Статті

Сьогодні, 25 червня, 06:47
  • Дім і сім'я

Надгробні надписи - 50 найпоширеніших епітафій

Якщо у вас в родині трапилась біда і ви шукаєте як увіковічнити пам'ять про померлого родича, то ця стаття саме для Вас. Мова піде про надгробні надписи у віршованій формі, або як їх ще називають - епітафії. Зазвичай вони проголошуються на похоронах та викарбовуються на гранітних пам'ятниках померлих людей.

05 серпня 2011 в 16:56

Сучасна весільна біжутерія

Весільна біжутерія - це основний акцент у створенні неповторного образу нареченої. Кожна дівчина уявляє себе в день весілля в ролі справжньої королеви, і правильно підібрана весільна біжутерія дійсно може зробити вбрання нареченої по-справжньому чудовим.

16 травня 2011 в 11:13

Дерев'яні меблі для спальні

04 березня 2011 в 11:42

Історія печива

03 лютого 2011 в 08:16

Вибираємо няню через агентство

У наш час дуже часто звертаються батьки дитини за допомогою до фахівців у агентства домашнього персоналу, адже в більшості випадків мама - це бізнес-леді чи керівник великої компанії, провідний спеціаліст фірми, «годувальниця родини», в якій, в більшості випадків, немає чоловіка - причин багато.

02 лютого 2011 в 12:07

Торф'яний біотуалет є ідеальним рішенням для дачних ділянок

Торф'яний біотуалет є ідеальним рішенням для дачних ділянок. Може бути вбудований, як в туалетну кімнату заміського будинку, так і в будь-яку надвірну споруду.На відміну від звичайних біотуалетів, заснованих на дії хімічно активних рідин, у складі яких формальдегід і синильна кислота, небезпечні для здоров'я людини, в пропонованому нами торф'яному біотуалеті як наповнювач використовується торф'яна суміш без хімічних добавок, яка ефективно усуває запахи і переробляє туалетні відходи в екологічно

01 лютого 2011 в 08:31

Брудозахисні килимки - важлива частина системи захисту приміщень від бруду

Брудозахисні килимки - важлива частина системи захисту приміщень від грязі. Сучасні грязезащитниє килимки і покриття, завдяки своїм грязепоглощающим властивостям підтримують чистоту і одночасно підкреслюють престижний дизайн входу. Ворсові грязезащитниє килими, є фінішним елементом грязезащити приміщень і розташовуються безпосередньо після вхідних грат тамбурів.

31 січня 2011 в 10:56

Захист від бруду надійно!

Кожен, хто хоче якомога менше часу витрачати на прибирання приміщення - офісу, квартири, установи – знає, що справжнім порятунком можуть стати брудозахисні системи, які складаються з декількох етапів захисту. Як приклад приведемо установу або організацію, куди щодня ходить багато людей. Як зробити, щоб чистота зберігалася як можна довше? У таких місцях допоможе вживання багатоступінчастого захисту, що передбачає вживання покриттів різних типів.

31 січня 2011 в 10:53

Дозатори рідкого мила - виключення контакту з мікробами

Приємні і зручні побутові дрібниці. Кожній людині властиве прагнення до комфорту і естетики: ми хочемо, щоб нас оточували зручні і красиві речі. Причому це бажання поширюється як на домашню обстановку, так і на всі ті місця, де ми постійно буваємо. І як часто приємні дрібниці, зручні побутові пристрої можуть підвищити людині настрій просто через те, що вони в потрібний момент виявляються в потрібному місці.

24 січня 2011 в 12:03

Машинка для чищення взуття «Тера» - чистити взуття ще зручніше!

Машинка для чищення взуття «Тера» відрізняється від інших моделей наявністю додатковою штанги-поручня з відполірованої сталі, на якій розташована контактна включаюча рукоятка. Ця штанга виконує роль ручки для збереження стійкого положення користувача в процесі чищення взуття. Вона позбавляє від необхідності триматися за стіну або інші предмети, щоб зберегти рівновагу.

21 січня 2011 в 14:18

Машинка для чищення взуття «Колібрі» - турбота про себе та гостей

Машинка для чищення взуття «Колібрі» Машинка для чищення взуття «Колібрі» - елегантна, компактна модель для використання будинку, в офісі або невеликому готелі. Ця модель оснащена двома щітками: одна використовується для чищення світлого взуття, інша - для темної. Матеріал щіток забезпечує дбайливе відношення до будь-якого взуття, проте не рекомендується використання для чищення замшевого взуття. Машинка для очищення взуття «Колібрі» має механічного типа управління – вона включається і вимикає

21 січня 2011 в 14:17

Машинки для чищення взуття як необхідний атрибут нашого життя

Всі пам'ятають культовий фільм «Москва сльозам не вірить» - епізод в електричці, з Баталовим в заляпаних черевиках і його фразу про те, що він терпіти не може брудне взуття. З тих часів нічого не змінилося, і люди як і раніше хочуть ходити в чистому взутті. Цю можливість нам надають машинки для чищення взуття, які стали невід'ємним атрибутом багатьох установ і організацій

21 січня 2011 в 14:09

 
 
Показати ще