Статті

Сьогодні, 23 жовтня, 18:12
  • Дім і сім'я

Як вибрати дзеркало

Дзеркало - функціональний елемент інтер'єру, здатний надати йому особливої виразності. Дзеркала грають в інтер'єрі різні ролі. Дзеркало може служити для розширення простору або приховувати за собою будь-які меблі. Воно може служити прикрасою кімнати, може відбивати світло, наповнюючи приміщення незвичайною атмосферою.

02 квітня 2012 в 09:54

Будівництво скловолоконного басейну у вас вдома

Сьогодні власні басейни стають все доступнішими для широкого кола споживачів. Багато хто з тих, хто має заміський будинок, коли-небудь замислювалися або планують будівництво басейну на ділянці. Як одну з найміцніших і найестетичніших конструкцій, компанія «Аква-Імперія» радить скловолоконні басейни.

20 березня 2012 в 11:02

Вплив символів вишивки на організм людини

Грамотний костюм сприяє еволюційному розвитку самої людини. Правильні матеріали для людини є ті, що дала природа: льон - людське з'єднання всіх рівнів буття, бавовна - встановлює спокій, шерсть - захист. Чоловічі і жіноч…

23 січня 2012 в 12:34

Біотуалет DTW01A - лідер продажів за підсумками року!

Нещодавно на ринку з'явилося обладнання, яке отримало назву «біотуалети». Відтоді, біотуалети набувають все більшої популярності. Сьогодні ми розкажемо вам про одну із моделей біотуалету, що являється лідером з продажів за підсумками року. Це біотуалет Dtw01a.

19 січня 2012 в 10:06

Декоративні фігури для газону - створіть казку на вашому подвір'ї!

Як нам хочеться іноді поринути у казку, прийти додому і забути про щоденні турботи. Гарний краєвид навколо будинку тільки сприяє цьому. Для облаштування мальовничого саду або чарівної галявини біля вашого житла зараз доступна…

16 січня 2012 в 11:54

Газонна трава - релакс для тіла і душі!

Зелений газон в саду врівноважує буйство літніх фарб, підкреслює, непомітні на перший погляд, найтонші відтінки листя і пагонів. Газонна трава заспокоює, утихомирює, сприятливо діє на нервову систему людини. Прогулянки босон…

12 січня 2012 в 08:27

Гранітні пам'ятники - гідна данина померлим

Будь-хто, хто втратив близьку людину, прагне зберегти про неї добру і світлу пам'ять на багато років. Це може проявлятися в самих різних аспектах, найважливішим з яких, безумовно, є установка пам'ятника на місці поховання.

10 січня 2012 в 14:20

Пам'ятники з граніту: влада над часом

Встановлення пам'ятника - це невід'ємна частина в облаштуванні місця поховання. Безумовно такий пам'ятник має стояти не роки, а століття. І для виконання даного завдання немає матеріалу кращого ніж граніт, подарований самою природою.

10 січня 2012 в 11:54

Іграшки-рукавички: зіграйте з дітьми в театр

Домашній театр за допомогою іграшок-рукавичок - набагато більш захопливе дійство для дитини, ніж звичайні ігри. Адже в ньому дитина є головним учасником і режисером вистави, і саме від нього залежить сюжет, репертуар, тексти "акторів".

28 грудня 2011 в 15:58

Коли мікрохвильовці потрібен ремонт!

Мікрохвильовка (СВЧ піч) - прилад досить надійний і при дотриманні правил експлуатації вона справно служить довгі роки. Надійний, але не вічний. Як і для усіх побутових приладів, ремонт не є виключенням для мікрохвильовки.

26 грудня 2011 в 10:49

 
 
Показати ще