Статті

Сьогодні, 16 грудня, 17:05
  • Дім і сім'я

Допомога у виборі професійного пилососа

В готельних, ресторанних комплексах і всюди, де потрібен професійний підхід до прибирання приміщень, використовуються професійні пилососи. У даній статті ми постараємося допомогти у виборі професійного пилососа для прибирання приміщень.

05 грудня 2011 в 08:31

Посуд Delimano — розкіш вашої кухні!

Перш ніж розповісти в деталях про посуд Delimano, про правила догляду та корисні поради, скажу найголовніше — посуд Delimano ПОВИНЕН БУТИ на вашій КУХНІ!

02 грудня 2011 в 11:51

Навіть метал здатний зігріти

Здавалося б, як може зігріти жорсткий, холодний, твердий метал? Простіше-простого! Головне правильно його використовувати.

12 серпня 2011 в 10:12

Надгробні надписи - 50 найпоширеніших епітафій

Якщо у вас в родині трапилась біда і ви шукаєте як увіковічнити пам'ять про померлого родича, то ця стаття саме для Вас. Мова піде про надгробні надписи у віршованій формі, або як їх ще називають - епітафії. Зазвичай вони проголошуються на похоронах та викарбовуються на гранітних пам'ятниках померлих людей.

05 серпня 2011 в 16:56

Сучасна весільна біжутерія

Весільна біжутерія - це основний акцент у створенні неповторного образу нареченої. Кожна дівчина уявляє себе в день весілля в ролі справжньої королеви, і правильно підібрана весільна біжутерія дійсно може зробити вбрання нареченої по-справжньому чудовим.

16 травня 2011 в 11:13

Традиції святкування Великодня у різних країнах світу

Великдень — це головне християнське свято, що символізує воскресіння Ісуса Христа з мертвих, а в більш широкому сенсі — весну, оновлення, початок нового життя. У кожного народу з цим святом пов'язані цікаві традиції. Подивимося, як відзначають це велике свято в різних країнах.

22 квітня 2011 в 08:48

Аксесуари для кухні: розумні рішення для найміцніших сімей

Аксесуари для кухні - це універсальний спосіб економити час там, де інші витрачають безлімітні хвилини на приготування банального супу чи найсмачнішого борщу. Спробуємо розібратися, чого бракує у вас на кухні, а що там - відверто зайве?

04 квітня 2011 в 10:33

Дерев'яні меблі для спальні

Найголовнішою кімнатою в нашому будинку є спальня. У спальні ми відпочиваємо, набираємося сил. Для максимального затишку і комфорту спальню потрібно улаштувати так, щоб вона давала нам позитивні емоції. Важливу роль в спальні грають меблі. Меблі для спальні краще всього вибирати дерев'яні, оскільки це натуральний природний матеріал, живо виглядає і користується незмінною пошаною людини.

04 березня 2011 в 11:42

Історія печива

Печивом називаються всі дрібні кондитерські вироби з тіста без дріжджів: піскового, масляного, цукрового, бісквітного, горіхового, із застосуванням штучних добавок - соди, амонію, пекарського порошку, кремортартара (винно-кам'яної солі).

03 лютого 2011 в 08:16

Вибираємо няню через агентство

У наш час дуже часто звертаються батьки дитини за допомогою до фахівців у агентства домашнього персоналу, адже в більшості випадків мама - це бізнес-леді чи керівник великої компанії, провідний спеціаліст фірми, «годувальниця родини», в якій, в більшості випадків, немає чоловіка - причин багато.

02 лютого 2011 в 12:07

 
 
Показати ще