Статті

Сьогодні, 20 квітня, 00:31
  • Дім і сім'я

Зібралися купити м'який диван? Запрошуємо до експертів з цього питання

М'які дивани для дому, офісу, вітальні, дачі... М'які дивани шкіряні і тканинні... М'які дивани з різноманітними способами трансформації... Такий широкий вибір змусить понервувати кого завгодно. Особливо, якщо про дивани знаєш небагато і на перший погляд здається, що вони відрізняються лише зовні. Але насправді, навіть схожі між собою дивани відрізняються за функціональністю і якістю.

26 липня 2012 в 15:06

М'який куточок і ліжко: чи можливо поєднати дві речі в одній?

І ось ви вже стоїте в магазині, вибираючи новенький м'який куточок для своєї вітальні. Від величезного асортименту розбігаються очі. Що ж робити? Як купити м'який куточок, який буде служити вам багато років?

26 липня 2012 в 14:53

Світлодіодні світильники зупинять енергетичну кризу планети або у чому переваги світлодіодів?

Світлодіодні світильники є ефективною альтернативою класичним джерелам світла. Спеціалісти вважають, шо масове використання світлодіодів може призупинити енергетичну кризу. Головні факти про світлодіодні світильники читайте далі...

11 липня 2012 в 10:54

Шкіряні, паперові, вінілові - які настінні шпалери обираєте ви?

Настінні шпалери - чудовий спосіб доповнити дизайн приміщення. Сьогодні вибір шпалер дуже великий, і не зайве буде ознайомитись з їхніми основними видами. А у цьому вас допоможе стаття.

10 липня 2012 в 09:30

Пошиття штор на замовлення. Вибираємо види штор!

Штори (гардини) - це та частка інтер’єру, яка здатна надати йому закінченості, згладити якісь невідповідності і створити у кімнаті гармонію. Тож і вибору штор надається немале значення. Спеціалісти салону гардин DіП розповідають про найпопулярніші на сьогодні види штор.

18 червня 2012 в 16:05

Вибираємо тканини для пошиття штор

Вибір тканини для пошиття штор - це уже півсправи. Як же не розгубитись серед величезного моря текстилю і вибрати не тільки те, що подобається, але й таку тканину, яка буде для вашого інтер’єру ідеальною? Читайте поради від фахівців салону гардин DіП.

18 червня 2012 в 15:48

Історія звичних речей: емальовані каструлі

Учені всього світу досі сперечаються про походження емальованого посуду. У Греції, на Кіпрі та Криті знаходять скляні фрагменти, що датуються 1200 роком до.н.е, які, можливо, належать до виготовлення предметів побуту з емалевим покриттям. В літописах 800 року до.н.е згадується, що кубанські ювеліри застосовували біло-синю емаль для золотої філігранної роботи.

01 червня 2012 в 12:42

Посуд з антипригарним покриттям від компанії СИЛУМІН - розумний вибір розважливих господинь!

Сьогодні литий алюмінієвий посуд з антипригарним покриттям - це один з найбільш поширених видів кухонного приладдя. Посуд з антипригарним покриттям просто незамінний для тих, хто стежить за своїм здоров'ям, оскільки він дозволяє готувати страви з низьким вмістом жирів. Любителі готувати вибирають посуд з антипригарним покриттям, щоб радувати рідних своїми кулінарними шедеврами. Людям, які цінують свій час, сподобається неймовірна простота у догляді за цими виробами.

01 червня 2012 в 11:45

Хороший похідний казанок - який він?

Жоден виїзд на природу не обходиться без багаття. А перше, що приходить в голову при згадці слова "похід" - це, звичайно ж, вогнище. Вогнище - це невід'ємна частина будь-якого походу, полювання та риболовлі. Вогнище - це приємні спогади про вечори, проведені з друзями за чашкою гарячого чаю, дружні пісні під гітару, одним словом - романтика!

01 червня 2012 в 08:00

Душа східної кухні: казан чавунний

"Казан" - слово, яке прийшло до нас з татарської мови, дослівний його переклад означає - "котел". Крім того, навіть назва татарської столиці - Казань - походить від слова "казан". Традиційний казан - це товстостінний чавунний казанок зі сферичним дном.

31 травня 2012 в 16:22

 
 
Показати ще