Статті

Сьогодні, 18 березня, 02:25
  • Дім і сім'я

Декоративні фігури для газону - створіть казку на вашому подвір'ї!

Як нам хочеться іноді поринути у казку, прийти додому і забути про щоденні турботи. Гарний краєвид навколо будинку тільки сприяє цьому. Для облаштування мальовничого саду або чарівної галявини біля вашого житла зараз доступна…

16 січня 2012 в 11:54

Газонна трава - релакс для тіла і душі!

Зелений газон в саду врівноважує буйство літніх фарб, підкреслює, непомітні на перший погляд, найтонші відтінки листя і пагонів. Газонна трава заспокоює, утихомирює, сприятливо діє на нервову систему людини. Прогулянки босон…

12 січня 2012 в 08:27

Ремонт побутової техніки: відкриваємо друге дихання зламаним приладам!

Побутова техніка виходить з ладу у найнесподіваніший момент. Кому не знайоме відчуття, як зламана пральна машина, здавалося б дріб’язково, але вносить свої неприємні корективи в звичний ритм життя? Інформація, яку потрібно мати на озброєнні, на випадок поломок побутової техніки, читайте далі!

26 грудня 2011 в 09:14

Сучасна електросушарка для рук

Кожен з нас неодноразово бував в місцях загального користування на вокзалах, в кафе, ресторанах, на заправках, в школах та інших установах. Вимивши руки, ми підставляємо їх під приємний струмінь теплого повітря. Електросушарка для рук давно стала невід'ємною частиною інтер'єру сучасних туалетних кімнат. Практичність, функціональність і надійність цих приладів зробили сушарки для рук одним з найбільш поширених аксуссуарів для туалетної кімнати.

22 грудня 2011 в 12:55

Рулонні штори - модний та практичний «одяг» для вікон

Затишна обстановка, м'яке світло, що ллється з вікна... Все це у вашому будинку можуть створити рулонні штори. Вони давно завоювали величезну популярність у споживачів, і недаремно. Міцність, практичність, довговічність, зручність в експлуатації та догляді - далеко не повний список переваг рулонних штор.

12 грудня 2011 в 09:39

Про правила здорового сну розповість матрац Dormeo

Сон — запорука здоров’я! Цю істину знає кожен з нас. Але для того, щоб сон ваше здоров’я лише покращував, варто знати про його основні правила.

05 грудня 2011 в 09:02

Допомога у виборі професійного пилососа

В готельних, ресторанних комплексах і всюди, де потрібен професійний підхід до прибирання приміщень, використовуються професійні пилососи. У даній статті ми постараємося допомогти у виборі професійного пилососа для прибирання приміщень.

05 грудня 2011 в 08:31

Посуд Delimano — розкіш вашої кухні!

Перш ніж розповісти в деталях про посуд Delimano, про правила догляду та корисні поради, скажу найголовніше — посуд Delimano ПОВИНЕН БУТИ на вашій КУХНІ!

02 грудня 2011 в 11:51

Поради щодо вибору постільної білизни

Вибір постільної білизни - справа дуже тонка. Є люди, які навіть собі уявити не можуть, що їх наволочки і простирадла можуть бути не відпрасованими або не накрохмаленими. Як правило, такі цінителі постільної білизни віддають…

28 листопада 2011 в 15:42

Енергозберігаюча технологія опалення - довгохвильові інфрачервоні обігрівачі Геліос

Останнім досягненням в області систем прямого електричного опалення є довгохвильові стельові обігрівачі, призначені для створення теплового комфорту в будь-яких приміщеннях: квартирах, котеджах, офісах, магазинах, лікарнях, виробничих і громадських приміщеннях. Ці обігрівачі на сьогоднішній день зарекомендували себе як найбільш універсальні і економічні опалювальні прилади, які можуть використовуватися як у якості основного, так і в якості додаткового опалення, причому без величезних витрат.

18 листопада 2011 в 14:07

 
 
Показати ще