і легкому контакту з пацієнтом…

04 жовтня 2011 в 20:51

Модний жіночий одяг, який подобається чоловікам

Постійно підлаштовуватися під чоловічий смак нерозумно, але варто враховувати, що в деяких ситуаціях вибір модного жіночого одягу просто зобов'язаний бути підкріпленим знаннями в області чоловічих уподобань. Саме для цих ситуацій написана ця стаття.

03 жовтня 2011 в 14:32

Одяг з натуральних тканин - нова тенденція в світі моди

Настав той час, коли творці одягу почали замислюватися про екологію. За останні кілька років тенденції в світі моди зобов'язують носити не лише гарний, а й екологічно чистий одяг, виготовлений з натуральних тканин, без використання шкідливих фарб і синтетичних матеріалів.

14 липня 2011 в 11:31

Верхній чоловічий одяг: а що носите ви?

В одязі намагайся бути витонченим, але не франтом; ознака витонченості - пристойність, а ознака франтівства - надмірність (Сократ)

17 червня 2011 в 17:01

 
 
Показати ще