Статті

Сьогодні, 23 січня, 15:56
  • Дім і сім'я

Кілька ідей для влаштування басейну

Сучасні технології надають безліч варіантів реалізації проекту з будівництва басейну. Басейни різних типів та рівня оснащення можна встановлювати як на присадибній ділянці, так і всередині будинку, на різних поверхах і на даху.

13 липня 2012 в 08:52

Біля будинку СПА басейн з тераскою, життя таке назвати можна казкою!

Басейн СПА стане Вашим персональним цілорічним курортом, насолоджуватися яким можна буде в будь-який час дня і ночі. І як кожній картині необхідна гідна її рама, так і басейну необхідна тераса (якщо, звісно, Ви не бажаєте встрибувати в нього екстравагантно - з полуничної грядки або просто з ганку будинку).

13 липня 2012 в 08:42

Вибираємо тканини для пошиття штор

Вибір тканини для пошиття штор - це уже півсправи. Як же не розгубитись серед величезного моря текстилю і вибрати не тільки те, що подобається, але й таку тканину, яка буде для вашого інтер’єру ідеальною? Читайте поради від фахівців салону гардин DіП.

18 червня 2012 в 15:48

Історія звичних речей: емальовані каструлі

Учені всього світу досі сперечаються про походження емальованого посуду. У Греції, на Кіпрі та Криті знаходять скляні фрагменти, що датуються 1200 роком до.н.е, які, можливо, належать до виготовлення предметів побуту з емалевим покриттям. В літописах 800 року до.н.е згадується, що кубанські ювеліри застосовували біло-синю емаль для золотої філігранної роботи.

01 червня 2012 в 12:42

Посуд з антипригарним покриттям від компанії СИЛУМІН - розумний вибір розважливих господинь!

Сьогодні литий алюмінієвий посуд з антипригарним покриттям - це один з найбільш поширених видів кухонного приладдя. Посуд з антипригарним покриттям просто незамінний для тих, хто стежить за своїм здоров'ям, оскільки він дозволяє готувати страви з низьким вмістом жирів. Любителі готувати вибирають посуд з антипригарним покриттям, щоб радувати рідних своїми кулінарними шедеврами. Людям, які цінують свій час, сподобається неймовірна простота у догляді за цими виробами.

01 червня 2012 в 11:45

Хороший похідний казанок - який він?

Жоден виїзд на природу не обходиться без багаття. А перше, що приходить в голову при згадці слова "похід" - це, звичайно ж, вогнище. Вогнище - це невід'ємна частина будь-якого походу, полювання та риболовлі. Вогнище - це приємні спогади про вечори, проведені з друзями за чашкою гарячого чаю, дружні пісні під гітару, одним словом - романтика!

01 червня 2012 в 08:00

Душа східної кухні: казан чавунний

"Казан" - слово, яке прийшло до нас з татарської мови, дослівний його переклад означає - "котел". Крім того, навіть назва татарської столиці - Казань - походить від слова "казан". Традиційний казан - це товстостінний чавунний казанок зі сферичним дном.

31 травня 2012 в 16:22

Дизайн інтер’єру квартир у стилі «комфорт»

Мій дім – моя фортеця… з особливою атмосферою, індивідуальним стилем та традиціями. І синтез усього цього, що відрізняє одну квартиру від інших, можна назвати, ніяк інакше, як дизайн інтер’єру квартири. Дизайн інтер’єру квартир, стилі інтер’єрів – це «вічна тема» для обговорення і для нашої сьогоднішньої статі. Усім, хто мріє про комфортне житло, читати обов’язково!

16 травня 2012 в 08:52

Кондиціонери Mitsubishi Electric - японська якість, перевірена часом!

Кондиціонери Mitsubishi Electric є одними з найбільш дорогих на кліматичному ринку, проте і якість мають відмінну, а тому бажання володіти ними не послаблюється. Кліматична техніка Mitsubishi надає своїм власникам не лише…

14 травня 2012 в 09:00

Побутові кондиціонери: з минулого в майбутнє

В усі часи кліматичні умови відігравали у житті людини важливу роль. Ще в глибоку давнину наші пращури помітили, що спати приємніше в прохолодній обстановці, не спати ж комфортніше при більш високій температурі. Але прогрес…

14 травня 2012 в 08:34

 
 
Показати ще