Статті

Сьогодні, 20 квітня, 00:31
  • Дім і сім'я

Шафа-ліжко від Smart Mebel подарує подвійний простір вашій оселі!

Існує безліч прийомів візуально збільшити простір. Світлий колір стін, використання дзеркал, яскраве освітлення створять відчуття простору в квартирі або будинку. Але це буде всього лише ілюзія! А чи можна реально додати пару-другу квадратних метрів житлової площі? Так! Шафа-ліжко - простий і дієвий спосіб зробити простір більшим.

11 жовтня 2012 в 18:18

Кухня на замовлення: два кроки до правильного вибору...

Кухня — одне із найважливіших місць у домі. Щоб перетворити її на територію вишуканого смаку та комфорту, варто ретельно підійти до вибору меблів. Вони на кухні відіграють не лише естетичну роль, але і практичну. Сьогодні усе більше людей віддають перевагу не готовим меблевим гарнітурам, а обирають кухню на замовлення.

02 жовтня 2012 в 22:42

Дитячий одяг українського виробника - оптимальний вибір для батьків

Будь-який малюк швидко росте. Не встигнете й озирнутися, як дитина виростає з недавно купленого одягу. Але де купувати одяг дитині, щоб її розвиток був максимально комфортним і зручним, Ви зможете прочитати в статті.

12 вересня 2012 в 11:29

Вибір постільної білизни. Корисні поради для солодкого сну

Кожен з нас проводить 25 років життя уві сні. Якість нашого сну залежить від якості постільної білизни. На сьогоднішній день на ринку постільної білизни вибір дуже великий. Як правильно підібрати постільну білизну для здорового сну, читайте в статті.

10 вересня 2012 в 19:00

Як захистити дім від зловмисників і зробити це гарно!

Ковані ворота можуть кардинально змінити зовнішній вигляд вашого дому, з їх допомогою легко доповнити класичну огорожу чи забор, надавши конструкції вишуканості та оригінальності.

10 вересня 2012 в 12:01

Ковані огорожі - металева броня вашого дому!

Огорожа будинку, перш за все, має бути надійним захистом вашої території. А якщо з часом паркан слухняно піддається впливу зовнішнім факторам та практично на очах руйнується, то про захист годі й говорити. На щастя, дерев’яні огорожі, пластикові паркани мають чудову альтернативу — ковані огорожі. І хоча, це задоволення не з дешевих, але воно того варте. Метал у поєднанні з каменем — ідеальний варіант для надійної та довговічної огорожі.

10 вересня 2012 в 11:08

Художня ковка в Києві: мистецтво без підробок або де знайти справжнього коваля?

В полоні одноманітності міста не вистачає оригінальності та індивідуальності. Здавалося б, мало не щосекунди, зводяться будинки, не схожі один на одний. Але навіть надмодному ландшафтному дизайну інколи бракує яскраво вираженого стилю.

10 вересня 2012 в 10:06

Керамічні обігрівачі: новітні технології, які дарують тепло!

Керамічні обігрівачі у вигляді картин, що випускаються ІФ ПАТ «Київський завод «Радар», на сьогоднішній день є однією з найбільш ефективних і економних технологій електроопалення! Тепловий комфорт, економія електроспоживання, висока надійність і довговічність, пожежо- і вибухобезпечність, естетичність - далеко ще не всі переваги, які має обігрівач-картина.

15 серпня 2012 в 23:13

Вишукані каміни з мармуру - шляхетна оправа для живого вогню

Вишукані каміни з мармуру перетворюють атмосферу в домі, вносять у приміщення тепло і затишок. Хороший камін з мармуру свідчить про солідний, розмірений темп життя, де немає місця галасливій суєті, тривозі і хвилюванням. Виготовленням камінів на замовлення з натурального каменю займається в Україні компанія «Мармур Київ». Це камінні портали, каміни з масиву, облицювання камінів мармуром.

13 серпня 2012 в 17:10

Госптовари оптом "з перших рук". Або де купити необхідні для українців дрібниці за вигідними для вас цінами

Сьогодні, коли сотні українських підприємств займаються продажем госптоварів оптом, досить важко вибрати надійного партнера для тривалої співпраці. Деякі з них реалізують неякісний товар, інші - завищують ціни, треті - ведуть "нечесну гру". В таких умовах вдається працювати далеко не кожному. Для того, щоб ваш бізнес тільки процвітав, пропонуємо познайомитися з українською фірмою WALI, яка пропонує госптовари оптом.

31 липня 2012 в 15:14

 
 
Показати ще